• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

 

Activitats 'totes' previstes per a l'octubre de 2019

Exposició de fotografies "Lo Delta 4.30"

Dies: del 27/9/2019 al 3/11/2019

Lloc: Vestíbul del Museu Terres de l’Ebre

Població: Amposta

Jornades Gastronòmiques de l’Arròs a Amposta i Poble Nou del Delta

Dies: del 1/10/2019 al 31/10/2019

Població: Amposta

Inici del cursos de teatre i circ de l’EtcA

Dia: 1/10/2019

Horari: 17:30 h

Lloc: Navarra, 44

Acte d’inici del curs 2019-2020 de l’Associació de Mestresses de Casa d’Amposta.

Dia: 3/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Seu de les Mestresses de Casa

Població: Amposta

Club de lectura en família per a P5 i 1r primària - primer grup

Dia: 3/10/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca S.J. Arbó

Club de lectura en família per a P5 i 1r primària.

Dia: 3/10/2019

Horari: 17:30

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Comarcal S.J. Arbó

Població: Amposta

Club de lectura en família per a P5 i 1r primària - segon grup

Dia: 3/10/2019

Horari: 18.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca S.J. Arbó

Classes de jota obertes a tothom, a càrrec del grup Paracota. Tots els dijous

Dia: 3/10/2019

Horari: 21.00 h

Lloc: La Lira Ampostina

VAGExperience

Dies: del 4/10/2019 al 5/10/2019

Lloc: Auditori Municipal

Població: Amposta

Exposició "Videojocs, art i cultura".

Dies: del 4/10/2019 al 12/1/2020

Lloc: Sala d’exposicions temporals del Museu de les Terres de l’Ebre

Població: Amposta

Trobada del Club de lectura per a pares i mares (grup A)

Dia: 4/10/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Comarcal S. Juan Arbó

Inauguració de l’exposició "Videojocs. Art i cultura"

Dia: 4/10/2019

Horari: 19.30 h

Lloc: Sala d’exposicions temporals del Museu de les Terres de l’Ebre

Conferència "A hombros de códigos, bytes e interacciones: la consolidación de los videojuegos como género cultural"

Dia: 4/10/2019

Horari: 19.45 h

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Conferència "Exhumant Atari. Arqueologia i el cementeri dels videojocs"

Dia: 4/10/2019

Horari: 20:15 h

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Club Hoquei Patí -Juvenil

Dies: del 4/10/2019 al 4/6/2019

Horari: 20:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Patí -Juvenil

Dia: 4/10/2019

Horari: 20:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

El Documental del mes: "Push" Molt més que gentrificació.

Dia: 4/10/2019

Horari: 21:30

Lloc: El Casal

Població: Amposta

Club Hoquei Patí -Sènior - Sitges

Dies: del 4/10/2019 al 4/6/2019

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Patí -Sènior - Sitges

Dia: 4/10/2019

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Concert de la banda de música La Lira Ampostina interpretant la música del videojoc "Gris"

Dia: 4/10/2019

Horari: 22:30

Lloc: La Lira Ampostina

Població: Amposta

Club Futbol Amposta - Benjamí Blanc - Sant Jaume

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí Blanc - Sant Jaume

Dia: 5/10/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenament Kyudo

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Entrenaments Hoquei

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Rítmica

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Entrenament Kyudo

Dia: 5/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Entrenaments Hoquei

Dia: 5/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Rítmica

Dia: 5/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Amposta - Infantil B - Cambrils

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Amposta - Infantil B - Cambrils

Dia: 5/10/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Moixons, moixonets i moixonots. Curs dirigit a nens d’entre 8 i 12 anys

Dia: 5/10/2019

Horari: 10:30

Lloc: Món Natura

Població: Amposta

Club Bàsquet Amposta - Mini - Calafell

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Cadet A - Mora La Nova

Dia: 5/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta - Aleví - Pobla de Montornés

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Sala Amposta - Aleví - Pobla de Montornés

Dia: 5/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Prebenjamí - Rapitenca

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Prebenjamí - Rapitenca

Dia: 5/10/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Club Bàsquet Amposta - Infantil - Vilaseca

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 12:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Bàsquet Amposta - Infantil - Vilaseca

Dia: 5/10/2019

Horari: 12:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta -Juvenil B - Mora la nova

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta - Juvenil - Nàstic

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta -Juvenil B - Mora la nova

Dia: 5/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta - Juvenil - Nàstic

Dia: 5/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Lliga Local Futbol Sala

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 5/10/2019

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Sala Amposta - Sènior - Mediterrani

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Sala Amposta - Sènior - Mediterrani

Dia: 5/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

El Documental del mes: "Push" Molt més que gentrificació

Dia: 5/10/2019

Horari: 18 h

Lloc: El Casal

Club Handbol Amposta - Sènior Femení - Sant Quirze

Dies: del 5/10/2019 al 5/6/2019

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Veterans - Tortosa

Dia: 5/10/2019

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

Club Bàsquet Amposta - Cadet - Morell

Dia: 6/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Infantil B - Tortosa

Dia: 6/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

PDP Bàsquet

Dia: 6/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

III Fira del disc

Dia: 6/10/2019

Horari: 10:30

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta - Espai Ebre Km0

Població: Amposta

Ruta fluvial guiada pel riu Ebre amb Lo Sirgador

Dia: 6/10/2019

Horari: 10:30

Lloc: Embarcador d’Amposta

Població: Amposta

XXIX Festa de la Sega de l’Arròs. Trobada d’artesania Terres de l’Ebre i 23ena trobada de carros

Dia: 6/10/2019

Horari: 10.30 h

Lloc: Mas de la Cuixota - Casa de Fusta

Població: Amposta

Club Hoquei Patí - Aleví - Juneda

Dia: 6/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Ballada popular de jotes

Dia: 6/10/2019

Horari: 11:30

Lloc: Av. de la Ràpita

Població: Amposta

Club Handbol Amposta - Infantil Masculí - Vilamajor

Dia: 6/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Les aus del Delta de l’Ebre. Passejada pels voltants de MónNatura Delta.

Dia: 6/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Món Natura

Població: Amposta

Club Hoquei Patí - Benjamí Valls B

Dia: 6/10/2019

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Experience - Cadet - Gimnàstic de TGN

Dia: 6/10/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Teatre "Les coses excepcionals"

Dia: 6/10/2019

Horari: 18:00

Lloc: Auditori Unió Filharmònica

Població: Amposta

VI Festicam - Festival Internacional de Teatre i Circ d’Amposta

Dies: del 8/10/2019 al 13/10/2019

Lloc: Carrers i places d’Amposta

Població: Amposta

Club de lectura en veu alta per a 2n de Primària.

Dia: 8/10/2019

Horari: 17:30

Lloc: Sala Polivalent de la Biblioteca Comarcal S.J. Arbó

Població: Amposta

"Don Giovanni". Òpera des del Royal Opera House de Londres.

Dia: 8/10/2019

Horari: 19:45

Lloc: Cinemes Amposta

Població: Amposta

"MOMO o l’estranya història dels lladres del temps"

Dia: 8/10/2019

Horari: 20 h

Lloc: Teatre-auditori de La Lira Ampostina

Espectacle de circ "Fili Busters"

Dia: 9/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Parc dels Xiribecs

Població: Amposta

Conversa en anglès. Nivell Avançat: "Social issues" per Isabel Cid.

Dia: 9/10/2019

Horari: 19:00

Lloc: Sala Polivalent de la Biblioteca Comarcal S.J. Arbó

Població: Amposta

Conferència-espectacle "Transmissions"

Dia: 10/10/2019

Horari: Hora: a les 10 h / tallers a les 17 i a les 18 h

Lloc: La Lira Ampostina

Població: Amposta

Tallers pràctics de danses urbanes

Dia: 10/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: La Lira Ampostina

Població: Amposta

Club de lectura per a 5è i 6è de primària.

Dia: 10/10/2019

Horari: 17:30

Lloc: Sala polivalent Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Població: Amposta

"Les Indes Galantes". Òpera i ballet en directe des de l’Òpera Bastilla de París.

Dia: 10/10/2019

Horari: 19:15

Lloc: Cinemes Amposta

Població: Amposta

Festa del Handbol Català

Dia: 11/10/2019

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

XV Festa Del Rem

Dia: 12/10/2019

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Infantil C - Jesús i Maria A

Dia: 12/10/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Kyudo

Dia: 12/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Entrenaments Rítmica

Dia: 12/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Bàsquet Amposta - Pre Infantil - Vendrell

Dia: 12/10/2019

Horari: 10:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Aleví A - Base Marc Bartra

Dia: 12/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí A - UE Rapitenca A

Dia: 12/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta- Infantil - Salou

Dia: 12/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Handbol Amposta - Aleví Femení - Mora d’Ebre

Dia: 12/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Peix peixet: Taller de manualitats infantil.

Dia: 12/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Món Natura

Població: Amposta

Club Futbol Amposta - Infantil A - Gandesa

Dia: 12/10/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Dinar de germanor de l’Agrupació Aragonesa d’Amposta.

Dia: 12/10/2019

Horari: 14:00

Població: Amposta

Club Futbol Amposta - Cadet B - Escola Delta

Dia: 12/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Club Hoquei Patí - Prebenjamí B - l’Espluga

Dia: 12/10/2019

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 12/10/2019

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Hoquei Patí - Prebenjamí A - l’Espluga

Dia: 12/10/2019

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Juvenil A - Sant Ildelfons

Dia: 12/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta- Sènior - Agramunt

Dia: 12/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Patí - Benjamí - l’Espluga

Dia: 12/10/2019

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Patí -Aleví - Calafell

Dia: 12/10/2019

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Handbol Amposta - Cadet Masculí - Claret

Dia: 12/10/2019

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Patí -Juvenil - Cambrils

Dia: 12/10/2019

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Twirling

Dia: 13/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Aleví D - Olímpic de Mora

Dia: 13/10/2019

Horari: 10:15

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí B - Jesus i Maria

Dia: 13/10/2019

Horari: 10:15

Lloc: Estadi

Futbol Sala Experience - Aleví - Cambrils

Dia: 13/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Bàsquet Amposta - sènior - Sant Pere i Sant Pau

Dia: 13/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Sala Amposta- Sènior Femení B - Flix

Dia: 13/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - 1r Equip - Pobla de Mafumet B

Dia: 13/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta- Sènior B - Flix

Dia: 13/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Festival de cant i ball de jota aragonesa a càrrec del Grupo Folkclórico de Aragón.

Dia: 13/10/2019

Horari: 19:00

Lloc: Auditori Unió Filharmònica

Població: Amposta

Club de lectura en veu alta per a 3r de primària

Dia: 15/10/2019

Horari: 17:30

Lloc: Sala polivalent Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Població: Amposta

Presentació i introducció del curs 2019-2020 de la UNED Sènior

Dia: 15/10/2019

Horari: 18:00

Lloc: El Casal

Població: Amposta

XIV Jornades de Lletres Ebrenques

Dies: del 16/10/2019 al 19/10/2019

Lloc: Biblioteca Comarcal S. Juan Arbó

Població: Amposta

Setmana de la ciència

Dia: 18/10/2019

Horari: 00:00

Població: Amposta

Vermut i futbol en directe

Dia: 18/10/2019

Horari: 13:00

Lloc: Auditori Municipal

Població: Amposta

Inauguració de les XIV Jornades de les Lletres Ebrenques, a càrrec de l’escriptor Rafel Nadal.

Dia: 18/10/2019

Horari: 19:30

Lloc: Sala d’Adults de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Població: Amposta

Col·loqui sobre Catalunya i el Barça, història present i futur

Dia: 18/10/2019

Horari: 20:30

Lloc: Casino d’Amposta

Població: Amposta

Tennis Taula - Amposta - Salou i Amposta B - Nàstic

Dia: 18/10/2019

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Club Futbol Amposta - Aleví B - Terres de l’Ebre

Dia: 19/10/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí Blanc - Santa Barbarà

Dia: 19/10/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 19/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Gimnàstica Rítmica

Dia: 19/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Kyudo

Dia: 19/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Club Bàsquet Amposta - Mini - el Vendrell

Dia: 19/10/2019

Horari: 10:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Experience- Benjamí - La Ràpita

Dia: 19/10/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Alevíc - Rapitenca

Dia: 19/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Prebenjamí - Ulldecona

Dia: 19/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta - Aleví - Laguna

Dia: 19/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Experience- Infantil - La Ràpita

Dia: 19/10/2019

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Bàsquet Amposta - Cadet - Alcanar

Dia: 19/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Nius d’ocells: Taller infantil sobre els ocells del Delta

Dia: 19/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Món Natura

Població: Amposta

Club Futbol Amposta - Cadet a - Tortosa

Dia: 19/10/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta - Infantil B - Elisabeth

Dia: 19/10/2019

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Vermut i futbol en directe. 60è aniversari de la Penya Barcelonista Joan Gamper

Dia: 19/10/2019

Horari: 13 h

Lloc: Auditori Municipal

Futbol Sala Experience- Cadet- Salou

Dia: 19/10/2019

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Infantil B - Rapitenca

Dia: 19/10/2019

Horari: 14:45

Lloc: Estadi

Dinar de germanor pel 60è aniversari de la penya barcelonista Joan Gamper

Dia: 19/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló firal

Població: Amposta

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 19/10/2019

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Handbol Amposta - Juvenil Femení - Sant Joan d’Espí

Dia: 19/10/2019

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Sènior B - Batea

Dia: 19/10/2019

Horari: 16:30

Lloc: Estadi

Intercanvi mensual de xapes de cava, a càrrec de COPLACATE.

Dia: 19/10/2019

Horari: 16:30

Lloc: Restaurant Bosc de Ribera

Població: Amposta

Taller de cuina marroquina amb productes Km0

Dia: 19/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta - Espai Ebre Km0

Població: Amposta

"L’aventura d’avorrir-se", a càrrec de la Cia. Estaquirot Teatre.

Dia: 19/10/2019

Horari: 18:00

Lloc: La Lira Ampostina

Població: Amposta

Club Futbol Sala Amposta - Juvenil - Montblanc

Dia: 19/10/2019

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Juvenil B - Tortosa

Dia: 19/10/2019

Horari: 18:30

Lloc: Estadi

25è Cicle de Música "Ciutat d’Amposta": Harmonia del Parnàs. "Desde la cárcel de Cupido".

Dia: 19/10/2019

Horari: 20:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica d’Amposta

Població: Amposta

Club Handbol Amposta - Sènior Femení - Puchi

Dia: 19/10/2019

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

9a. Caminada solidària de la Penya Barcelonista Joan Gamper d’Amposta

Dia: 20/10/2019

Horari: 09:30

Lloc: Plaça Ramon Berenguer IV

Població: Amposta

Ruta fluvial guiada pel riu Ebre amb Lo Sirgador

Dia: 20/10/2019

Horari: 10:30

Lloc: Embarcador d’Amposta

Població: Amposta

II Cursa de la Dona

Dia: 20/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Handbol Amposta - Cadet Femení - Canonja

Dia: 20/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Seleccions Handbol Territorial

Dia: 20/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Conversa en francès. Nivell Inicial amb Adela Banerle.

Dia: 21/10/2019

Horari: 16:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Població: Amposta

Club de lectura en veu alta per a 4t de primària

Dia: 22/10/2019

Horari: 17:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Conversa en anglès. Nivell Inicial "Social issues" per Isabel Cid.

Dia: 23/10/2019

Horari: 18:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Població: Amposta

"Alimentació saludable. Com cultivar les nostres hortalisses a casa" per Gemma Tafalla

Dia: 23/10/2019

Horari: 19:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Població: Amposta

#FAME19 Fòrum Experiències Emprenedores

Dia: 24/10/2019

Horari: 16.30h

Lloc: Auditori Municipal

Club de lectura per a ESO

Dia: 24/10/2019

Horari: 17:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Població: Amposta

Aules d’extensió universitària per a la gent gran. Primera xerrada "L’Amazònia, un paradís o un infern verd"

Dia: 24/10/2019

Horari: 18:00

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Població: Amposta

Presentació del llibre "Els cants de les plantes", amb Arturo Gaya i Rosa Mari Cardona.

Dia: 24/10/2019

Horari: 19:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Població: Amposta

"Don Pasquale". Òpera en directe des del Royal Opera House de Londres

Dia: 24/10/2019

Horari: 20:30

Lloc: Cinemes Amposta

Població: Amposta

Gala de l’esport

Dia: 25/10/2019

Horari: 00:00

Lloc: Pavelló d’esports 2

Població: Amposta

Trobada del Club de lectura per a pares i mares (grup B)

Dia: 25/10/2019

Horari: 17:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Població: Amposta

Visita a l’Alfacada + anellament científic.

Dia: 26/10/2019

Horari: 09:00

Lloc: Món Natura

Grup de conversa en anglès per a joves de 12 a 16 anys, a càrrec de Kids&us School of English.

Dia: 26/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Població: Amposta

Taller de cuina Eco, amb productes ecològics i de temporada de Terres de l’Ebre.

Dia: 26/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta - Espai Ebre Km0

Població: Amposta

25è Cicle de Música Ciutat d’Amposta: VENTSAX. Ensemble de saxòfons.

Dia: 26/10/2019

Horari: 20:00

Lloc: Unió Filharmònica

Població: Amposta

"Raymonda". Ballet en directe des del Teatro Bolshói.

Dia: 27/10/2019

Horari: 16:00

Lloc: Cinemes Amposta

Població: Amposta

Circ Raluy

Dies: del 28/10/2019 al 3/11/2019

Lloc: Sequers Càmara Arrossera

Població: Amposta

"BIGDRAW-Drawn to life". Taller artístic a càrrec de Hernán en H

Dia: 30/10/2019

Horari: Tardes

Lloc: ESARDI. Escola d’Art i Disseny

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament