• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

 

Activitats 'totes' previstes per al novembre de 2021

Exposició: "Paisatges sonors de les Terres de l’Ebre"

Dies: del 23/10/2021 al 5/12/2021

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Concentracions Seleccions Handbol

Dia: 1/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Concentracions Seleccions Handbol

Dia: 1/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Classes de cant improvitzat a càrrec d’Imma de Sopa

Dia: 4/11/2021

Horari: 19.30h

Lloc: El Casal

Segundo de Chomón i el seu temps. Commemoració del 150 aniversari del naixement del cineasta

Dia: 4/11/2021

Horari: 19.30 h

Lloc: Sala d’Adults de la Biblioteca

Grup de dansa Paracota. Classes de Jota per a qui en vulgui aprendre

Dia: 4/11/2021

Horari: 20 h

Lloc: Oficina de Turisme

CHP - Sènior - Vendrell

Dia: 5/11/2021

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Documental del mes "Lobster soup"

Dia: 5/11/2021

Horari: 21:30

Lloc: Casal d’Amposta

Entrenaments Big Dream

Dia: 6/11/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví B - Santa Bàrbara

Dia: 6/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Rapitenca

Dia: 6/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CBA - Mini Mixte - Cambrils

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - PreInfantil - Tarragona

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP- Benjamí B - Vendrell

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Infantil - Rapitenc

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Juvenil - Futsal Pax

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Terres de l’Ebre

Dia: 6/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Infantil - Alcañiz

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Femeni Base - Vilarodona

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí Amposta

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil B - Arnes

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

CFA - Amposta B - Olímpic de Mora

Dia: 6/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil F - Ascó

Dia: 6/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Trobada Escoles Hoquei

Dia: 6/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil F - Canonja

Dia: 6/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

"Magic Hall" del mag Jordi Quimera Busco

Dia: 6/11/2021

Horari: 18 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Documental del mes "Lobster soup"

Dia: 6/11/2021

Horari: 18:00

Lloc: Casal d’Amposta

CHA - Cadet M - Futbol Club Barcelona

Dia: 6/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

FSE - Aleví - Huracans

Dia: 7/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Aleví - Ràpita

Dia: 7/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Junior - Calafell

Dia: 7/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil M - Egara

Dia: 7/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Mediterrani

Dia: 7/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Twirling

Dia: 7/11/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip - Tortosa

Dia: 7/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - OAR Garcia

Dia: 7/11/2021

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Trobada del club de lectura "Començo a llegir"

Dia: 8/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Projecte Vincles: La fada del naixement, taller de creació per a dones embarassades

Dia: 10/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Oficina de turisme. Espai Km0

Classes gratuïtes de cant improvitzat a càrrec d’Imma de Sopa

Dia: 11/11/2021

Horari: 19.30h

Lloc: El Casal

IX Expoclick. Un riu de clicks-Amposta’21

Dies: del 12/11/2021 al 14/11/2021

Lloc: Auditori Municipal

Trobada del club de lectura per a mares i pares que llegeixen literatura infantil (només adults sense infants)

Dia: 12/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Presentació del llibre "Decàleg irreverent per a la defensa del català"

Dia: 12/11/2021

Horari: 19 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Entrenaments Patinatge

Dia: 13/11/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Benjamí negre - Rapitenca

Dia: 13/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Pre Negre - Ulldecona

Dia: 13/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Twirling

Dia: 13/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Cadet B - Mora La Nova

Dia: 13/11/2021

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CBA - Cadet M - Cambrils

Dia: 13/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Pre Inf - Cambrils

Dia: 13/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 13/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta B - Roquetenc

Dia: 13/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CBA - Júnior M - Cambrils

Dia: 13/11/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Veterans - Delta

Dia: 13/11/2021

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CBA - Sènior M - Atmella

Dia: 13/11/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Sènior F - Sant Vicenç

Dia: 13/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA- Sènior F - Reus

Dia: 13/11/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil M - La Garriga

Dia: 13/11/2021

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Exposició: Abans el llenguatge

Dies: del 14/11/2021 al 16/1/2022

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

CFA - Aleví C - Terres de l’Ebre

Dia: 14/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Camp de tir

CFA - Prebenjamí Blanc - Alcanar

Dia: 14/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Morell

Dia: 14/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 14/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí A - Torreforta

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Ebre Escola

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Bernjamí A - Benjamí B

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior B - Reus

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet F - Vilanova

Dia: 14/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví - Valls

Dia: 14/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Inauguració d’Abans el llenguatge, de l’artista Nora Ancarola

Dia: 14/11/2021

Horari: 12 h

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

CFA - Cadet A - Olimpic de Mora

Dia: 14/11/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Infantil - Valls

Dia: 14/11/2021

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Rapitenca

Dia: 14/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSE - Cadet - Salou

Dia: 14/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Juvenil - Aula Esport

Dia: 14/11/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Femení - Molins

Dia: 14/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Trobada del club de lectura "Ja sé llegir", per a infants que ja llegeixen autònomament contes i àlbums il·lustrats

Dia: 15/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Presentació del darrer llibre d’Antoni Batista, "Memòria de la resistència antifranquista"

Dia: 16/11/2021

Horari: 19.30 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Marató de sang

Dia: 17/11/2021

Horari: 00:00

Lloc: Sala de ball de la Lira Ampostina

En família: "Cançonetes"

Dia: 17/11/2021

Horari: 17:30

Població: Amposta

Presentació del llibre de Joan Negre, "En els confins d’al-Andalus", d’Onada edicions

Dia: 18/11/2021

Horari: 19 h

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Classes de cant improvitzat a càrrec d’Imma de Sopa

Dia: 18/11/2021

Horari: 19.30 h

Lloc: El Casal

Trobada del club de lectura "Pre-lectoescriptura"

Dia: 19/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

CHP - Sènior - Riudoms

Dia: 19/11/2021

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Patinatge

Dia: 20/11/2021

Horari: 08:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí Blanc - Santa Barbara

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments rítmica ( Pavelló Firal)

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

CBA - Mini Mixte - Salle

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Pre Inf - Reus

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Big Dream

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Aleví D - Batea

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí - La Sènia

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Aleví - Sant Vicenç

Dia: 20/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil B - Jesus Catalònia

Dia: 20/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Femení - Vallirana

Dia: 20/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 20/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP- Prebenjamí - Vendrell

Dia: 20/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Amposta B - Alcanar

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior A - Mediterrani

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Vendrell

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHP - Benjami - Alcanyis

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Amposta de Banda a Banda XX edició Banda simfònica de la Societat Musical La Lira Ampostina

Dia: 20/11/2021

Horari: 18.00h 

Lloc: Auditori "Octavi Ruiz" de La Lira Ampostina

CHA- Cadet - Vinyols

Dia: 20/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Júnior - Cubelles

Dia: 20/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

IV Fira del disc d’Amposta

Dia: 21/11/2021

Horari: 00:00

Lloc: El Casal

CFA - Infantil B - Ulldecona

Dia: 21/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CHA - Infsnyil F - Sant Esteve

Dia: 21/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 21/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil A - Jesús Catalònia

Dia: 21/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Estadi

CHA - Cadet M - Futbol Club Barcelona

Dia: 21/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Rapitenc

Dia: 21/11/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta- La Sénia

Dia: 21/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Concert de Santa Cecília Cor La Lira Ampostina

Dia: 21/11/2021

Horari: 20 h

Lloc: Auditori "Octavi Ruiz" de La Lira Ampostina

Trobada del club de lectura "Llegeixo molt bé", per a infants que ja llegeixen autònomament novel·les infantils

Dia: 22/11/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Trobada del club de Lectura en francès "Amis et Livres", per comentar l’obra MADAME BOVARY de Gustave Flaubert

Dia: 23/11/2021

Horari: 18 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Exposició "Tot un món de pedra seca"

Dies: del 24/11/2021 al 19/12/2021

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Trobada del Club de Lectura "Cafè-Tertúlia" per comentar obres diverses

Dia: 24/11/2021

Horari: 19 h

Lloc: Sala d’Adults de la biblioteca

Festival Femme in Arts. Visibles a escena

Dies: del 25/11/2021 al 28/11/2021

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

Classes de cant improvitzat a càrrec d’Imma de Sopa

Dia: 25/11/2021

Horari: 19.30 h

Lloc: El Casal

Black Friday Amposta

Dia: 26/11/2021

Horari: Durant tot el dia

Story time: "Winnie the Witch"

Dia: 26/11/2021

Horari: 17:30

Població: Amposta

Taller "La memòria i el còmic"

Dia: 26/11/2021

Horari: 18 h.

Lloc: Vestíbul de la biblioteca

Població: AMPOSTA

Presentació Club Hoquei Patí

Dia: 26/11/2021

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Sènior - Cambrils

Dia: 26/11/2021

Horari: 22:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenament Patinatge

Dia: 27/11/2021

Horari: 08:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Campionat de Boccia

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Prebenjamí Groc - Sant Jaume

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Aleví - Vitxeta

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Tivissa

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Aleví C - Jesús i Maria

Dia: 27/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Batea

Dia: 27/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 27/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Rapitenca B

Dia: 27/11/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Femení Base - Batea

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior C - Ampolla

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - L’Atmella de Mar

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Cadet - Vilaseca

Dia: 27/11/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil m - Sant Esteve

Dia: 27/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 27/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHP - Benjamí - Calafell

Dia: 27/11/2021

Horari: 17:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior F - Pobla de Mafumet

Dia: 27/11/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Sènior A - Sant Joan d’Espí

Dia: 27/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Júnior - Masquefa

Dia: 27/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior M - Rocabruna

Dia: 27/11/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

XVII Cicle de Música Ciutat d’Amposta: presentació del disc Aigua al cel de Rampaire

Dia: 27/11/2021

Horari: 20 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica d’Amposta

Entrenaments Big Dream

Dia: 28/11/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí Blanc - Alcanar

Dia: 28/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Negre - La Sènia

Dia: 28/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil M- Sant Esteve

Dia: 28/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí a - Santes Creus

Dia: 28/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet F - Tarragona

Dia: 28/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior B - Mora

Dia: 28/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet B - Ebre Escola

Dia: 28/11/2021

Horari: 12:40

Lloc: Estadi

Amistosos Seleccions Tarragona Futbol Sala

Dia: 28/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Amistosos Seleccions Tarragona Futbol Sala

Dia: 28/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

PDP de Bàsquet

Dia: 28/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Obra de teatre "360 grams", d’Ada Vilaró

Dia: 28/11/2021

Horari: 19 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament