agenda

dl dm dc dj dv ds dg
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

 

Activitats 'totes' previstes per al novembre de 2022

Consulta tots els actes des de l'APP de la Ciutat d'Amposta

Pots instal·lar-la gratuïtament des de les tendes d'aplicacións. Trobaràs tots els actes organitzats per dies a dins la secció de l'agenda, i podràs filtrar-los per categoria. Més informació sobre l'app a www.amposta.cat/app.

Llista d'activitats

Exposició "Art Primer. Artistes de la prehistòria"

Dies: del 22/7/2022 al 13/11/2022

Lloc: Sala d’exposicions del Museu de les Terres de l’Ebre

Curs: Introducció a la il·lustració amb Agustí Sousa Blanch. Primera aproximació al món de la il·lustració

Dies: del 2/11/2022 al 25/1/2023

Horari: Dimecres 16.00h a 19.00h

Lloc: Esardi escola d’art 

Formació Programa ADA: Autoedició, disseny i maquetació

Dies: del 2/11/2022 al 15/11/2022

Horari: 09:00

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

Conversa en anglès amb la professora Isabel Cid

Dia: 2/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Espai de joc i relació (infants de 0 a 2 anys)

Dia: 3/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Aules d’extensió universitària de la gent gran de la URV

Dia: 3/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: Edifici Lo Sindicat (1a planta)

Presentació del llibre "Poemes 1997-2010" de Santi Borrell

Dia: 3/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Conferència "El desenvolupament social i la interacció. Com es relaciona el nostre infant amb l’entorn"

Dia: 4/11/2022

Horari: 17:30

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Espai Fablab Kids: Taller Endinsa’t al Metavers

Dia: 4/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

Presentació Club Hoquei

Dia: 4/11/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Sènior -Sitges

Dia: 4/11/2022

Horari: 21:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Documental del mes: "Estimada Sara"

Dia: 4/11/2022

Horari: 21:30

Lloc: El Casal

Control Atletisme

Dia: 5/11/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

Jocs Escolars

Dia: 5/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 5/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 5/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Mini - Cambrils

Dia: 5/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Benjamí - Vilaseca

Dia: 5/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Infantil Masc - Pare Manyanet

Dia: 5/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Masculí - Molins

Dia: 5/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Riudoms

Dia: 5/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior Femení - Reus

Dia: 5/11/2022

Horari: 14:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Juvenil - Mediterrani B

Dia: 5/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Cadet - Salou

Dia: 5/11/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Femení - Sant Andreu

Dia: 5/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Documental del mes: "Estimada Sara"

Dia: 5/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: El Casal

CBA - Sènior Masculí - Pare Manyanet

Dia: 5/11/2022

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Sènior B - Cambrils

Dia: 5/11/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Juvenil - Cambrils

Dia: 5/11/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Inauguració BIAM

Dia: 5/11/2022

Horari: 20:00

Lloc: Centre d’Arts Visuals Lo Pati

FSA - Infantil - Miravet

Dia: 5/11/2022

Horari: 20:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

5k i 10K Amposta Montbike

Dia: 6/11/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

CHA - Cadet Masculí - Sabadell

Dia: 6/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Infantil Femení - Sant Vicenç

Dia: 6/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví B - Castellvell

Dia: 6/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Ballada popular de jotes

Dia: 6/11/2022

Horari: 12 h

Lloc: Plaça del Mercat

CHA - Juvenil Masculí - Terrassa

Dia: 6/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Reus

Dia: 6/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 6/11/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení B - Experience

Dia: 6/11/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

PDP Bàsquet

Dia: 6/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Masculí - Amposta B

Dia: 6/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Teatre familiar: EN JAN TOT LI FAN, a càrrec de la cia Estaquirot Teatre

Dia: 6/11/2022

Horari: 18 h

Lloc: Auditori La Unió Filharmònica

Cafè científic "Humans 2.0. Re-escrivint l’evolució humana"

Dia: 7/11/2022

Horari: 16:30

Lloc: Institut Ramon Berenguer IV

Trobada amb l’autor Carles Sala i Vila autor de Capità Lluc

Dia: 7/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Sessió màgica per a embarassades a càrrec d’Anna Arques

Dia: 10/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

X Expoclick, un riu de clicks

Dies: del 11/11/2022 al 13/11/2022

Lloc: Zona pavelló firal

Trobada club de lectura "Pre-lectoescriptura A"

Dia: 11/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

FabLab Kids: Taller Prova’t a programar

Dia: 11/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

Inauguració de l’exposició "Territori Blau. Cianotípies" de Josep Maria Balagué

Dia: 11/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Thais Casanova, ens presenta "Syringa Vulgaris"

Dia: 11/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

FSA - Infantil - Tivissa

Dia: 11/11/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Juvenil -

Dia: 11/11/2022

Horari: 21:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Exposició "Territori Blau. Cianotípies" de Josep Maria Balagué

Dies: del 12/11/2022 al 11/12/2022

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Jocs Escolars

Dia: 12/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 12/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 12/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Mini - Torreforta

Dia: 12/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Aleví Femení - Sant Boi

Dia: 12/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Infnatil Femení - Elisabeth

Dia: 12/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - Palautordera

Dia: 12/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Sant jaume

Dia: 12/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil B - Camarles

Dia: 12/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Alevi Negre - Rapitenc

Dia: 12/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Reus B

Dia: 12/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala - Jornada 2

Dia: 12/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Cadet Masculí - Montblanc

Dia: 12/11/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Juvenil B - Santa Barbara

Dia: 12/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení Llavaneres

Dia: 12/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví - Riudoms

Dia: 12/11/2022

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior Masculí - Montblanc

Dia: 12/11/2022

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Juvenil - Sant Ramon

Dia: 12/11/2022

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior Femení - Alicante

Dia: 12/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Veterans - Perelló

Dia: 12/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

28è Cicle de Música "Ciutat d’Amposta". Una mirada a West Side Story

Dia: 12/11/2022

Horari: 20:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

CFA - Benjamí Roig - Benjamí Negre

Dia: 13/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Sant Barbara

Dia: 13/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Trobades Escoles de Bàsquet

Dia: 13/11/2022

Horari: 10:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Trobades Escoles de Bàsquet

Dia: 13/11/2022

Horari: 10:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Ruta urbana "Amposta. Espais de dol i memòria de la Batalla de l’Ebre"

Dia: 13/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Plaça de l’Aube

CFA - Aleví E - Gandesa

Dia: 13/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA -Aleví B - Ulldecona

Dia: 13/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjami Femení - Sant Barbara

Dia: 13/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Blanc - Ulldecona

Dia: 13/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Programa de detecció i perfeccionament de basquetbol

Dia: 13/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Juvenil - Nàstic

Dia: 13/11/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - L’Atmella de Mar

Dia: 13/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Teatre: SOLO LLAME PARA DECIRTE QUE TE AMO

Dia: 13/11/2022

Horari: 19 h

Lloc: Auditori La Unió Filharmònica

Formació Programa ADA: Introducció a la tecnologia 3D

Dies: del 14/11/2022 al 25/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

Trobada club de lectura "Començo a llegir"

Dia: 14/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Masterclass "Reptes materials per a nous presents"

Dia: 17/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Massatge infantil de 0 a 8 mesos a càrrec de Bea Gonzàles de l’espai El Cau

Dia: 17/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Aules d’extensió universitària de la gent gran de la URV

Dia: 17/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: Edifici Lo Sindicat (1a planta)

Afterwork: Creativitat + Innovació = Clon Factory

Dia: 17/11/2022

Horari: 19:30

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

IX Viquimarató de la Llengua

Dia: 18/11/2022

Horari: 00:00

Lloc: Edifici "Lo Sindicat" Fablab

Collaborate: esdeveniment per impulsar la indústria local

Dia: 18/11/2022

Horari: 09:00

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

Trobada club de lectura "Pre-lectoescriptura B"

Dia: 18/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Conferència "Nius de tortuga a les nostres platges. El retorn d’una vella amiga"

Dia: 18/11/2022

Horari: 19:30

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

CHP - Sènior A - Calafell

Dia: 18/11/2022

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Sortida dels Amics del Camí de Sant Jaume de l’Ebre del Montsià. Ruta Roques d’en Benet

Dia: 19/11/2022

Horari: 07:30

Lloc: c/ Poble Nou del Delta. (Parking antic Eroski)

Jocs Esportius Escolars Montsià

Dia: 19/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Esportius Escolars Montsià

Dia: 19/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Esportius Escolars Montsià

Dia: 19/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Benjamí Blanc - Ulldecona

Dia: 19/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjmaí Negre - Sant Jaume

Dia: 19/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

XV Viquitrobada

Dia: 19/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Casal Cívic

Jornada de Rugby

Dia: 19/11/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pista atletisme

CHA - Infantil Femení - Ascó

Dia: 19/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 19/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví A - Marc Bartra

Dia: 19/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví C - Jesús i Maria

Dia: 19/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí - Riudoms

Dia: 19/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Projeccions Rugby (Tatami)

Dia: 19/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

CBA - Infantil Masculí - Vendrell

Dia: 19/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Masculí - Tarragona

Dia: 19/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Negre - Baix Maestrat

Dia: 19/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc - Alcanar

Dia: 19/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí B - Calafell

Dia: 19/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil C - Flix

Dia: 19/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSE - Infantil - Tortosa

Dia: 19/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 19/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Sènior Femení - La Selva

Dia: 19/11/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta B - Tivenys

Dia: 19/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior B - Roquetes

Dia: 19/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Concert de Santa Cecília del cor i de la banda de música de La Lira Ampostina

Dia: 19/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: La Lira Ampostina

CHP - Benjamí - Alcanyis

Dia: 19/11/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet B - Arnés

Dia: 19/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Masculí - Claret

Dia: 19/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Concert Recol·lectors en viu amb "The Smoggers"

Dia: 19/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: El Casal Municipal

FSE - Sènior - Salou

Dia: 19/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Sènior B - Cubelle

Dia: 19/11/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior Masculí - Tivissa

Dia: 19/11/2022

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Celebració de la festivitat de Santa Cecília

Dia: 20/11/2022

Horari: 00:00

CFA - Aleví D - Sant Jaume A

Dia: 20/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Dertusa

Dia: 20/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

XV Viquitrobada

Dia: 20/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Casal Cívic

Entrenaments Big Dream

Dia: 20/11/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí A - Cambrils

Dia: 20/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení A - Perelló

Dia: 20/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Cadet - Futsalpax

Dia: 20/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví B - Presentació

Dia: 20/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil A - Jesús i Maria

Dia: 20/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil A - Roquetenc

Dia: 20/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Programa detecció i perfeccionament bàsquet

Dia: 20/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Presentació Club Handbol Amposta

Dia: 20/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Júnior Masculí - Morell

Dia: 20/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Sènior Femení - Sabadell

Dia: 20/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Trobada club de lectura "Llegeixo molt bé"

Dia: 21/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

FEMME IN ARTS

Dies: del 24/11/2022 al 27/11/2022

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

Espai de joc i relació (infants de 0 a 2 anys)

Dia: 24/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Presentació del llibre "l’Exili en veu de dona" de Glòria Aymà Sancho (La Madame)

Dia: 24/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Trobada club de lectura "Pre-lectoescriptura C"

Dia: 25/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Jocs Esportius Escolars

Dia: 26/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Esportius Escolars

Dia: 26/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Esportius Escolars

Dia: 26/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Benjamí Negre - Alcanar

Dia: 26/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc - Rapitenca

Dia: 26/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Canonja

Dia: 26/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil femení - Gavà

Dia: 26/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Atmella de Mar A

Dia: 26/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CBA - Infantil Femení - Manyanet

Dia: 26/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Juvenil - Batea

Dia: 26/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil B - Camarles A

Dia: 26/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Aleví Femení - Sant Joan d’Espí

Dia: 26/11/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet A - Mora la nova

Dia: 26/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 26/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 26/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Juvenil Femení - Sant Vicenç

Dia: 26/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Veterans - Alcanar

Dia: 26/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CBA - Senior Masculí - Vilaseca

Dia: 26/11/2022

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet C - Riudoms

Dia: 26/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení - Castelldefels

Dia: 26/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Blanc - Alcanar Blau

Dia: 27/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Masdenverge

Dia: 27/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSE - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 27/11/2022

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet Masculí - Vendrell

Dia: 27/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Vilaseca

Dia: 27/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil B - Ulldecona

Dia: 27/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Cuinem la història: Cuina medieval a la Castellania d’Amposta a càrrec de Jeroni Castell

Dia: 27/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Oficina de turisme Amposta. Espai Km0

FSE - Benjamí - Alcanar

Dia: 27/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví B - Mediterrani

Dia: 27/11/2022

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Prebenjamí B - Reus

Dia: 27/11/2022

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil Masculí - Sant Andreu

Dia: 27/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Aula Esport

Dia: 27/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Juvenil - Anoia

Dia: 27/11/2022

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Seleccions Handbol

Dia: 27/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Femení - Batea

Dia: 27/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip - Tortosa

Dia: 27/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSE - Sènior Masculí - Catllar

Dia: 27/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Trobada club de lectura "Començo a llegir"

Dia: 28/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Trobada del Club de Lectura en francès "Amis et Livres"

Dia: 29/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

Ajuntament d´Amposta · Pl. de l´Ajuntament, 3-4 · 43870 Amposta | Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament