• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

Activitats 'activitats esportives' previstes per a l'octubre de 2021

CHPA - Sènior - Montbui

Dia: 1/10/2021

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Mini -Vilaseca

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Big Dream

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí - Tortosa

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí - Rapitenca

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments rítmica (Pavelló Firal)

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

FSA - Benjamí A - Alcanar

Dia: 2/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Prebenjamí - Rapitenca

Dia: 2/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHPA - Prebenjamí - Reus

Dia: 2/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - BenjamíB - Alcanar

Dia: 2/10/2021

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Preinfantil - Reus Ploms

Dia: 2/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Junior - Juneda

Dia: 2/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil B - La Floresta

Dia: 2/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Tortosa

Dia: 2/10/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - Tortosa

Dia: 2/10/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior A - Vinyols

Dia: 2/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior F - Pare Manyanet

Dia: 2/10/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Benjamí - Alcañiz

Dia: 2/10/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Aleví - Alcañiz

Dia: 2/10/2021

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Big Dream

Dia: 3/10/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Aleví - Alcanar

Dia: 3/10/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Alcanar

Dia: 3/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet - Sant Antoni

Dia: 3/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Ebre Escola B

Dia: 3/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - Alcanar

Dia: 3/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior F - Caseres

Dia: 3/10/2021

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - Ebre Escola A

Dia: 3/10/2021

Horari: 18:00

Lloc: Camp de tir

Entrenaments Big Dream

Dia: 9/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Torneig Patufet

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CBA - Pre In - Reus

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví - Tortosa

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Cadet - Aula Esport

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Valls

Dia: 9/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Cadet F - Molins de Rei

Dia: 9/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Tortosa

Dia: 9/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Inanftil B - Jesús i Maria

Dia: 9/10/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CBA - Júnior - Cantaires

Dia: 9/10/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta B - Flix

Dia: 9/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil F - Sant Llorenç

Dia: 9/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Masc - Móra d’Ebre

Dia: 9/10/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Ulldecona

Dia: 9/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior F - Benidorm

Dia: 9/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Fem - Alcover

Dia: 9/10/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví A - Tortosa

Dia: 10/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví B - Ulldecona

Dia: 10/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - La Sènia

Dia: 10/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSE - Infantil - Reus

Dia: 10/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil M - Cardedeu

Dia: 10/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil - Tortosa

Dia: 10/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSE - Cadet - Reus

Dia: 10/10/2021

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil M- Mataró

Dia: 10/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil B - Arnes

Dia: 10/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSE - Benjamí - Reus

Dia: 10/10/2021

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior B - Rapitenc

Dia: 10/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP- Sènior - Reus

Dia: 15/10/2021

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Prebenjamí Blanc - La Sènia

Dia: 16/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Alcanar

Dia: 16/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 16/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Mini Masc - Cantaires

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Pre Inf - Cambrils

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Twirling

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSE - Aleví - Reus

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí - Tortosa

Dia: 16/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Laguna

Dia: 16/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet B - Arnés

Dia: 16/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil F - Franqueses

Dia: 16/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Vilaseca

Dia: 16/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Veterans Amposta - Tortosa

Dia: 16/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Vilaseca

Dia: 16/10/2021

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil F - Cornella

Dia: 16/10/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Infantil - Cambrils

Dia: 16/10/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Benjamí B lanc - Benjamí Negre

Dia: 17/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA -Juvenil A - Gandesa

Dia: 17/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSE - Infantil - Castellvell

Dia: 17/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení - Rubí

Dia: 17/10/2021

Horari: 12:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví D - Olímic de Mora

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Terres de l’Ebre

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet M - Vic

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sub 23 - Montblanc

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior A - Huracans

Dia: 17/10/2021

Horari: 17:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Jesús Catalònia

Dia: 23/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví C - Perelló

Dia: 23/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí B - Valls

Dia: 23/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Cadet - Nàstic

Dia: 23/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí - Alcanar

Dia: 23/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Cfa - Infantil - Aldeana

Dia: 23/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí A - Valls

Dia: 23/10/2021

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Cadet M - Vandellós

Dia: 23/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Aleví Femení - Ascó

Dia: 23/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil - La Cava

Dia: 23/10/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Aleví - Vandellós

Dia: 23/10/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior C - Masroig

Dia: 23/10/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví - Casal

Dia: 23/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Júnior M - Cantaires

Dia: 23/10/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta B - Corbera

Dia: 23/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Presentació Club Handbol Amposta

Dia: 23/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior F - La Selva B

Dia: 23/10/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Sènior M - VilaSeca

Dia: 23/10/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Pre Groc - Santa Barbara

Dia: 24/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Pre Roig - Masdenverge

Dia: 24/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 24/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

VIII Motocross Tardor

Dia: 24/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Camp de motocròs

CFA - Infantil b - Gandesa

Dia: 24/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior B - Pobla

Dia: 24/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Elisabeth

Dia: 24/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta - Ulldecona

Dia: 24/10/2021

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament