• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

 

Activitats 'activitats esportives' previstes per al setembre de 2021

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 10/9/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Nacional Júnior Esgrima

Dia: 11/9/2021

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Alevins

Dia: 11/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 11/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Amposta - Benicarló

Dia: 11/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Vinaròs

Dia: 11/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

CFA - Cadet A - Torreforta

Dia: 11/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 11/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - Rapitenca

Dia: 11/9/2021

Horari: 19:30

Lloc: Estadi

Torneig Nacional Júnior Esgrima

Dia: 12/9/2021

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 12/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil Femení - Canonja

Dia: 12/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA- Sènior A - Salou

Dia: 12/9/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior Femení - Catllar

Dia: 12/9/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dies: del 17/9/2021 al 18/9/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Benjamins Futbol

Dia: 18/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Torneig Prebenjamí Femení Basquetbol

Dia: 18/9/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Amistòs Futbol Sala

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Big Dream

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Partits Amistosos Experience

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Juvenil A - S.Pedro

Dia: 18/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

CHP - Sènior - Alcañiz

Dia: 18/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 18/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Juvenil Ebre Escola

Dia: 18/9/2021

Horari: 17:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil B - Tortosa B

Dia: 18/9/2021

Horari: 19:30

Lloc: Estadi

Torneig Benjamins Futbol

Dia: 19/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 19/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet - Sant Boi

Dia: 19/9/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil F - Alcalà

Dia: 19/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Amistòs Prebenjamí

Dia: 19/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet B - La Floresta

Dia: 19/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

FSA - 1r Equip - Aldeana

Dia: 19/9/2021

Horari: 18:30

Lloc: Estadi

Triangular Experience

Dies: del 24/9/2021 al 26/9/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Torneig Futbol Prebenjamins

Dia: 25/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil - Tortosa

Dia: 25/9/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Stage QuicDance

Dia: 25/9/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Triangular Experience

Dia: 25/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil - Vendrell

Dia: 25/9/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Triangular Experience

Dia: 25/9/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Sènior- Pare Manyaney

Dia: 25/9/2021

Horari: 12:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil A - La Floresta B

Dia: 25/9/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Mas Pellicer

Dia: 25/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Infantil - Calafell

Dia: 25/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet B - Jesús Catalònia

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Cardedeu

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Benjamí Reus

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Stage QuicDance

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Juvenil B - Ebre Escola

Dia: 25/9/2021

Horari: 18:45

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - Levante

Dia: 25/9/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Campionat Territorial

Dia: 26/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

Probes àrbitres FCF

Dia: 26/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

Torneig Futbol Prebenjamins

Dia: 26/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Triangular Experience

Dia: 26/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Aleví Fem - Ascó

Dia: 26/9/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí A - Fundació Base Reus

Dia: 26/9/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Castellvell - Tortosa

Dia: 26/9/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Triangular Experience

Dia: 26/9/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior - Futbol Pax

Dia: 26/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior Femení - Sant Esteve

Dia: 26/9/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament