agenda

dl dm dc dj dv ds dg
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

 

Activitats 'totes' previstes per al novembre de 2023

Consulta tots els actes des de l'APP de la Ciutat d'Amposta

Pots instal·lar-la gratuïtament des de les tendes d'aplicacions. Trobaràs tots els actes organitzats per dies a dins la secció de l'agenda, i podràs filtrar-los per categoria. Més informació sobre l'app a www.amposta.cat/app.

Llista d'activitats

Exposició "Nova pantalla. El videojoc a Catalunya"

Dies: del 6/10/2023 al 19/11/2023

Lloc: Sala d’exposicions temporals del Museu de les Terres de l’Ebre

Cursos d’iniciació a la jota

Dies: del 30/10/2023 al 28/12/2023

Horari: Tots els dijous de 20 a 21h

Lloc: Oficina de turisme

Ebreglosa. Cançó improvisada. Curs 2023-2024

Dies: del 30/10/2023 al 28/12/2023

Horari: Tots los dijous de 20.15h a 21.30h

Lloc: El Casal

Trobades de cançó improvisada

Dies: del 30/10/2023 al 28/12/2023

Horari: Tots els dijous de 19.00h a 21.30h

Lloc: El Casal

Taller de risoteràpia a càrrec de Marisé Ruíz

Dia: 2/11/2023

Horari: 17:00

Lloc: Espai Dones

Trobada de cantautor(e)s

Dia: 2/11/2023

Horari: 21:00

Lloc: Pub Llar

CBA - Premini - Cantaires

Dia: 3/11/2023

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Prebenjamí - Experience

Dia: 3/11/2023

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 3/11/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí 10 - Jesús Catalònia

Dia: 3/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Femení D - Rapitenca D

Dia: 3/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Blanc - Rapitenca blanc

Dia: 3/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Prebenjamí Groc - Rapitenca Blau

Dia: 3/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CBA - Mini Femení - Sagrat Cor

Dia: 3/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Mini Masculí - Valls

Dia: 3/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet Masculí - Sant Vicenç

Dia: 3/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí B - Reus

Dia: 3/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Femení B - Canonja A

Dia: 3/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil B - Jesús i Maria

Dia: 3/11/2023

Horari: 11:15

Lloc: Estadi

CHP - Aleví B - Valls

Dia: 3/11/2023

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Infantil Femení - Molins

Dia: 3/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Alcanar

Dia: 3/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí 10 - Olímpic Mora

Dia: 3/11/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Juvenil C - Futbol Formatiu A

Dia: 3/11/2023

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

Cerificació ús maquinària CNC

Dia: 3/11/2023

Horari: 15:00

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

FSA - Benjamí B - Experience

Dia: 3/11/2023

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Tivissa

Dia: 3/11/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 3/11/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta B - Ginestar

Dia: 3/11/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Aleví B - Morell

Dia: 3/11/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví A - Cerdanyola

Dia: 3/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Sènior Femení - Batea

Dia: 3/11/2023

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Infantil - Valls

Dia: 3/11/2023

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior Femení - Martorell

Dia: 3/11/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Júnior Masculí - Cambrils

Dia: 3/11/2023

Horari: 19:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Sènior B - Plegamans

Dia: 3/11/2023

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior Masculí - Tarragona

Dia: 3/11/2023

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Documental del mes. "Adiós, queridos Haters"

Dia: 3/11/2023

Horari: 21:00

Lloc: El Casal

Cursa 10k i 5k MONTBIKE

Dia: 4/11/2023

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

Exposició: L’Ebre, darrer escenari de les brigades internacionals

Dia: 4/11/2023

Horari: 10:00

Lloc: Torre de la Carrova

CHA - Infantil Mix - Cambrils

Dia: 4/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení C - Cambrils B

Dia: 4/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil C - Gandesa

Dia: 4/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Femení - Molins de Rei

Dia: 4/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil B - Perelló

Dia: 4/11/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Cadet A - Castelldefels

Dia: 4/11/2023

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Batea

Dia: 4/11/2023

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

PDP Bàsquet

Dia: 4/11/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Vandellós

Dia: 4/11/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Documental del mes. "Adiós, queridos Haters"

Dia: 4/11/2023

Horari: 18:00

Lloc: El Casal

FSA - Sènior B - Sant Barbara

Dia: 4/11/2023

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

XXIXè Cicle de Música "Ciutat d’Amposta" Oreka Reed Quintet

Dia: 4/11/2023

Horari: 20:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Gimcana "Viatge al passat d’Ibar". Joc interactiu pel Museu

Dia: 5/11/2023

Horari: 11:30

Lloc: Museu Terres de l’Ebre

Ballada popular de jotes amb la Xaranga Suc d’Anguila i Guardet lo Cantador i el grup de jota Paracota

Dia: 5/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: carrer Larache al costat de la plaça de la Pau

Trobada club de lectura "Començo a llegir"

Dia: 6/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Bootcamp "Com aplicar solucions disruptives a reptes amb el Kit Fablab TE"

Dies: del 7/11/2023 al 28/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

"Cafè en família", trobada oberta a famílies amb nadons 0-3 anys

Dia: 8/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Espai Dones

Conversa en Anglès. Nivell Mitjà. Amb la professora Isabel Cid

Dia: 8/11/2023

Horari: 18:00

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Taller de cuina: Torrons i bombons a càrrec de Clara Lor

Dia: 9/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Espai Gastronòmic del mercat municipal

XI Expoclick Amposta. Un riu de clicks 2023

Dies: del 10/11/2023 al 12/11/2023

Lloc: zona Pavelló firal d’Amposta

13a Mostra Internacional de Cinema Etnogràfic de Catalunya 2023

Dia: 10/11/2023

Horari: 18:00

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Obertura de l’exposició "La mort canvia la vida" 

Dia: 10/11/2023

Horari: 18:00

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Exposició "La mort canvia la vida" 

Dies: del 11/11/2023 al 3/12/2023

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Jocs Escolars

Dia: 11/11/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 11/11/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 11/11/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí S10 - Tortosa

Dia: 11/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CBA - Mini Femení - La Salle

Dia: 11/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - Sant Esteve

Dia: 11/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí A - Valls

Dia: 11/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 11/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CFA - Aeleví S12 - Cambrils

Dia: 11/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví S12 B - Olímpic de Mora

Dia: 11/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví S12C - Flix

Dia: 11/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

28a Setmana de la Ciència a Catalunya. Taller  "Insectes, descobrint la proteïna del futur" 

Dia: 11/11/2023

Horari: 11:30

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

CHP - Benjamí - Vilaseca

Dia: 11/11/2023

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Cadet Femení - Joventut

Dia: 11/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Reus

Dia: 11/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí - Baix Maestrat

Dia: 11/11/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil A - Vilanova

Dia: 11/11/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 11/11/2023

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Cadet Femení - Cambrils

Dia: 11/11/2023

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 11/11/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Cadet Masculí - Sant Pere

Dia: 11/11/2023

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Sènior Masculí - Arboç

Dia: 11/11/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil - Sant Cugat

Dia: 11/11/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Aiikido

Dia: 12/11/2023

Horari: 07:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil D - Formatiu

Dia: 12/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - La Sènia

Dia: 12/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Prebenjamí Roig - Rapitenca Roig

Dia: 12/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Prebenjamí - Tortosa

Dia: 12/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S11 B - Jesús i Maria

Dia: 12/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Aleví S11- Vendrell

Dia: 12/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S9- Pallaresos

Dia: 12/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Sènior A - Martinenc

Dia: 12/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Aleví B - Tortosa

Dia: 12/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí - Baix Maestrat

Dia: 12/11/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Cadet C - Roquetenc

Dia: 12/11/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - 1r Equip - Jesús i Maria B

Dia: 12/11/2023

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Entrenaments PDP

Dia: 12/11/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Reus

Dia: 12/11/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil a - Reus Deportiu

Dia: 12/11/2023

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

Temporada d’arts escèniques 2022. Teatre "El cos més bonic que s’ha trobat mai en aquest lloc"

Dia: 12/11/2023

Horari: 19:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Trobada club de lectura "Ja sé llegir"

Dia: 13/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Taller d’olis aromàtics amb degustació, a càrrec de Clara Lor

Dia: 15/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Mercat interior, casella 19 - 20

Espai de joc i relació, per a famílies amb infants 0-3 anys

Dia: 15/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Espai Dones

Què és el cohabitatge? una alternativa d’accés a l’habitatge

Dia: 16/11/2023

Horari: 18:30

Lloc: FabLab - Lo Sindicat

Celebració de la festivitat de Santa Cecília

Dies: del 17/11/2023 al 18/11/2023

Taller de pre-lectoescriptura per a infants a partir de 3 anys, a càrrec de Laia Oraá

Dia: 17/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

CHP - Sènior B - Espluga

Dia: 17/11/2023

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 18/11/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 18/11/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Infantil C - Tortosa Ebre

Dia: 18/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CBA - Mini Masculí - Valls

Dia: 18/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí - Batea

Dia: 18/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Polinyà

Dia: 18/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 18/11/2023

Horari: 10:45

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

28a Setmana de la Ciència a Catalunya. Visita guiada "El jaciment protohistòric de l’Antic (Amposta, Montsià) i el control de l’antiga desembocadura de l’Ebre"

Dia: 18/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Sortida davant del Gros Mercat al polígon de l’Oriola. Desplaçament en vehicle particular

CFA - Infantil B - Aldeana

Dia: 18/11/2023

Horari: 11:10

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Sant Andreu

Dia: 18/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Amposta

Dia: 18/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Partit Fila VS Lira (Sant Llúcia)

Dia: 18/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

CFA - Juvenil C - La Cava

Dia: 18/11/2023

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

FSA - Cadet Femení - Rapitenc

Dia: 18/11/2023

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Femení B - Batea

Dia: 18/11/2023

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví B - Vila-Seca

Dia: 18/11/2023

Horari: 16:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 18/11/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Sènior Masculí - Panteres

Dia: 18/11/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Femení - Batea

Dia: 18/11/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Aleví A - Farners

Dia: 18/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Amposta B - Campredó

Dia: 18/11/2023

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

FSE - Sènior Masculí - Mora

Dia: 18/11/2023

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Infantil - Vila-Seca

Dia: 18/11/2023

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior Femení - Garbí

Dia: 18/11/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior A - Calafell

Dia: 18/11/2023

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments PDP

Dia: 19/11/2023

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí - Sant Jaume

Dia: 19/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Benjamí Negre - Femení D

Dia: 19/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamins

Dia: 19/11/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Cadet Masculí - Vendrell

Dia: 19/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Trobada de Bàsquet Femení

Dia: 19/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí - Mora

Dia: 19/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Femení B - VilaSeca

Dia: 19/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení C - Calafell

Dia: 19/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSE - Prebenjamí - Tortosa

Dia: 19/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Missa en honor de Santa Cecília

Dia: 19/11/2023

Horari: 11:30

Lloc: Església Arxiprestral

CHA - Juvenil Femení - Rives

Dia: 19/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí - Amposta

Dia: 19/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Prebenjamí - Santa Barbara

Dia: 19/11/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

Juvenil B - Pobla Mafumet

Dia: 19/11/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Valls

Dia: 19/11/2023

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet B - Campredó

Dia: 19/11/2023

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CFA - Cadet A - Sitges

Dia: 19/11/2023

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

Trobada club de lectura "Llegeixo molt bé"

Dia: 20/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Exposició "Bancals" d’Anna Carreras, a La Façana

Dies: del 21/11/2023 al 20/1/2024

Lloc: Lo Pati

Taller de teatre a càrrec de David Bo

Dia: 21/11/2023

Horari: 17:00

Lloc: Espai Dona

L’hora del conte, per a infants a partir de 2 anys

Dia: 22/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Exposició "Entre llops, un conte sobre la violència de gènere", amb taller vinculat

Dia: 23/11/2023

Horari: 00:00

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Setena edició de Femme in Arts - Visibles a escena

Dies: del 23/11/2023 al 26/11/2023

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

AFTERWORK: La Catalunya Sud enfront l’emergència climàtica

Dia: 23/11/2023

Horari: 19:30

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

Taller de Manga per a joves a partir de 10 anys. A càrrec de Beti Vidal Canals

Dia: 24/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Competició lliga Catalana Esgrima

Dia: 25/11/2023

Horari: 08:00

Lloc: Sala esgrima

Trobada Escoles Hoquei

Dia: 25/11/2023

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 25/11/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 25/11/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 25/11/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Jocs Escolars

Dia: 25/11/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil D - Ulldecona

Dia: 25/11/2023

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CBA - Mini Femení - Cambrils

Dia: 25/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Mini Masculí - Cambrils

Dia: 25/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví S12 - Batea B

Dia: 25/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Benjamí A - Tortosa

Dia: 25/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S12 B - Ametlla de Mar

Dia: 25/11/2023

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S9- Pau Apòstol

Dia: 25/11/2023

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CBA - Júnior Masculí - Salou

Dia: 25/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví - Reus

Dia: 25/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Infantil - Reus

Dia: 25/11/2023

Horari: 15:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Flix

Dia: 25/11/2023

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Veterans - Vinaros

Dia: 25/11/2023

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 25/11/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Sènior Masculí - Valls

Dia: 25/11/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Masculí - Reus

Dia: 25/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior B - Vinallop

Dia: 25/11/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Femení - Constanti

Dia: 25/11/2023

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

XXIX Cicle de Música Ciutat d’Amposta. Concert d’Origen 69

Dia: 25/11/2023

Horari: 20:00

Lloc: Auditori La Unió Filharmònica

Competició lliga Catalana Esgrima

Dia: 26/11/2023

Horari: 08:30

Lloc: Sala esgrima

Campionat Catalunya Motocros nens i nenes

Dia: 26/11/2023

Horari: 09:00

Lloc: Camp de motocròs

CFA - Femení D - Alcanar

Dia: 26/11/2023

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Blanc - Alcanar

Dia: 26/11/2023

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamins

Dia: 26/11/2023

Horari: 09:45

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Benjamí B - Alcanar

Dia: 26/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Huracans

Dia: 26/11/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví - Valls

Dia: 26/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S10 - Calafell

Dia: 26/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení A - Ampolla

Dia: 26/11/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Aleví - Reus

Dia: 26/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Aula

Dia: 26/11/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip - Alcanar

Dia: 26/11/2023

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CBA - Cadet - Valls

Dia: 26/11/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvneil A - Nàstic

Dia: 26/11/2023

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

Obra de teatre Nimbes, dins de la programació del Femme in Arts - Visibles a escena

Dia: 26/11/2023

Horari: 19:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Taller de teatre a càrrec de David Bo

Dia: 28/11/2023

Horari: 17:00

Lloc: Espai Dona

Taller d’autocuidatge per a adults que acompanyen xiquets, a càrrec de Rio Abierto

Dia: 29/11/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Què és la masoveria urbana? una alternativa d’accés a l’habitatge

Dia: 30/11/2023

Horari: 18:30

Lloc: FabLab - Lo Sindicat

Ajuntament d´Amposta · Pl. de l´Ajuntament, 3-4 · 43870 Amposta | Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament