• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

 

Activitats 'totes' previstes per al novembre de 2019

Exposició de fotografies "Lo Delta 4.30"

Dies: del 27/9/2019 al 3/11/2019

Lloc: Vestíbul del Museu Terres de l’Ebre

Població: Amposta

Exposició "Videojocs, art i cultura".

Dies: del 4/10/2019 al 12/1/2020

Lloc: Sala d’exposicions temporals del Museu de les Terres de l’Ebre

Població: Amposta

Circ Raluy amb l’espectacle #THEMAGICFORMULA

Dies: del 30/10/2019 al 3/11/2019

Lloc: Sequers Càmara Arrossera

Població: Amposta

Visita a la Pesquera, visita a la Confraria de Pescadors de Sant Pere

Dia: 1/11/2019

Horari: 12.00 h

Lloc: Món Natura Delta

8è MEETUP

Dia: 2/11/2019

Horari: 10 h

Lloc: Plaça de l’Aube

Club Futbol Amposta - Infantil b - Gandesa

Dia: 2/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Club Hoquei Patí Amposta - Aleví - Vilaseca

Dia: 2/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Kyudo

Dia: 2/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

2a Trobada de joves del Montsià

Dia: 2/11/2019

Horari: 10.45 h

Lloc: Espai Km.0

Club Hoquei Patí Amposta - Juvenil - Vilaseca

Dia: 2/11/2019

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Aleví A - Escola Valls

Dia: 2/11/2019

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Aleví C - Jesús i Maria

Dia: 2/11/2019

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

Futbol Sala Expereience - Cadet - La Sènia

Dia: 2/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Infantil a - Olímpic de Mora

Dia: 2/11/2019

Horari: 12:50

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Cadet B - Terres de l’Ebre

Dia: 2/11/2019

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - CF Amposta B - L’Atmella de Mar

Dia: 2/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Club Handbol Amposta - Infantil Masculí - Tarragona

Dia: 2/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Handbol Amposta - Cadet Masculí - Tarragona

Dia: 2/11/2019

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Expereience - Aleví - Vandellós

Dia: 3/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Presentació Club Handbol Amposta

Dia: 3/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Ballada popular de jotes

Dia: 3/11/2019

Horari: 11:30

Lloc: C/ Corsini cruïlla Av. de la Ràpita

Població: Amposta

Club Handbol Amposta - Sènior Femení - Morvedre

Dia: 3/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Handbol Amposta - Juvenil Femení - Sant cugat

Dia: 3/11/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club de lectura en veu alta per a 2n de Primària

Dia: 5/11/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent Biblioteca Comarcal S.J. Arbó

Curs 2019/2020 Uned Sènior: "La intel·ligència intrapersonal"

Dia: 5/11/2019

Horari: 18:00

Lloc: El Casal

102 aniversari de la Revolució d’Octubre

Dia: 7/11/2019

Horari: 17.00 h

Lloc: Plaça de la Pagesia

Club de lectura en família per a P5 i 1r Primària

Dia: 7/11/2019

Horari: 17:30

Lloc: Sala Polivalent de la Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Xerrada dins les Aules d’extensió universitària per a la gent gran

Dia: 7/11/2019

Horari: 18.00 h

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Club de lectura en família per a P5 i 1r Primària

Dia: 7/11/2019

Horari: 18:30

Lloc: Sala Polivalent de la Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Cicle de conferències Històries Ampostines

Dia: 7/11/2019

Horari: 19.30 h

Lloc: Sala d’Actes del Museu de les Terres de l’Ebre

"Manon Lescaut". Òpera des del Teatre alla Scala de Milán

Dia: 7/11/2019

Horari: 20.15 h

Lloc: Cinemes Amposta

EXPOCLICK. Un riu de clicks

Dies: del 8/11/2019 al 10/11/2019

Lloc: Pavelló firal 1 d’Octubre

Club de lectura per a pares i mares Lloc: Sala Polivalent de la Biblioteca Comarcal S. J. Arbò

Dia: 8/11/2019

Horari: 17:30

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbò

Club de lectura per a pares i mares Lloc: Sala Polivalent de la Biblioteca Comarcal S. J. Arbò

Dia: 8/11/2019

Horari: 18:30

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbò

Xerrada-Taller sobre el llibre "Como sacar lo mejor de tí" de Maite Gauxachs Calvo, Coach

Dia: 8/11/2019

Horari: 19.00 h

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Inauguració de l’exposició "Laberints - Art matemàtic", de Joan Antoni Blanc

Dia: 8/11/2019

Horari: 20.00 h

Lloc: Casino d’Amposta

Tennis Taula - Amposta - La Selva i Amposta B - La Lira

Dia: 8/11/2019

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

El Documental del mes: "El que la Walaa vol"

Dia: 8/11/2019

Horari: 21.30 h

Lloc: El Casal

Club Hoquei Amposta - Sènior - Molins

Dia: 8/11/2019

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Visita a l’Alfacada + anellament científic

Dia: 9/11/2019

Horari: 9 h

Lloc: Món Natura Delta

Curs d’hàbitats i ocells, per conèixer els principals hàbitats del delta i el seu entorn i els ocells que hi habiten

Dies: del 9/11/2019 al 10/11/2019

Horari: de 9:00h a 13:00h i de 14:00 a 18:00h

Lloc: Món Natura Delta

Club Futbol Amposta - Benjamí B - Tortosa

Dia: 9/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí Blanc - La Sènia

Dia: 9/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream/ Rítmica

Dia: 9/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Entrenaments d’Hoquei

Dia: 9/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Presentació Equips Creu Roja + Partits

Dia: 9/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Bàsquet Amposta - Mini - Reus Ploms

Dia: 9/11/2019

Horari: 10:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Aleví D - Jesús Catalonia

Dia: 9/11/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí A - Torreforta

Dia: 9/11/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Futbol Sala Amposta - Cadet - Vendrell

Dia: 9/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Futbol Sala Amposta - Infantil B - Reus

Dia: 9/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Inauguració de l’exposició "Castellania d’Amposta: història i heràldica"

Dia: 9/11/2019

Horari: 12.00 h

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Visita a la Pesquera, visita a la Confraria de Pescadors de Sant Pere

Dia: 9/11/2019

Horari: 12.00 h

Lloc: Món Natura Delta

Club Futbol Amposta - Cadet A - Terres de l’Ebre

Dia: 9/11/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Futbol Sala Experience - Cadet - Torredembarra

Dia: 9/11/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Juvenil B - Escola F. Delta de l’Ebre

Dia: 9/11/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Amposta - Juvenil - Reus

Dia: 9/11/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local

Dia: 9/11/2019

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Club Futbol Amposta - Prebenjamí - Vinaròs

Dia: 9/11/2019

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Club Hoquei Amposta - Prebenjamí B - Vilaseca

Dia: 9/11/2019

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Juvenil A - La Floresta

Dia: 9/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Club Hoquei Amposta - Prebenjamí A - Reus

Dia: 9/11/2019

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Amposta - Senior A - Alforja

Dia: 9/11/2019

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

El Documental del mes: "El que la Walaa vol"

Dia: 9/11/2019

Horari: 18 h

Lloc: El Casal

Exposició "Laberints - Art Matemàtic" de Joan Antoni Blanc

Dies: del 9/11/2019 al 24/11/2019

Horari: 18:00

Lloc: Casino d’Amposta

Concert a càrrec del grup "Moments per recordar" (guitarres, veus i percussió)

Dia: 9/11/2019

Horari: 18.30 h 

Lloc: Auditori de l’Escola de la Lira Ampostina

Club Futbol Amposta - Veterans - Delta de l’Ebre

Dia: 9/11/2019

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

Inauguració de l’exposició "Camp de Control" de l’artista Teresa Mulet

Dia: 9/11/2019

Horari: 19.00 h

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

Recital de poesia de Federico Garcia Lorca

Dia: 9/11/2019

Horari: 19.30 h

Lloc: Espai cultural Guaix

25è Cicle de Música Ciutat d’Amposta: "Tawazun". Músiques del món

Dia: 9/11/2019

Horari: 20.00 h

Lloc: Auditori de la Fila

Futbol Sala Amposta - Senior Femení - Ponent

Dia: 9/11/2019

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Expoclick

Dies: del 10/11/2019 al 12/11/2019

Població: Amposta

Exposició Castellania d’Amposta: història i heràldica

Dies: del 10/11/2019 al 23/11/2019

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Exposició Camp de control de l’artista Teresa Mulet

Dies: del 10/11/2019 al 9/1/2020

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

Futbol Sala Amposta - Aleví A - Reus

Dia: 10/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Presentació Club Futbol Amposta

Dia: 10/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Ruta urbana "Amposta. Espais de dol i memòria de la Batalla de l’Ebre"

Dia: 10/11/2019

Horari: 10.30 h

Lloc: Embarcador d’Amposta

Club Handbol Amposta - Juvenil - Palautordera

Dia: 10/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta A - Riudoms

Dia: 10/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Futbol Sala Amposta - Juvenil - Reus

Dia: 10/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club de lectura en veu alta per a 3r i 4t de Primària

Dia: 12/11/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Població: Amposta

Xerrada Associació Mestresses de Casa d’Amposta: "Els mercats d’Amposta (2ª part)"

Dia: 14/11/2019

Horari: 17.00 h

Lloc: Seu de l’Associació de les Mestresses de Casa

Club de lectura per a 5è i 6è de Primària

Dia: 14/11/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Cicle de conferències Històries Ampostines

Dia: 14/11/2019

Horari: 19.30 h

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Storytime: The Gruffalo, a càrrec de Sílvia Panisello

Dia: 15/11/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Projecció del documental "A les fosques"

Dia: 15/11/2019

Horari: 19:00

Lloc: El Casal

Club Handbol Amposta - Sènior - Puchi

Dia: 15/11/2019

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Tennis Taula Amposta B - La Selva C

Dia: 15/11/2019

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Club Futbol Amposta - Prebenjamí - Rapitenca

Dia: 16/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Hoquei

Dia: 16/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Kyudo

Dia: 16/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Club Bàsquet Amposta - Pre-Infantil - Alcover

Dia: 16/11/2019

Horari: 10:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Handbol Amposta - Cadet Femení - Ribes

Dia: 16/11/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Aleví A - Calafell

Dia: 16/11/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí B - Ebre Escola

Dia: 16/11/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Bàsquet Amposta - Infantil - Reus

Dia: 16/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Handbol Amposta - Infantil Masculí - Sabadell

Dia: 16/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Cadet B - Tortosa B

Dia: 16/11/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Club Handbol Amposta - Aleví Femení - Sant Llorenç

Dia: 16/11/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Experience - Aleví - Pobla Montornés

Dia: 16/11/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local

Dia: 16/11/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Prebenjamí - Vinaròs

Dia: 16/11/2019

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Sènior B - Jesús Catalònia

Dia: 16/11/2019

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Club Hoquei Amposta - Prebenjamí B - Vilaseca

Dia: 16/11/2019

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Bàsquet Amposta - Sènior - Alcanar

Dia: 16/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Juvenil A - La Floresta

Dia: 16/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Concert de música contemporànea Enduring freedom

Dia: 16/11/2019

Horari: 19.00 h

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

25è Cicle de Música Ciutat d’Amposta

Dia: 16/11/2019

Horari: 20:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Població: Amposta

Club Handbol Amposta - Juvenil Femení - Perelló

Dia: 17/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Presentació Club Futbol Amposta

Dia: 17/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Setmana Europea de la Prevenció de Residus: Neteja al Montsianell

Dia: 17/11/2019

Horari: 10 h

Lloc: Espai KM0

Ruta urbana "Amposta. Espais de dol i memòria de la Batalla de l’Ebre"

Dia: 17/11/2019

Horari: 10.30 h

Lloc: Embarcador d’Amposta

Lliga Local

Dia: 17/11/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Handbol Amposta - Sènior - Sant Vicenç

Dia: 17/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Amposta - Sènior Femení B - Valls

Dia: 17/11/2019

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Handbol Amposta - Cadet Masculí - Sant Miquel

Dia: 17/11/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Amposta - Sènior B - Riba-roja

Dia: 17/11/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

"El Corsario". Ballet en directe des del Teatre Bolshói

Dia: 17/11/2019

Horari: 16.00 h

Lloc: Cinemes Amposta

Taller de Còmic i Salut Mental per l’il•lustrador Jordi Alfonso

Dia: 19/11/2019

Horari: 16:00

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Marató de donants de sang d’Amposta

Dia: 20/11/2019

Horari: De 10 h a 21 h

Lloc: La Lira Ampostina

3a edició del Festival Femme in Arts - Visibles a escena

Dies: del 21/11/2019 al 24/11/2019

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

Fira d’Ocupació

Dia: 21/11/2019

Horari: 10 h a 14 h

Lloc: Auditori Municipal

Club de lectura per a ESO

Dia: 21/11/2019

Horari: 17.30 h 

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Xerrada dins les Aules d’extensió universitària per a la gent gran

Dia: 21/11/2019

Horari: 18.00 h

Lloc: El Casal

Conferència "Resultats de les excavacions a la plaça de l’Ajuntament i l’església de Santa Maria l’any 2015"

Dia: 21/11/2019

Horari: 19.30 h

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

"Il Trovatore". Òpera des de l’Arena de Verona

Dia: 21/11/2019

Horari: 20.15 h

Lloc: Cinemes Amposta

Black Friday

Dia: 22/11/2019

Horari: 00:00

Població: Amposta

Gran recapte d’aliments 2019

Dies: del 22/11/2019 al 23/11/2019

Taller de perfums, a càrrec d’ARTRA

Dia: 22/11/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Presentació del llibre "Els camins de la Rut", a càrrec de l’autor Lluís-Anton Baulenas

Dia: 22/11/2019

Horari: 19.00 h

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Setmana Europea de la Prevenció de Residus: Tallers del Parc Natural

Dia: 22/11/2019

Horari: 19.30h

Lloc: Museu Terres de l’Ebre

24a Setmana de la Ciència a Catalunya. Conferència "És possible una societat residu zero?" i taller de tast d’aigües 

Dia: 22/11/2019

Horari: 19.30 h

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Club Hoquei Amposta - Sènior - Vilanova

Dia: 22/11/2019

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jornades Apropa’t 2019

Dia: 23/11/2019

Horari: 09:00

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Club Futbol Amposta - Aleví B - Ebre Escola

Dia: 23/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Aleví C - Roquetenc

Dia: 23/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Consell Escolar

Dia: 23/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Consell Escolar

Dia: 23/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Consell Escolar

Dia: 23/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Kyudo

Dia: 23/11/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Consell Escolar

Dia: 23/11/2019

Horari: 10:45

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Club Futbol Amposta - Aleví D - Rapitenca

Dia: 23/11/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí Blanc - Atl. Baix Maestrat

Dia: 23/11/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Grup de conversa en anglès per a joves d’ESO a càrrec de Kids&us School of English

Dia: 23/11/2019

Horari: 11.00 h

Lloc: Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Club Bàsquet Amposta - Infantil - Cantaires

Dia: 23/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Hoquei

Dia: 23/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

La Lira vs La Fila

Dia: 23/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Visita a la Pesquera, visita a la Confraria de Pescadors de Sant Pere

Dia: 23/11/2019

Horari: 12.00 h

Lloc: Món Natura Delta

Club Futbol Amposta - Cadet A - Ebre Escola

Dia: 23/11/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Futbol Sala Amposta - Benjamí

Dia: 23/11/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Amposta - Cadet - Pobla de Montornés

Dia: 23/11/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Experience - Cadet - Rapitenc

Dia: 23/11/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Juvenil B - Ebre Escola

Dia: 23/11/2019

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Lliga Local

Dia: 23/11/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Club Hoquei Amposta - Prebenjamí B - Montblanc

Dia: 23/11/2019

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Amposta - Sènior A - Valls

Dia: 23/11/2019

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Amposta - Prebenjamí A - Vilaseca

Dia: 23/11/2019

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Juvenil A - Fundació PF Base Reus

Dia: 23/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Juvenil A - Fundació PF Base Reus

Dia: 23/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Club Hoquei Amposta - Aleví - Riudoms

Dia: 23/11/2019

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Amposta - Aleví - Riudoms

Dia: 23/11/2019

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Amposta - Sènior Femení B - Vandellós

Dia: 23/11/2019

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Amposta - Sènior Femení B - Vandellós

Dia: 23/11/2019

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Amposta - Aleví - Monjos

Dia: 23/11/2019

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Amposta - Aleví - Monjos

Dia: 23/11/2019

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Veterans - Vinaròs

Dia: 23/11/2019

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Veterans - Vinaròs

Dia: 23/11/2019

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

Club Handbol Amposta - Infantil - Granollers

Dia: 23/11/2019

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Handbol Amposta - Infantil - Granollers

Dia: 23/11/2019

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Amposta - Juvenil - Alcanyís

Dia: 23/11/2019

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Concert de Santa Cecília de la Unió Filharmònica d’Amposta

Dia: 23/11/2019

Horari: 22.00 h

Lloc: Auditori de La Fila

Població: Amposta

Exposició pictòrica de Maijo Ginovart

Dies: del 24/11/2019 al 21/12/2019

Lloc: Espai Cultural Guaix

Club Futbol Amposta - Infantil C - Jesús Catalònia

Dia: 24/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Club Handbol Amposta - Cadet Femení - Amistós

Dia: 24/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Amposta - Infantil B - Reus

Dia: 24/11/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Setmana Europea de la Prevenció de Residus: Exposició Esardi "Himmelis"

Dia: 24/11/2019

Horari: De les 10h. a les 14h.

Lloc: Espai KM0

Setmana Europea de la Prevenció de Residus: Mercat d’Intercanvi

Dia: 24/11/2019

Horari: De les 10h. a les 14h.

Lloc: Espai KM0

Taller de ioga a càrrec de Teresa Reverté

Dia: 24/11/2019

Horari: 10.30 h

Lloc: Ermita del Montsià

Futbol Sala Amposta - Prebenjamí

Dia: 24/11/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Cercavila i Missa de Santa Cecília

Dia: 24/11/2019

Horari: 11.30 h

Lloc: Parròquia de l’Assumpció

Població: Amposta

Futbol Sala Amposta - Aleví - Gimnàstic de Tarragona

Dia: 24/11/2019

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Handbol Amposta - Aleví Femení - Sant Joan Despí

Dia: 24/11/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Amposta - Juvenil - Vendrell

Dia: 24/11/2019

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Amposta - Sènio Femení A - Urgell

Dia: 24/11/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Seleccions Tarragona - Andorra

Dia: 24/11/2019

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Seleccions Tarragona - Andorra

Dia: 24/11/2019

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Sènior - Gandesa

Dia: 24/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Trobada del club de Lectura Cafè-Tertúlia per comentar l’obra "Amor clandestí", de Teresa Pàmies

Dia: 27/11/2019

Horari: 19.30 h.

Lloc: Biblioteca Comarcal S.J. Arbó

Black Friday Amposta 2019

Dia: 29/11/2019

Horari: 10:00

Club Tennis Taula Amposta - Vinaros

Dia: 29/11/2019

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Club Tennis Taula Amposta B - Ulldecona

Dia: 29/11/2019

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Trobada de Pianos d’Escoles de Música

Dia: 30/11/2019

Horari: 9.00 h

Lloc: Auditori de la Fila

Club Futbol Amposta - Benjamí Blanc - Rapitenca

Dia: 30/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Prebenjamí - Ulldecona Blanc

Dia: 30/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Consell Escolar

Dia: 30/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Consell Escolar

Dia: 30/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Consell Escolar

Dia: 30/11/2019

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Bàsquet Amposta - Mini - El Carme

Dia: 30/11/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Bàsquet Amposta - Pre-Infantil - La Selva

Dia: 30/11/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Aleví D - Ulldecona

Dia: 30/11/2019

Horari: 10:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Kyudo

Dia: 30/11/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Club Futbol Amposta - Aleví A - Canonja

Dia: 30/11/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí A - Base 2012 Pallaresos

Dia: 30/11/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Trobada Maker Terres de l’Ebre

Dia: 30/11/2019

Horari: 11:00

Lloc: El Casal

Club Futbol Amposta - Cadet B - Gandesa

Dia: 30/11/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Club Handbol Amposta - Cadet Masculí - Sants

Dia: 30/11/2019

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Amposta - Benjamí - Alforja

Dia: 30/11/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Amposta - Infantil A - Gimnàstic de Tarragona

Dia: 30/11/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Twirling

Dia: 30/11/2019

Horari: 14:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Infantil C - Terres de l’Ebre

Dia: 30/11/2019

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Lliga Local

Dia: 30/11/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Club Futbol Amposta B - Roquetenc

Dia: 30/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Club Handbol Amposta - Juvenil - Palautordera

Dia: 30/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Twirling

Dia: 30/11/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Club Hoquei Amposta - Prebenjamí B - Riudoms

Dia: 30/11/2019

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Audició de Clarinets a càrrec de l’alumnat del Centre

Dia: 30/11/2019

Horari: 18.00 h

Lloc: Auditori de l’Escola de la Lira

Teatre familiar "La petita Campany"

Dia: 30/11/2019

Horari: 18:00

Lloc: Auditori - La Lira Ampostina

Població: Amposta

Club Handbol Amposta - Sènior Femení - Elda

Dia: 30/11/2019

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Handbol Amposta - Infantil Masculí - Sant Boi

Dia: 30/11/2019

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

"Tosca". Òpera en directe, des del Teatro alla Scala de Milán

Dies: del 7/12/2019 al 28/11/2019

Horari: 18 h

Lloc: Cinemes Amposta

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament