• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

 

Activitats 'activitats esportives' previstes per a l'octubre de 2019

Club Hoquei Patí -Juvenil

Dies: del 4/10/2019 al 4/6/2019

Horari: 20:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Patí -Juvenil

Dia: 4/10/2019

Horari: 20:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Patí -Sènior - Sitges

Dies: del 4/10/2019 al 4/6/2019

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Patí -Sènior - Sitges

Dia: 4/10/2019

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Benjamí Blanc - Sant Jaume

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí Blanc - Sant Jaume

Dia: 5/10/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenament Kyudo

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Entrenaments Hoquei

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Rítmica

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Entrenament Kyudo

Dia: 5/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Entrenaments Hoquei

Dia: 5/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Rítmica

Dia: 5/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Amposta - Infantil B - Cambrils

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Amposta - Infantil B - Cambrils

Dia: 5/10/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Bàsquet Amposta - Mini - Calafell

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Cadet A - Mora La Nova

Dia: 5/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta - Aleví - Pobla de Montornés

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Sala Amposta - Aleví - Pobla de Montornés

Dia: 5/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Prebenjamí - Rapitenca

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Prebenjamí - Rapitenca

Dia: 5/10/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Club Bàsquet Amposta - Infantil - Vilaseca

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 12:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Bàsquet Amposta - Infantil - Vilaseca

Dia: 5/10/2019

Horari: 12:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta -Juvenil B - Mora la nova

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta - Juvenil - Nàstic

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta -Juvenil B - Mora la nova

Dia: 5/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta - Juvenil - Nàstic

Dia: 5/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Lliga Local Futbol Sala

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 5/10/2019

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Sala Amposta - Sènior - Mediterrani

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Sala Amposta - Sènior - Mediterrani

Dia: 5/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Handbol Amposta - Sènior Femení - Sant Quirze

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Veterans - Tortosa

Dia: 5/10/2019

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

Club Bàsquet Amposta - Cadet - Morell

Dia: 6/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Infantil B - Tortosa

Dia: 6/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

PDP Bàsquet

Dia: 6/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Hoquei Patí - Aleví - Juneda

Dia: 6/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Handbol Amposta - Infantil Masculí - Vilamajor

Dia: 6/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Patí - Benjamí Valls B

Dia: 6/10/2019

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Experience - Cadet - Gimnàstic de TGN

Dia: 6/10/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Festa del Handbol Català

Dia: 11/10/2019

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

XV Festa Del Rem

Dia: 12/10/2019

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Infantil C - Jesús i Maria A

Dia: 12/10/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Kyudo

Dia: 12/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Entrenaments Rítmica

Dia: 12/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Bàsquet Amposta - Pre Infantil - Vendrell

Dia: 12/10/2019

Horari: 10:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Aleví A - Base Marc Bartra

Dia: 12/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí A - UE Rapitenca A

Dia: 12/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta- Infantil - Salou

Dia: 12/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Handbol Amposta - Aleví Femení - Mora d’Ebre

Dia: 12/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Infantil A - Gandesa

Dia: 12/10/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Cadet B - Escola Delta

Dia: 12/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Club Hoquei Patí - Prebenjamí B - l’Espluga

Dia: 12/10/2019

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 12/10/2019

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Hoquei Patí - Prebenjamí A - l’Espluga

Dia: 12/10/2019

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Juvenil A - Sant Ildelfons

Dia: 12/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta- Sènior - Agramunt

Dia: 12/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Patí - Benjamí - l’Espluga

Dia: 12/10/2019

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Patí -Aleví - Calafell

Dia: 12/10/2019

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Handbol Amposta - Cadet Masculí - Claret

Dia: 12/10/2019

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Patí -Juvenil - Cambrils

Dia: 12/10/2019

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Twirling

Dia: 13/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Aleví D - Olímpic de Mora

Dia: 13/10/2019

Horari: 10:15

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí B - Jesus i Maria

Dia: 13/10/2019

Horari: 10:15

Lloc: Estadi

Futbol Sala Experience - Aleví - Cambrils

Dia: 13/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Bàsquet Amposta - sènior - Sant Pere i Sant Pau

Dia: 13/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Sala Amposta- Sènior Femení B - Flix

Dia: 13/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - 1r Equip - Pobla de Mafumet B

Dia: 13/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta- Sènior B - Flix

Dia: 13/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Vermut i futbol en directe

Dia: 18/10/2019

Horari: 13:00

Lloc: Auditori Municipal

Població: Amposta

Col·loqui sobre Catalunya i el Barça, història present i futur

Dia: 18/10/2019

Horari: 20:30

Lloc: Casino d’Amposta

Població: Amposta

Vermut i futbol en directe. 60è aniversari de la Penya Barcelonista Joan Gamper

Dia: 19/10/2019

Horari: 13 h

Lloc: Auditori Municipal

Dinar de germanor pel 60è aniversari de la penya barcelonista Joan Gamper

Dia: 19/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló firal

Població: Amposta

9a. Caminada solidària de la Penya Barcelonista Joan Gamper d’Amposta

Dia: 20/10/2019

Horari: 09:30

Lloc: Plaça Ramon Berenguer IV

Població: Amposta

Gala de l’esport

Dia: 25/10/2019

Horari: 00:00

Lloc: Pavelló d’esports 2

Població: Amposta

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament