• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

 

Activitats 'totes' previstes per a l'octubre de 2020

Exposició "La quartana i la lluita sanitària per eradicar el paludisme al delta de l’Ebre"

Dies: del 7/8/2020 al 15/11/2020

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Jornades de l’Arròs

Dies: del 25/9/2020 al 25/10/2020

El Documental del mes: "Marwa. Petita i valenta"

Dia: 2/10/2020

Horari: 21:30

Lloc: El Casal

Curs "La migració dels ocells en profunditat"

Dies: del 3/10/2020 al 4/10/2020

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre i espais naturals del Montsià

Proves Futbol Sala

Dia: 3/10/2020

Horari: 08:30

Lloc: Pista atletisme

Club Futbol Amposta - Aleví A - Terres de l’Ebre

Dia: 3/10/2020

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí B - Santes Creus

Dia: 3/10/2020

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Club Hoquei Patí - Prebenjamí - Vilaseca

Dia: 3/10/2020

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Hoquei

Dia: 3/10/2020

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Futbol Sala Experience - Mediterrani

Dia: 3/10/2020

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Experience - Infantil - Vinaròs

Dia: 3/10/2020

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Setmana de la natura 2020. Ruta familiar pel Camí de Sirga

Dia: 3/10/2020

Horari: 10.45 h

Lloc: Oficina de Turisme

Futbol Sala Experience - Cadet - Vinaròs

Dia: 3/10/2020

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Cadet A - Torreforta A

Dia: 3/10/2020

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

Club Handabol Amposta - Infantil - Vendrell

Dia: 3/10/2020

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Handbol Amposta - Cadet Masculí - Palau Tordera

Dia: 3/10/2020

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Hora del conte: "En BUM i el llibre màgic de les fades", a càrrec de la Companyia Homenots

Dia: 3/10/2020

Horari: 12 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Futbol Sala Experience - Juvenil - Mediterrani

Dia: 3/10/2020

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Club Amposta - Infantil A - Torreforta A

Dia: 3/10/2020

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala - Sènior A - Valls

Dia: 3/10/2020

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Concentració Atletisme

Dia: 3/10/2020

Horari: 17:00

Lloc: Pista atletisme

Futbol Club Amposta - Juvenil A - Nàstic Nacional B

Dia: 3/10/2020

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

El Documental del mes: "Marwa. Petita i valenta"

Dia: 3/10/2020

Horari: 18:00

Lloc: El Casal

Club Futbol Sala - Femení - Catllar

Dia: 3/10/2020

Horari: 19:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

30a Festa de la Sega

Dia: 4/10/2020

Horari: 10.30h a 13.00h

Lloc: Casa de Fusta

Club Futbol Amposta - Benjamí A - Torreforta AL. C

Dia: 4/10/2020

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala - Juvenil B - Nàstic B

Dia: 4/10/2020

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

Concentració Atletisme

Dia: 4/10/2020

Horari: 11:30

Lloc: Pista atletisme

Club Handbol Amposta - Juvenil Femení - Sant Boi

Dia: 4/10/2020

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Conversa en anglès. Nivell avançat "The social impact of the Covid-19 pandemic"

Dia: 7/10/2020

Horari: 18:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Presentació del llibre: "1 dia d’octubre i 2 poemes", de Josep Rull Places - SUSPÈS

Dia: 7/10/2020

Horari: 18:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Primera trobada del curs 20-21 del Club de lectura de pares i mares

Dia: 9/10/2020

Horari: 17.30 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Presentació del llibre: "1 dia d’octubre i 2 poemes", de Josep Rull SUSPÈS

Dia: 9/10/2020

Horari: 18.00h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

#FesticAM2020 - VII FesticAM: El gran final, a càrrec de la companyia Bucraá Circus

Dia: 9/10/2020

Horari: 22 h

Lloc: Plaça de l’Ajuntament

#FesticAM2020 - VII FESTICAM: "The Frame", a càrrec de la companyia Eléctrico 28

Dia: 10/10/2020

Horari: Dos passis: 10.00 h i 12.45 h

Club Hoquei Amposta

Dia: 10/10/2020

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Experience - Cadet - Reus

Dia: 10/10/2020

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Experience - Infantil - Reus

Dia: 10/10/2020

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Club Amposta - Benjamí A - Pallaresos C.

Dia: 10/10/2020

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Futbol Sala Experience - Alevi - Reus

Dia: 10/10/2020

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

#FesticAM2020 - VII FesticAM: URBAN BAND. Música itinerant

Dia: 10/10/2020

Horari: 11:30

Lloc: plaça Ramon Berenguer IV

Futbol Sala Experience - Juvenil - Reus

Dia: 10/10/2020

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

#FesticAM2020 - VII FesticAM: "Sobre marges i manipulacions", a càrrec de Psirc i Tono Carbajo

Dia: 10/10/2020

Horari: Dos passis: 12.00h i 20.00h

Lloc: Centre d’Art lo Pati 

Futbol Sala Experience - Benjamí - Reus

Dia: 10/10/2020

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

#FesticAM2020 - VII FESTICAM: "The Frame", a càrrec de la companyia Eléctrico 28

Dia: 10/10/2020

Horari: Dos passis: 10.00 h i 12.45 h

#FesticAM2020 - VII FesticAM: "Back 2 classics", a càrrec de Planeta Trampolí

Dia: 10/10/2020

Horari: 13.00h

Lloc: Plaça Ajuntament

Futbol Club Amposta Infantil B - Jesus Catalonia

Dia: 10/10/2020

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta B - Santa Bàrbara

Dia: 10/10/2020

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Club Handbol Amposta - Infantil - Salou

Dia: 10/10/2020

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

#FesticAM2020 - VII FesticAM: "Save the temazo", a càrrec del COL.LECTIU F.R.E.N.È.T.I.C

Dia: 10/10/2020

Horari: 18.00h

Lloc: Pati de l’escola Soriano Montagut

Club Handbol Amposta - Sènior Femení - Salou

Dia: 10/10/2020

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

#FesticAM2020 - VII FesticAM: "Sobre marges i manipulacions", a càrrec de Psirc i Tono Carbajo

Dia: 10/10/2020

Horari: Dos passis: 12.00h i 20.00h

Lloc: Centre d’Art lo Pati 

Futbol Club Amposta - Aleví C - Rapitenca D

Dia: 11/10/2020

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

#FesticAM2020 - VII FesticAM: URBAN BAND. Música itinerant

Dia: 11/10/2020

Horari: 11:30h 

Lloc: plaça Ramon Berenguer IV

Futbol Club Amposta - Cadet A - Juvenil B

Dia: 11/10/2020

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

#FesticAM2020 - VII FesticAM:"Sobre marges i manipulacions", a càrrec de Psirc i Tono Carbajo

Dia: 11/10/2020

Horari: 12:00h i 20:00h 

Lloc: Centre d’Art lo Pati

#FesticAM2020 - VII FesticAM: "Jet Lag", a càrrec de la companyia Iluya

Dia: 11/10/2020

Horari: 13:00h 

Lloc: Plaça Ajuntament

Concert: Orquestra Junior’s

Dia: 11/10/2020

Horari: 19 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica d’Amposta

#FesticAM2020 - VII FesticAM:"Sobre marges i manipulacions", a càrrec de Psirc i Tono Carbajo

Dia: 11/10/2020

Horari: 12:00h i 20:00h 

Lloc: Centre d’Art lo Pati

#FesticAM2020 - VII FesticAM: "Sinestesia", a càrrec de la companyia Irun Skulls

Dia: 11/10/2020

Horari: 22.00h

Lloc: Plaça Ajuntament

Concert: Orquestra Junior’s

Dia: 11/10/2020

Horari: 22.30 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica d’Amposta

Trobada del club de Lectura en francès "Amis et Livres"

Dia: 13/10/2020

Horari: 18:30 h

Lloc: Sala Polivalent Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

#LletresEbrenques2020 - XV Jornades de les Lletres Ebrenques. Commemoració de l’any Perucho

Dia: 14/10/2020

Horari: 19:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

#LletresEbrenques2020 - XV Jornades de les Lletres Ebrenques. Taula rodona: La memòria, una qüestió literària

Dia: 15/10/2020

Horari: 19 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

#LletresEbrenques2020 - XV Jornades de les Lletres Ebrenques. Concert de Miquel Rullo, cantautor ebrenc

Dia: 15/10/2020

Horari: 20:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Exposició de treballs pictòrics realitzats per escolars des dels anys 80

Dies: del 16/10/2020 al 31/10/2020

Lloc: Vestíbul de la Biblioteca

#LletresEbrenques2020 - XV Jornades de les Lletres Ebrenques. Inauguració Oficial. Parlaments

Dia: 16/10/2020

Horari: 19 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

#LletresEbrenques2020 - XV Jornades de les Lletres Ebrenques. Lliurament del Premi al Mèrit de les Lletres Ebrenques

Dia: 16/10/2020

Horari: 20.15 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Curs "La migració dels ocells en profunditat"

Dies: del 17/10/2020 al 18/10/2020

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre i espais naturals del Montsià

#LletresEbrenques2020 - XV Jornades de les Lletres Ebrenques. "Tota una vida , tota una lletra"

Dia: 17/10/2020

Horari: 10.45 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

#LletresEbrenques2020 - XV Jornades de les Lletres Ebrenques: Ruta literària Sebastià Juan Arbó

Dia: 17/10/2020

Horari: 11 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

#LletresEbrenques2020 - XV Jornades de les Lletres Ebrenques Conta- Contes i Taller familiar

Dia: 17/10/2020

Horari: 12 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

#LletresEbrenques2020 - XV Jornades de les Lletres Ebrenques: Exposició de les biografies de Verdaguer

Dia: 17/10/2020

Horari: 10.15 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

#LletresEbrenques2020 - XV Jornades de les Lletres Ebrenques. "La memòria escrita sobre la nostra gent"

Dia: 17/10/2020

Horari: 17 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

26è Cicle de Música Ciutat d’Amposta: Marta & Gregori [AJORNAT]

Dia: 17/10/2020

Horari: 20 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Concert Cobla Ciutat d’Amposta: "Som de les Terres de l’Ebre" [AJORNAT]

Dia: 18/10/2020

Horari: 19 h

Lloc: Unió Filharmònica d’Amposta

Taller: "Com tenir les plantes de casa saludables", per Gemma Tafalla. Setmana Bio per l’alimentació

Dia: 21/10/2020

Horari: 17:30h 

Lloc: Sala polivalent Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Presentació llibre: "Pedacitos de ti en mí", d’Estefanía Alifonso Sorribes

Dia: 23/10/2020

Horari: 19 h

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

3è encontres participatius de Post-Bouesia

Dia: 24/10/2020

Horari: 19 h

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

26è Cicle de Música Ciutat d’Amposta: UBALDO [AJORNAT]

Dia: 24/10/2020

Horari: 20 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Club Handbol Amposta - Sènior Femení - Gava

Dia: 25/10/2020

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Espectacle familiar teatre de La Xarxa [AJORNAT]

Dia: 25/10/2020

Horari: 18 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Finalització del curs de la Reserva de la Biosfera. UNED Senior

Dies: del 27/10/2020 al 3/12/2020

Horari: De 18.00h a 20.00h

Lloc: El Casal

BIGDRAW. Taller artístic

Dia: 30/10/2020

Horari: De 16.00h a 19.00h

Lloc: ESARDI. Escola d’Art i Disseny

Visita nocturna familiar teatralitzada a la Torre de la Carrova

Dia: 31/10/2020

Horari: 18.30 h

Lloc: Torre de la Carrova

Futbol Club Amposta - Infantil A - Jesús Catalonia

Dies: del 10/10/2022 al 10/10/2020

Horari: 12:15

Lloc: Estadi

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament