agenda

dl dm dc dj dv ds dg
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

 

Activitats 'totes' previstes per a l'octubre de 2023

Consulta tots els actes des de l'APP de la Ciutat d'Amposta

Pots instal·lar-la gratuïtament des de les tendes d'aplicacións. Trobaràs tots els actes organitzats per dies a dins la secció de l'agenda, i podràs filtrar-los per categoria. Més informació sobre l'app a www.amposta.cat/app.

Llista d'activitats

Jornades Gastronòmiques de l’Arròs

Dies: del 15/9/2023 al 15/10/2023

Lloc: Restaurants d’Amposta i Poble Nou del Delta

Exposició "Agents rurals. Guardians del medi natural"

Dies: del 20/9/2023 al 25/10/2023

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Cap de Setmana del Turisme

Dies: del 29/9/2023 al 1/10/2023

Lloc: Oficina de Turisme

Visites a MónNatura Delta 50% de descompte en la visita guiada o Visita dels menuts

Dies: del 30/9/2023 al 1/10/2023

Lloc: Món Natural Delta de l’Ebre

Població: Amposta

XXXIII Festa de la Sega de l’Arròs

Dia: 1/10/2023

Horari: A partir de les 10.30 h

Lloc: Mas de la Cuixota. Restaurant l’Estany - Casa de Fusta

Diada Castellera. X Aniversari Xiqüelos i Xiqüeles del Delta.Concert festa DJ

Dia: 1/10/2023

Horari: 00:30

Lloc: Plaça del Castell

Exposició "Fluctus" de l’artista audiovisual LIA

Dies: del 1/10/2023 al 31/10/2023

Horari: 09:00

Lloc: La Façana de Lo Pati

6a Fira del disc

Dia: 1/10/2023

Horari: 10:00

Lloc: El Casal

Portes obertes a l’Ecomuseu

Dia: 1/10/2023

Horari: de 10 h a 14 h

Lloc: Ecomuseu

Població: Deltebre

Portes obertes al Centre d’Interpretació de les Barraques del Delta

Dia: 1/10/2023

Horari: de 10 h a 14 h

Lloc: Centre d’Interpretació de les Barraques del Delta

Població: Sant Jaume d’Enveja

Portes obertes al Museu Casa de Fusta

Dia: 1/10/2023

Horari: de 10 h a 14 h

Lloc: Casa de Fusta

Població: Amposta

Portes obertes al Museu de les Terres de l’Ebre

Dia: 1/10/2023

Horari: d’11 a 14 h

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Xè FESTICAM. Festival Internacional de Circ d’Amposta

Dies: del 2/10/2023 al 8/10/2023

Lloc: carrers, places i altres llocs de la ciutat

Trobada club de lectura "Començo a llegir" (Places exhaurides)

Dia: 2/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Inauguració de l’exposició "Agents rurals. Guardians del medi natural"

Dia: 3/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Festa del conte infantil. Xerrada i presentació de llibre

Dia: 3/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: El Casal

VAG EXPERIENCE 2023

Dies: del 5/10/2023 al 8/10/2023

Lloc: diferents espais d’Amposta

Fablab Kids: Robòtica Col·laborativa

Dia: 5/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

Inauguració del VAG i de l’exposició "Nova pantalla. El videojoc a Catalunya"

Dia: 5/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Sala d’exposicions temporals del Museu de les Terres de l’Ebre

Club de lectura d’Aterratge, amb Eva Piquer

Dia: 5/10/2023

Horari: 20:00

Lloc: Llibreria la Romàntica

Trobada de cantautor(e)s

Dia: 5/10/2023

Horari: 21:00

Lloc: Pub Llar

Exposició "Nova pantalla. El videojoc a Catalunya"

Dies: del 6/10/2023 al 19/11/2023

Lloc: Sala d’exposicions temporals del Museu de les Terres de l’Ebre

Taller de pre-lectoescriptura per a infants a partir de 2 anys, a càrrec de Laia Oraá

Dia: 6/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Inauguració del 10è FesticAM, amb l’espectacle Desprovisto de la Cia Uparte

Dia: 6/10/2023

Horari: 22:00

Lloc: Plaça de l’Ajuntament

CFA - Aleví S12 - Perelló

Dia: 7/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Benjamí Negre - Rapitenca

Dia: 7/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Prebenjamí Groc

Dia: 7/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

Entrenaments Big Dream

Dia: 7/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Infantil Femení - Vilanova

Dia: 7/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Cadet - La senia

Dia: 7/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil D - Sant Jaume

Dia: 7/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Traingular Benjamí

Dia: 7/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Ruta urbana per Amposta

Dia: 7/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Sortida de l’Oficina de Turisme d’Amposta

CHA - Cadet Femení - Sant Andreu

Dia: 7/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Benjamí - La Sènia

Dia: 7/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí - Vinaròs

Dia: 7/10/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Femení C - Pobla de Mafumet

Dia: 7/10/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Amposta B - La Cava B

Dia: 7/10/2023

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Infantil - Rapitenca

Dia: 7/10/2023

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet Femení - Claret

Dia: 7/10/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil A - Cerdanyola B

Dia: 7/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Mediterrani

Dia: 7/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Pista Descuberta 1 i 2

Dia: 7/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHP - Infantil - Cambrils

Dia: 7/10/2023

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior B - Alcanar

Dia: 7/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior B - Alcañiz

Dia: 7/10/2023

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

XXIX Cicle de música "Ciutat d’Amposta". Espectacle teatre-musical Cavernus

Dia: 7/10/2023

Horari: 20:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

FSE - Aleví - Salou

Dia: 8/10/2023

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Rapitenc

Dia: 8/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet C - Flix

Dia: 8/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Rapitenca

Dia: 8/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSE - Cadet - Mediterrani

Dia: 8/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Masculí - Tarragona

Dia: 8/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Mediterrani

Dia: 8/10/2023

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Senior Masculí - Vilaseca

Dia: 8/10/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

PDP Bàsquet

Dia: 8/10/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Masculí- Aula Esport

Dia: 8/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Cloenda del 10è FesticAM amb l’espectacle "Entre Nous" de la cia. Cirque Entre Nous

Dia: 8/10/2023

Horari: 20:30

Lloc: Plaça Ramon Berenguer IV

Trobada club de lectura "Ja sé llegir" (Places exhaurides)

Dia: 9/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

XVIII Lletres Ebrenques: Versos de boira i aigua

Dia: 9/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

L’hora del nadó: contes, música, cançons, rimes,... per a infants no caminadors

Dia: 10/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Inauguració del curs escolar i del Campus Extens de la URV Amposta 2023/2024

Dia: 10/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Auditori Municipal

Taller de TARDOR, per a infants de 2 a 5 anys

Dia: 11/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

UNED SENIOR. Curs 2023-24. 1r Quadrimestre: "Històries i personatges de les Terres de l’Ebre" 

Dia: 11/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Centre Cívic de la Gent Gran

Jornades de portes obertes al Museu de les Terres de l’Ebre

Dies: del 13/10/2023 al 15/10/2023

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Jornades Europees del Patrimoni

Dies: del 13/10/2023 al 15/10/2023

Documental del mes: "Lyra vs Ira"

Dia: 13/10/2023

Horari: 21:30

Lloc: Casal municipal

CHP- Sènior A - UE Horta

Dia: 13/10/2023

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Aleví - Experience

Dia: 14/10/2023

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí - Rapitenca

Dia: 14/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Femení D - Vinarós

Dia: 14/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí - Vinarós

Dia: 14/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Infantil - Aula Esport

Dia: 14/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení B - Flix

Dia: 14/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil C - Santa Barbara

Dia: 14/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Ruta urbana per Amposta

Dia: 14/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Sortida de l’Oficina de Turisme d’Amposta

Taller "Pinta els oficis del mercat amb els dibuixos d’Hernan en H"

Dia: 14/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Mercat municipal

FSA - Benjamí B - Tortosa

Dia: 14/10/2023

Horari: 12:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Alleví - Santes Creus

Dia: 14/10/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil B - Roquetenc

Dia: 14/10/2023

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

FSA - Prebenjamí - Tortosa

Dia: 14/10/2023

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Calafell

Dia: 14/10/2023

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Calafell

Dia: 14/10/2023

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Juvenil A - Cornella

Dia: 14/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Partits Lliga Local (les dues pistes)

Dia: 14/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Documental del mes: "Lyra vs Ira"

Dia: 14/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Casal municipal

FSE - Sènior Masculí - Ascó

Dia: 14/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Visita guiada a la Torre de la Carrova

Dia: 14/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Torre de la Carrova

CHA - Sènior Masculí - Berga

Dia: 14/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil C - Rapitenca B

Dia: 14/10/2023

Horari: 19:15

Lloc: Estadi

XXIX Cicle de música "Ciutat d’Amposta". Atzucac. Paradisos possibles.

Dia: 14/10/2023

Horari: 20:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

FSA - Benjamí A - Experience

Dia: 15/10/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví - Arnes

Dia: 15/10/2023

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Santes creus

Dia: 15/10/2023

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí - Rapitenca

Dia: 15/10/2023

Horari: 10:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Sènior B - La Senia

Dia: 15/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Ruta en bicicleta a La Tancada

Dia: 15/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Església del PobleNou del Delta 

CFA - Cadet B - Rapitenca C

Dia: 15/10/2023

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CFA - Juvenil B - Mora La Nova

Dia: 15/10/2023

Horari: 13:15

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Mataró

Dia: 15/10/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Calafell

Dia: 15/10/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip - Jesús Catalònia B

Dia: 15/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSE - Sènior Femení - Maspujols

Dia: 15/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Sènior Femení - Sant Esteve

Dia: 15/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví - Rapitenca

Dia: 15/10/2023

Horari: 19:15

Lloc: Estadi

Gastronomia i lletres "Dilluns al Llar", a càrrec del col·lectiu "Dilluns d’Art al forn"

Dia: 15/10/2023

Horari: 21:00

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

XVIII Lletres Ebrenques: Homenatge a Anna M. Bel

Dia: 16/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

XVIII Lletres Ebrenques: Trobada Gastro/literària

Dia: 16/10/2023

Horari: 21:00

Lloc: Restaurant La Sifoneria

XVIII Lletres Ebrenques: Lluitar contra la desmemòria

Dia: 17/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

XVIII JORNADES DE LLETRES EBRENQUES

Dies: del 18/10/2023 al 22/10/2023

Lloc: Sala Km0 - Oficina de Turisme

Espai de joc i relació, per a famílies amb infants 0-3 anys

Dia: 18/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Espai DONA

Xerrada amb tast de vins: "Reus, de l’aiguardent al vermut"

Dia: 18/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: La Viblio, carrer Sant Josep 18, d’Amposta

XVIII Lletres Ebrenques: Aiguabarreig en vers

Dia: 18/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

UNED SENIOR. Curs 2023-24. 1r Quadrimestre: "Històries i personatges de les Terres de l’Ebre" 

Dia: 19/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Centre Cívic de la Gent Gran

XVIII Lletres Ebrenques: Francesc Vicent de Vallfogona: els versos del rector

Dia: 19/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

XVIIIes Jornades de Lletres Ebrenques. Francesc Vicent de Vallfogona: els versos del Rector

Dia: 19/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Sala km0 Oficina de Turisme

XVIII Jornades de Lletres Ebrenques. Inauguració oficial de les Jornades

Dia: 20/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Sala Km0 - Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

XVIII Lletres Ebrenques: Inauguració oficial

Dia: 20/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

XVIII Jornades de Lletres Ebrenques. Lliçó Inaugural

Dia: 20/10/2023

Horari: 19:30

Lloc: Sala Km0 - Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

XVIII Lletres Ebrenques: La literatura del tu

Dia: 20/10/2023

Horari: 19:30

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

XVIII Jornades de Lletres Ebrenques. Lliurament del Premi del Mèrit de les Lletres Ebrenques 2023

Dia: 20/10/2023

Horari: 20:15

Lloc: Sala Km0 - Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

XVIII Lletres Ebrenques: Entrega del Mèrit de les Lletres Ebrenques 2023

Dia: 20/10/2023

Horari: 20:15

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

CHP - Ale A - Vilaseca

Dia: 20/10/2023

Horari: 21:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

XVIII Jornades de Lletres Ebrenques. Èric Vinaixa en poesia

Dia: 20/10/2023

Horari: 22:00

Lloc: Sala Km0 - Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

XVIII Lletres Ebrenques: Un viatge musical i poètic la increïble vida de Roc Llop

Dia: 20/10/2023

Horari: 22:00

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

XVIII Lletres Ebrenques: Mirades femenines

Dia: 21/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

CFA - Benjamí Negre - Masdenverge

Dia: 21/10/2023

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CFA - Patufets - Masdenverge

Dia: 21/10/2023

Horari: 09:45

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Prebenjamí Roig - Vinaròs

Dia: 21/10/2023

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

FSA - Infantil B - Tortosa

Dia: 21/10/2023

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

XVIII Jornades de Lletres Ebrenques. Activitats

Dia: 21/10/2023

Horari: Matí i tarda

Lloc: Sala Km0 - Oficina de Turisme (Seu biblioteca actual)

CBA - Prebenjamí - Arboç

Dia: 21/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Mixt - Tarragona

Dia: 21/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

XVIII Lletres Ebrenques: La morra i el bac, dos joc s tradicionals recuperats a les TT.EE.

Dia: 21/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

CFA - CadetA - Floresta

Dia: 21/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Ruta urbana per Amposta

Dia: 21/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Sortida de l’Oficina de Turisme d’Amposta

FSA - Prebenjamí - Tortosa

Dia: 21/10/2023

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 3)

XVIII Lletres Ebrenques: El plat a taula: gastronomía i turisme

Dia: 21/10/2023

Horari: 11:45

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

XVIII Lletres Ebrenques: On és el rovelló?

Dia: 21/10/2023

Horari: 11:45

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

CBA - Júnio Masculí - Teresianes

Dia: 21/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet Femení - Esplugues

Dia: 21/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Ràpita

Dia: 21/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Infantil B - Ascó

Dia: 21/10/2023

Horari: 12:40

Lloc: Estadi

XVIII Lletres Ebrenques: Crims literaris

Dia: 21/10/2023

Horari: 13:00

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

FSA - Juvenil - Alforja

Dia: 21/10/2023

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí - Vandellós

Dia: 21/10/2023

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet C - Tortosa

Dia: 21/10/2023

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Infantil Femení - Calafell

Dia: 21/10/2023

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 21/10/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Cadet Masculí - Tarragona

Dia: 21/10/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior B - Benifallet

Dia: 21/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

XVIII Lletres Ebrenques: Escola de lletres

Dia: 21/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

Partit Rugby (Activitats tot el dia)

Dia: 21/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Pista atletisme

CBA - Sènior Femení - Torreforta

Dia: 21/10/2023

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lo que tengo. Espectacle poètic musical de tancament de les Jornades de Lletres Ebrenques

Dia: 21/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Sala Km0 Oficina de Turisme

Trobada de jotes Amposta Jota Viva

Dia: 21/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: La Lira Ampostina

XVIII Lletres Ebrenques: Lo que tengo

Dia: 21/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de Turisme d'Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

XXIX Cicle de música "Ciutat d’Amposta". Fantasia Cubana

Dia: 21/10/2023

Horari: 20:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

CFA - Benjamí Blanc - Masdenverge

Dia: 22/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil C - Rapitenca

Dia: 22/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí A - Vendrell

Dia: 22/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Aleví - Reus

Dia: 22/10/2023

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 22/10/2023

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Aleví B - Olimpic Reus

Dia: 22/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Aleví B - Aula Esport

Dia: 22/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

XVIII Lletres Ebrenques: Ruta literària de Sebastià Juan Arbó

Dia: 22/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta - Espai Ebre KM 0 (seu actual Biblioteca)

CFA - Aleví 11 - Mora la nova

Dia: 22/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví 12 - Roquetenc

Dia: 22/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Gandesa

Dia: 22/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSE- Cadet - Alcanar

Dia: 22/10/2023

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Aleví A - Palafrugell

Dia: 22/10/2023

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Juvenil B - Gandesa

Dia: 22/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Salou

Dia: 22/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Miami

Dia: 22/10/2023

Horari: 12:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Infantil - Olímpic de reus

Dia: 22/10/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior Femení - Golmes

Dia: 22/10/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Femení - Deltebre

Dia: 22/10/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

PDP - Bàsquet

Dia: 22/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Sènior B - CP Monjos

Dia: 22/10/2023

Horari: 17:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Amposta B - Mora d’Ebre

Dia: 22/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Masculí - Laietà

Dia: 22/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Trobada club de lectura "Llegeixo molt bé" (Places exhaurides)

Dia: 23/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

UNED SENIOR. Curs 2023-24. 1r Quadrimestre: "Històries i personatges de les Terres de l’Ebre" 

Dia: 25/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Centre Cívic de la Gent Gran

Xerrada sobre la cura del sol pèlvic, a càrrec de BATECS Llevadora

Dia: 25/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

L’hora del conte: Fuig bèstia!, a càrrec de Mon Mas

Dia: 26/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Afterwork: Més enllà dels Algoritmes: Com la IA modela el nostre món

Dia: 26/10/2023

Horari: 19:30

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

40 anys, una història.Parc Natural del Delta de l’Ebre

Dia: 27/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Auditori municipal

Trobada club de lectura juvenil d’ESO

Dia: 27/10/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Fablab Kids: Treballem amb biomaterials

Dia: 27/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: FabLab (Edifici Lo Sindicat)

Població: Amposta

Octubre Trans. Club de lectura "Las Malas", de Camila Sosa

Dia: 27/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Espai Dones

Jocs Escolars

Dia: 28/10/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 28/10/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 28/10/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Prebenjamí Blanc - Negre

Dia: 28/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Prebenjamí Negre - Alcanar

Dia: 28/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Aleví 11- Tortosa

Dia: 28/10/2023

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí 10 - Cambrils

Dia: 28/10/2023

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 28/10/2023

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Mini Masculí Reus

Dia: 28/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Infantil Femení - Aula Esport

Dia: 28/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Octubre Trans. Trobada "Famílies amb infants trans"

Dia: 28/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Espai Dones

Ruta literària Sebastià Juan Arbó

Dia: 28/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Plaça del Castell

Fes l’activitat sorpresa de Halloween al Mercat!

Dia: 28/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Mercat municipal

Ruta urbana per Amposta

Dia: 28/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Sortida de l’Oficina de Turisme d’Amposta

CFA - Aleví 12 - Floresta

Dia: 28/10/2023

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí 9 - Floresta

Dia: 28/10/2023

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 28/10/2023

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

FSA - Benjamí A - B

Dia: 28/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí - Alcanar

Dia: 28/10/2023

Horari: 13:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Juvenil A - Mariano Poblet

Dia: 28/10/2023

Horari: 13:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení B - Astorga

Dia: 28/10/2023

Horari: 15:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil A - Sant Ildelfons

Dia: 28/10/2023

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

TUNEL DEL TERROR: Taller d’activitats (manualitats i pinta cares) 

Dia: 28/10/2023

Horari: 16:00

Lloc: La Lira Ampostina

Població: Amposta

TUNEL DEL TERROR: Gimcana del terror

Dia: 28/10/2023

Horari: 16:30

Lloc: La Lira Ampostina

Població: Amposta

CFA - Cadet B - La Sènia

Dia: 28/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení A - Olímpic

Dia: 28/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Benjamí - Cambrils

Dia: 28/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 28/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Octubre Trans. Teatre "La motxilla de l’Ada" + col·loqui

Dia: 28/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

CBA - Sènior Masculí - La Selva

Dia: 28/10/2023

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Sènior A - Congres

Dia: 28/10/2023

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior Femení - Sants

Dia: 28/10/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil C - Santa Barbarà

Dia: 28/10/2023

Horari: 19:15

Lloc: Estadi

Octubre Trans. Espai trans "Trobada exclusica del col·lectiu"

Dia: 28/10/2023

Horari: 20:00

Lloc: Espai Dones

TUNEL DEL TERROR: Túnel del terror

Dies: del 28/10/2023 al 29/10/2023

Horari: 22:00

Lloc: La Lira Ampostina

Població: Amposta

CFA - Aleví 12 - Tortosa

Dia: 29/10/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil D - Escola Delta

Dia: 29/10/2023

Horari: 10:15

Lloc: Estadi

CBA - Mini Femení - Puigcerver

Dia: 29/10/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí 10 - Flix

Dia: 29/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Octubre Trans. Vermut trans-gresor

Dia: 29/10/2023

Horari: 11:00

Lloc: Carrer Corsini. Bar Campari

CFA - Aleví 11 - Arnes

Dia: 29/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

FSA - Cadet Femení - Calafell

Dia: 29/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

PDP - Entrenaments

Dia: 29/10/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí Negre - Alcanar

Dia: 29/10/2023

Horari: 12:15

Lloc: Estadi

FSA - Aleví A - Morell

Dia: 29/10/2023

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Salou

Dia: 29/10/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip Perelló

Dia: 29/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Infantil - Calafell

Dia: 29/10/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Masculí - Capçanes

Dia: 29/10/2023

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior A - Riudecanyes

Dia: 29/10/2023

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

BIGDRAW, Taller de reinterpretació artística, amb Miquel Bustos

Dia: 30/10/2023

Horari: Durant tot el matí

Lloc: Escola d’Art i Disseny d’Amposta

Cursos d’iniciació a la jota

Dies: del 30/10/2023 al 28/12/2023

Horari: Tots els dijous de 20 a 21h

Lloc: Oficina de turisme

Ebreglosa. Cançó improvisada. Curs 2023-2024

Dies: del 30/10/2023 al 28/12/2023

Horari: Tots los dijous de 20.15h a 21.30h

Lloc: El Casal

Trobades de cançó improvisada

Dies: del 30/10/2023 al 28/12/2023

Horari: Tots els dijous de 19.00h a 21.30h

Lloc: El Casal

Et regalem castanyes si compres al Mercat!

Dia: 31/10/2023

Horari: 08:00

Lloc: Mercat municipal

Ajuntament d´Amposta · Pl. de l´Ajuntament, 3-4 · 43870 Amposta | Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament