agenda

dl dm dc dj dv ds dg
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

 

Activitats 'totes' previstes per al novembre de 2021

Consulta tots els actes des de l'APP de la Ciutat d'Amposta

Pots instal·lar-la gratuïtament des de les tendes d'aplicacións. Trobaràs tots els actes organitzats per dies a dins la secció de l'agenda, i podràs filtrar-los per categoria. Més informació sobre l'app a www.amposta.cat/app.

Llista d'activitats

Exposició: "Paisatges sonors de les Terres de l’Ebre"

Dies: del 23/10/2021 al 5/12/2021

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Concentracions Seleccions Handbol

Dia: 1/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Concentracions Seleccions Handbol

Dia: 1/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Classes de cant improvitzat a càrrec d’Imma de Sopa

Dia: 4/11/2021

Horari: 19.30h

Lloc: El Casal

Segundo de Chomón i el seu temps. Commemoració del 150 aniversari del naixement del cineasta

Dia: 4/11/2021

Horari: 19.30 h

Lloc: Sala d’Adults de la Biblioteca

Grup de dansa Paracota. Classes de Jota per a qui en vulgui aprendre

Dia: 4/11/2021

Horari: 20 h

Lloc: Oficina de Turisme

CHP - Sènior - Vendrell

Dia: 5/11/2021

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Documental del mes "Lobster soup"

Dia: 5/11/2021

Horari: 21:30

Lloc: Casal d’Amposta

Entrenaments Big Dream

Dia: 6/11/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví B - Santa Bàrbara

Dia: 6/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Rapitenca

Dia: 6/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CBA - Mini Mixte - Cambrils

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - PreInfantil - Tarragona

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP- Benjamí B - Vendrell

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Infantil - Rapitenc

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Juvenil - Futsal Pax

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Terres de l’Ebre

Dia: 6/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Infantil - Alcañiz

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Femeni Base - Vilarodona

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí Amposta

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil B - Arnes

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

CFA - Amposta B - Olímpic de Mora

Dia: 6/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil F - Ascó

Dia: 6/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Trobada Escoles Hoquei

Dia: 6/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil F - Canonja

Dia: 6/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

"Magic Hall" del mag Jordi Quimera Busco

Dia: 6/11/2021

Horari: 18 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Documental del mes "Lobster soup"

Dia: 6/11/2021

Horari: 18:00

Lloc: Casal d’Amposta

CHA - Cadet M - Futbol Club Barcelona

Dia: 6/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

FSE - Aleví - Huracans

Dia: 7/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Aleví - Ràpita

Dia: 7/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Junior - Calafell

Dia: 7/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil M - Egara

Dia: 7/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Mediterrani

Dia: 7/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Twirling

Dia: 7/11/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip - Tortosa

Dia: 7/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - OAR Garcia

Dia: 7/11/2021

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Trobada del club de lectura "Començo a llegir"

Dia: 8/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Projecte Vincles: La fada del naixement, taller de creació per a dones embarassades

Dia: 10/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Oficina de turisme. Espai Km0

Classes gratuïtes de cant improvitzat a càrrec d’Imma de Sopa

Dia: 11/11/2021

Horari: 19.30h

Lloc: El Casal

IX Expoclick. Un riu de clicks-Amposta’21

Dies: del 12/11/2021 al 14/11/2021

Lloc: Auditori Municipal

Trobada del club de lectura per a mares i pares que llegeixen literatura infantil (només adults sense infants)

Dia: 12/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Presentació del llibre "Decàleg irreverent per a la defensa del català"

Dia: 12/11/2021

Horari: 19 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Entrenaments Patinatge

Dia: 13/11/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Benjamí negre - Rapitenca

Dia: 13/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Pre Negre - Ulldecona

Dia: 13/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Twirling

Dia: 13/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Cadet B - Mora La Nova

Dia: 13/11/2021

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CBA - Cadet M - Cambrils

Dia: 13/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Pre Inf - Cambrils

Dia: 13/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 13/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta B - Roquetenc

Dia: 13/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CBA - Júnior M - Cambrils

Dia: 13/11/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Veterans - Delta

Dia: 13/11/2021

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CBA - Sènior M - Atmella

Dia: 13/11/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Sènior F - Sant Vicenç

Dia: 13/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA- Sènior F - Reus

Dia: 13/11/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil M - La Garriga

Dia: 13/11/2021

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Exposició: Abans el llenguatge

Dies: del 14/11/2021 al 16/1/2022

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

CFA - Aleví C - Terres de l’Ebre

Dia: 14/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Camp de tir

CFA - Prebenjamí Blanc - Alcanar

Dia: 14/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Morell

Dia: 14/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 14/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí A - Torreforta

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Ebre Escola

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Bernjamí A - Benjamí B

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior B - Reus

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet F - Vilanova

Dia: 14/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví - Valls

Dia: 14/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Inauguració d’Abans el llenguatge, de l’artista Nora Ancarola

Dia: 14/11/2021

Horari: 12 h

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

CFA - Cadet A - Olimpic de Mora

Dia: 14/11/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Infantil - Valls

Dia: 14/11/2021

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Rapitenca

Dia: 14/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSE - Cadet - Salou

Dia: 14/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Juvenil - Aula Esport

Dia: 14/11/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Femení - Molins

Dia: 14/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Trobada del club de lectura "Ja sé llegir", per a infants que ja llegeixen autònomament contes i àlbums il·lustrats

Dia: 15/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Presentació del darrer llibre d’Antoni Batista, "Memòria de la resistència antifranquista"

Dia: 16/11/2021

Horari: 19.30 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Marató de sang

Dia: 17/11/2021

Horari: 00:00

Lloc: Sala de ball de la Lira Ampostina

En família: "Cançonetes"

Dia: 17/11/2021

Horari: 17:30

Població: Amposta

Presentació del llibre de Joan Negre, "En els confins d’al-Andalus", d’Onada edicions

Dia: 18/11/2021

Horari: 19 h

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Classes de cant improvitzat a càrrec d’Imma de Sopa

Dia: 18/11/2021

Horari: 19.30 h

Lloc: El Casal

Trobada del club de lectura "Pre-lectoescriptura"

Dia: 19/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

CHP - Sènior - Riudoms

Dia: 19/11/2021

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Patinatge

Dia: 20/11/2021

Horari: 08:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí Blanc - Santa Barbara

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments rítmica ( Pavelló Firal)

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

CBA - Mini Mixte - Salle

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Pre Inf - Reus

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Big Dream

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Aleví D - Batea

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí - La Sènia

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Aleví - Sant Vicenç

Dia: 20/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil B - Jesus Catalònia

Dia: 20/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Femení - Vallirana

Dia: 20/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 20/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP- Prebenjamí - Vendrell

Dia: 20/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Amposta B - Alcanar

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior A - Mediterrani

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Vendrell

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHP - Benjami - Alcanyis

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Amposta de Banda a Banda XX edició Banda simfònica de la Societat Musical La Lira Ampostina

Dia: 20/11/2021

Horari: 18.00h 

Lloc: Auditori "Octavi Ruiz" de La Lira Ampostina

CHA- Cadet - Vinyols

Dia: 20/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Júnior - Cubelles

Dia: 20/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

IV Fira del disc d’Amposta

Dia: 21/11/2021

Horari: 00:00

Lloc: El Casal

CFA - Infantil B - Ulldecona

Dia: 21/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CHA - Infsnyil F - Sant Esteve

Dia: 21/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 21/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil A - Jesús Catalònia

Dia: 21/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Estadi

CHA - Cadet M - Futbol Club Barcelona

Dia: 21/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Rapitenc

Dia: 21/11/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta- La Sénia

Dia: 21/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Concert de Santa Cecília Cor La Lira Ampostina

Dia: 21/11/2021

Horari: 20 h

Lloc: Auditori "Octavi Ruiz" de La Lira Ampostina

Trobada del club de lectura "Llegeixo molt bé", per a infants que ja llegeixen autònomament novel·les infantils

Dia: 22/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Trobada del club de Lectura en francès "Amis et Livres", per comentar l’obra MADAME BOVARY de Gustave Flaubert

Dia: 23/11/2021

Horari: 18 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Exposició "Tot un món de pedra seca"

Dies: del 24/11/2021 al 19/12/2021

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Trobada del Club de Lectura "Cafè-Tertúlia" per comentar obres diverses

Dia: 24/11/2021

Horari: 19 h

Lloc: Sala d’Adults de la biblioteca

Festival Femme in Arts. Visibles a escena

Dies: del 25/11/2021 al 28/11/2021

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

Classes de cant improvitzat a càrrec d’Imma de Sopa

Dia: 25/11/2021

Horari: 19.30 h

Lloc: El Casal

Black Friday Amposta

Dia: 26/11/2021

Horari: Durant tot el dia

Story time: "Winnie the Witch"

Dia: 26/11/2021

Horari: 17:30

Població: Amposta

Taller "La memòria i el còmic"

Dia: 26/11/2021

Horari: 18 h.

Lloc: Vestíbul de la biblioteca

Població: AMPOSTA

Presentació Club Hoquei Patí

Dia: 26/11/2021

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Sènior - Cambrils

Dia: 26/11/2021

Horari: 22:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenament Patinatge

Dia: 27/11/2021

Horari: 08:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Campionat de Boccia

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Prebenjamí Groc - Sant Jaume

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Aleví - Vitxeta

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Tivissa

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Aleví C - Jesús i Maria

Dia: 27/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Batea

Dia: 27/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 27/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Rapitenca B

Dia: 27/11/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Femení Base - Batea

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior C - Ampolla

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - L’Atmella de Mar

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Cadet - Vilaseca

Dia: 27/11/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil m - Sant Esteve

Dia: 27/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 27/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHP - Benjamí - Calafell

Dia: 27/11/2021

Horari: 17:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior F - Pobla de Mafumet

Dia: 27/11/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Sènior A - Sant Joan d’Espí

Dia: 27/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Júnior - Masquefa

Dia: 27/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior M - Rocabruna

Dia: 27/11/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

XVII Cicle de Música Ciutat d’Amposta: presentació del disc Aigua al cel de Rampaire

Dia: 27/11/2021

Horari: 20 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica d’Amposta

Entrenaments Big Dream

Dia: 28/11/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí Blanc - Alcanar

Dia: 28/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Negre - La Sènia

Dia: 28/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil M- Sant Esteve

Dia: 28/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí a - Santes Creus

Dia: 28/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet F - Tarragona

Dia: 28/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior B - Mora

Dia: 28/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet B - Ebre Escola

Dia: 28/11/2021

Horari: 12:40

Lloc: Estadi

Amistosos Seleccions Tarragona Futbol Sala

Dia: 28/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Amistosos Seleccions Tarragona Futbol Sala

Dia: 28/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

PDP de Bàsquet

Dia: 28/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Obra de teatre "360 grams", d’Ada Vilaró

Dia: 28/11/2021

Horari: 19 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Ajuntament d´Amposta · Pl. de l´Ajuntament, 3-4 · 43870 Amposta | Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament