agenda

dl dm dc dj dv ds dg
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

 

Activitats 'activitats esportives' previstes per al febrer de 2024

Consulta tots els actes des de l'APP de la Ciutat d'Amposta

Pots instal·lar-la gratuïtament des de les tendes d'aplicacións. Trobaràs tots els actes organitzats per dies a dins la secció de l'agenda, i podràs filtrar-los per categoria. Més informació sobre l'app a www.amposta.cat/app.

Llista d'activitats

CHP - Sènior B - Vilafranca

Dia: 12/1/2024

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Femení C - Escola Delta

Dia: 13/1/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Femení D - Masdenverge

Dia: 13/1/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Trobada bàsquet adaptat

Dia: 13/1/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví - Tortosa

Dia: 13/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí S10 B - Tortosa Ebre

Dia: 13/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA .- Infantil D - Ampolla

Dia: 13/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Aleví A - Caldes B

Dia: 13/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Cadet Femení - Montcada

Dia: 13/1/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Infantil - Espluga

Dia: 13/1/2024

Horari: 12:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Juvenil B - Jesús i Maria

Dia: 13/1/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Baix Maestrat

Dia: 13/1/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CBA - Júnior - Salle

Dia: 13/1/2024

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Prebenjamí A - Reus

Dia: 13/1/2024

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior B - Roquetes

Dia: 13/1/2024

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví B - Espluga

Dia: 13/1/2024

Horari: 16:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lliga Local

Dia: 13/1/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Infantil Femení - Sant Llorenç

Dia: 13/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Partit Taus

Dia: 13/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pista atletisme

Presentació Club Bàsquet Amposta

Dia: 13/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta B - Horta de Sant Joan

Dia: 13/1/2024

Horari: 17:30

Lloc: Estadi

CBA - Sènior Masculí - Atmella

Dia: 13/1/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Sènior Masculí - Rives

Dia: 13/1/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior Femení - Deltebre

Dia: 13/1/2024

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Benjamí A - Alcanar

Dia: 14/1/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenament Big Dream

Dia: 14/1/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Benjamí Negre - Vandellós

Dia: 14/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet Femení - Vilarodona

Dia: 14/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Prebenjamí - Tortosa

Dia: 14/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí S10 C - Annex

Dia: 14/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil B - Rapitenca

Dia: 14/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - La Roca

Dia: 14/1/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

PDP Bàsquet

Dia: 14/1/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Prebenjamins

Dia: 14/1/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Cadet B - Alcanar

Dia: 14/1/2024

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Femení - Cervera

Dia: 14/1/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Huracans

Dia: 14/1/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil C - Tortosa

Dia: 14/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Presentació Futbol Sala Amposta

Dia: 14/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior A - Vandellós

Dia: 14/1/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior A - Riudoms

Dia: 19/1/2024

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 20/1/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 20/1/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil B - Tortosa Ebre B

Dia: 20/1/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CBA - Mini Femeni - Pare Manyanet

Dia: 20/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Premini - Aguiles

Dia: 20/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - Sant Vicenç

Dia: 20/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S11 - Floresta

Dia: 20/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S9 - El vendrell

Dia: 20/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 20/1/2024

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHA - Cadet Masculí - Poble Nou

Dia: 20/1/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil D - Miami Futbol

Dia: 20/1/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Cadet C - Atmella de Mar

Dia: 20/1/2024

Horari: 14:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví S12- Móra Nova

Dia: 20/1/2024

Horari: 15:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil A - Vinyets Molí

Dia: 20/1/2024

Horari: 15:45

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí B - Calafell

Dia: 20/1/2024

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Semifinals Copa Tarragona Femení

Dia: 20/1/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet Masculí - Tortosa

Dia: 20/1/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local

Dia: 20/1/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Femení A - La Plana

Dia: 20/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Prebenjamí A - Flix

Dia: 20/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Juvenil A - Santboià

Dia: 20/1/2024

Horari: 17:30

Lloc: Estadi

Semifinals Copa Tarragona Femení

Dia: 20/1/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - CHP - Benjamí - Alcañiz

Dia: 20/1/2024

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Sènior Femení - Esplugues

Dia: 20/1/2024

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Veterans - Tortosa

Dia: 20/1/2024

Horari: 19:30

Lloc: Estadi

CHP - Sènior B - Sant Cugat

Dia: 20/1/2024

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior Femení - Deltebre

Dia: 21/1/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S11- Ulldecona

Dia: 21/1/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Negre - Vinaròs

Dia: 21/1/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Benjamí S10 - Rapitenca

Dia: 21/1/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CBA - Mini Masculí - Constanti

Dia: 21/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Femení - Igualada

Dia: 21/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S12 - Tortosa

Dia: 21/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S10- El vendrell

Dia: 21/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení B - La Pobla

Dia: 21/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Juvenil Masculí - La Roca

Dia: 21/1/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Nàstic

Dia: 21/1/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví S12 -Ascó

Dia: 21/1/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Juvenil B - Ascó

Dia: 21/1/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Masculí - Sant Andreu

Dia: 21/1/2024

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet A - Futbol Club Barcelona

Dia: 21/1/2024

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Entrenaments PDP

Dia: 21/1/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Presentació Club de Futbol Amposta

Dia: 21/1/2024

Horari: 16:30

Lloc: Estadi

FSA - Sènior A - Maials

Dia: 21/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Euip - Roquetenc

Dia: 21/1/2024

Horari: 17:30

Lloc: Estadi

CFA - Juvenil C - Camarles

Dia: 21/1/2024

Horari: 19:15

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 27/1/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 27/1/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 27/1/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Femení D - Ulldecona

Dia: 27/1/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí - Vinaròs

Dia: 27/1/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CBA - Mini - Puigcerver

Dia: 27/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví - Selva

Dia: 27/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 27/1/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CFA - Benjamí S10- Perelló

Dia: 27/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Prebenjamí A - Calafell

Dia: 27/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet A - Gava B

Dia: 27/1/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CBA - Júnior - Vilaseca

Dia: 27/1/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Infantil - Alforja

Dia: 27/1/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Floresta

Dia: 27/1/2024

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CBA - Cadet Femení - La Salle

Dia: 27/1/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 27/1/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Infantil C - Ametlla de Mar

Dia: 27/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior B - Deltebre

Dia: 27/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior A - Vendrell

Dia: 27/1/2024

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Trofeu rítmica

Dia: 28/1/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Prebenjamí - Amposta

Dia: 28/1/2024

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Prebenjamí Blanc - Ulldecona

Dia: 28/1/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení C - Reus

Dia: 28/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSE - Infantil Aula Reus

Dia: 28/1/2024

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet B - Ulldecona A

Dia: 28/1/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CFA - 1r Equip Pinell de Brai

Dia: 28/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Sant Vicenç

Dia: 28/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Cadet Femení - La Selva

Dia: 28/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Presentació Futbol Sala Experience

Dia: 28/1/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Sènior - Tivissa

Dia: 28/1/2024

Horari: 19:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Partit Experience

Dia: 2/2/2024

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Competició Atletisme

Dia: 3/2/2024

Horari: 08:00

Lloc: Pista atletisme

Jocs Escolars

Dia: 3/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 3/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 3/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví S12 - Jesús Catòlina

Dia: 3/2/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 3/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Mini Femení - Valls

Dia: 3/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Premini- Calafell

Dia: 3/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 3/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení D - Vinaròs

Dia: 3/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil D - Rapitenca C

Dia: 3/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Tarragona

Dia: 3/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S11 - Jesús Catalònia

Dia: 3/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Aleví S12 - Canonja

Dia: 3/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví S12C - Jesús i Maria

Dia: 3/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení - Molins

Dia: 3/2/2024

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Benissanet

Dia: 3/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - Alforja

Dia: 3/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení - Laguna

Dia: 3/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Partit Taus

Dia: 3/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pista atletisme

CHP - Aleví A - Noia

Dia: 3/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet B - Escola Delta

Dia: 3/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 3/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Sènior Masculí - El Carme

Dia: 3/2/2024

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Infantil - Sant Cugat

Dia: 3/2/2024

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Senior Masculí - Sant Andreu

Dia: 3/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Veterans - Aldeana

Dia: 3/2/2024

Horari: 19:30

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil - Ribes

Dia: 3/2/2024

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Blanc - Masdenverge

Dia: 4/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S10 - Canonja

Dia: 4/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - Vinyols

Dia: 4/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí S9 - Calafell A

Dia: 4/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - S``enior B - Roquetes

Dia: 4/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení A - Rapitenca

Dia: 4/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Juvenil C - Alcanar

Dia: 4/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Masculí - Vilanova

Dia: 4/2/2024

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments PDP

Dia: 4/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil A - Blanca subur

Dia: 4/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Masculí - Sant Quirze

Dia: 4/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Infantil Femení - Martorell

Dia: 4/2/2024

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Sen Fem - Sant Vicenç

Dia: 9/2/2024

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Cadet Femení - LA Selva

Dia: 10/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Alforja

Dia: 10/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Veterans - Perelló

Dia: 10/2/2024

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Experience

Dia: 10/2/2024

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Femení - Teresianes

Dia: 10/2/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Partit Lliga Local

Dia: 10/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Juvenil Femení - Terrassa

Dia: 11/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Sènior Femení - Terrassa

Dia: 11/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Cadet Femení - La Selva

Dia: 16/2/2024

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 17/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 17/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Mini Masculí - Reus

Dia: 17/2/2024

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí B - Sant Jaume A

Dia: 17/2/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí B - Vilaseca B

Dia: 17/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Mini Femení - Vendrell

Dia: 17/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí C - Mora la Nova

Dia: 17/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil B - Jesís Catalònia

Dia: 17/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí A - Espluga

Dia: 17/2/2024

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Infantil Femení - Garbí

Dia: 17/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Valls

Dia: 17/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet C - Jesus Catalonia

Dia: 17/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Patufets - Ràpita

Dia: 17/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Benjamí - Riudoms B

Dia: 17/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Cadet Femení - Sant Joan d’Espí

Dia: 17/2/2024

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Femení B - Experience

Dia: 17/2/2024

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet Masculí - Salou

Dia: 17/2/2024

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amater - Tivenys

Dia: 17/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHP - Infantil - Mollereussa B

Dia: 17/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Aleví B - Reus

Dia: 17/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet Femení - Torreforta

Dia: 17/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Poblet

Dia: 17/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Vic

Dia: 17/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil Masculí - Montcada

Dia: 17/2/2024

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Prebenjamí Blanc - Vinaròs

Dia: 18/2/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Prebenjamí Groc - Ulldecona

Dia: 18/2/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Rapita

Dia: 18/2/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

FSE - Benjamí - Amposta

Dia: 18/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Femení C - Riudoms

Dia: 18/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil C - Campredó

Dia: 18/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP- Aleví B - Montblanc

Dia: 18/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Juvenil - Reus

Dia: 18/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Roquetes

Dia: 18/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Femení B - Roquetenc

Dia: 18/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Juvenil B - Tortosa Ebre

Dia: 18/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Masculí - Horta

Dia: 18/2/2024

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Cambrils

Dia: 18/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Entrenaments PDP

Dia: 18/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení - Balaguer

Dia: 18/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior B - Deltebre

Dia: 18/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior A - Vilafranca

Dia: 18/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior Masculí - El Carme

Dia: 23/2/2024

Horari: 20:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Hoquei Femení

Dia: 24/2/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 24/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 24/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 24/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví S12 - Base Reus

Dia: 24/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S10 - Base Reus

Dia: 24/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamins

Dia: 24/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CBA - Premini - Vendrell

Dia: 24/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví - Vinyols

Dia: 24/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S11 - Tortosa

Dia: 24/2/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví S12- Mora

Dia: 24/2/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí negre - Baix Maestrat

Dia: 24/2/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

Jocs Escolars

Dia: 24/2/2024

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Junior Masculí - Arboç

Dia: 24/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA -Infantil - Pax

Dia: 24/2/2024

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil D - Tortosa

Dia: 24/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior A - Vinyols

Dia: 24/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 24/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Partits Taus

Dia: 24/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pista atletisme

CBA - Sènior Masculí - Calafell

Dia: 24/2/2024

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví S11- Nàstic

Dia: 24/2/2024

Horari: 18:30

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - Granollers

Dia: 24/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Castelldefels

Dia: 24/2/2024

Horari: 20:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Masculí - Suria

Dia: 24/2/2024

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Blanc - Femení D

Dia: 25/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S9 - Nàstic

Dia: 25/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí B - Cambrils

Dia: 25/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Infantil - Morell

Dia: 25/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadte B - Tortosa B

Dia: 25/2/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Cambrils

Dia: 25/2/2024

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvneil Femení- Sants

Dia: 25/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Prebenjamí - Tortosa

Dia: 25/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip - Godall

Dia: 25/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSA - Cadet Femení - Alforja

Dia: 25/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior - Mora

Dia: 25/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Cadet Masculí - Manyanet

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Hoquei Femení

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Jocs Escolars

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S11 B - Formatiu

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S10 - Formatiu

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Femení D - Sant Jaume

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Infantil Femení - Vendrell

Dia: 2/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Mini Femení - Cambrils

Dia: 2/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Mini Masculí - Cambrils

Dia: 2/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí S10 - Ascó

Dia: 2/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení B - Catllar

Dia: 2/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 2/3/2024

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA- Cadet Femení - Vilaseca

Dia: 2/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - Poble Nou

Dia: 2/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Unió Rugby - Cornella

Dia: 2/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pista atletisme

CFA - Juvenil B - Rapitenca

Dia: 2/3/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc - Vinaròs

Dia: 2/3/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Juvenil - Alcanar

Dia: 2/3/2024

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Galera

Dia: 2/3/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Castelldefels

Dia: 2/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior A - Fraga

Dia: 2/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Liga Local Futbol Sala

Dia: 2/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Aleví B - Fraga

Dia: 2/3/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet A - Rapitenca

Dia: 2/3/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CBA - Sènior Femení - El Carme

Dia: 2/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Sènior B - Barbera

Dia: 2/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior B - Deltebre

Dia: 2/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil Masculí - Tortosa

Dia: 2/3/2024

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S12- Aldeana

Dia: 3/3/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil B - LA Sénia

Dia: 3/3/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

FSE - Aleví - Amposta

Dia: 3/3/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Montblanc

Dia: 3/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení C - Rapitenca

Dia: 3/3/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil C - Olímpic de Mora

Dia: 3/3/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

FSE - Cadet - Mediterrani

Dia: 3/3/2024

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Mixte - Igualada

Dia: 3/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior A - Vilanova

Dia: 3/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet C - Arnes

Dia: 3/3/2024

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - MontRoig

Dia: 3/3/2024

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Ajuntament d´Amposta · Pl. de l´Ajuntament, 3-4 · 43870 Amposta | Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament