agenda

dl dm dc dj dv ds dg
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

 

Activitats 'activitats esportives' previstes per al setembre de 2021

Consulta tots els actes des de l'APP de la Ciutat d'Amposta

Pots instal·lar-la gratuïtament des de les tendes d'aplicacións. Trobaràs tots els actes organitzats per dies a dins la secció de l'agenda, i podràs filtrar-los per categoria. Més informació sobre l'app a www.amposta.cat/app.

Llista d'activitats

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 10/9/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Nacional Júnior Esgrima

Dia: 11/9/2021

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Alevins

Dia: 11/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 11/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Amposta - Benicarló

Dia: 11/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Vinaròs

Dia: 11/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

CFA - Cadet A - Torreforta

Dia: 11/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 11/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - Rapitenca

Dia: 11/9/2021

Horari: 19:30

Lloc: Estadi

Torneig Nacional Júnior Esgrima

Dia: 12/9/2021

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 12/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil Femení - Canonja

Dia: 12/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA- Sènior A - Salou

Dia: 12/9/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior Femení - Catllar

Dia: 12/9/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dies: del 17/9/2021 al 18/9/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Benjamins Futbol

Dia: 18/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Torneig Prebenjamí Femení Basquetbol

Dia: 18/9/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Amistòs Futbol Sala

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Big Dream

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Partits Amistosos Experience

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Juvenil A - S.Pedro

Dia: 18/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

CHP - Sènior - Alcañiz

Dia: 18/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 18/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Juvenil Ebre Escola

Dia: 18/9/2021

Horari: 17:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil B - Tortosa B

Dia: 18/9/2021

Horari: 19:30

Lloc: Estadi

Torneig Benjamins Futbol

Dia: 19/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 19/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet - Sant Boi

Dia: 19/9/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil F - Alcalà

Dia: 19/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Amistòs Prebenjamí

Dia: 19/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet B - La Floresta

Dia: 19/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

FSA - 1r Equip - Aldeana

Dia: 19/9/2021

Horari: 18:30

Lloc: Estadi

Triangular Experience

Dies: del 24/9/2021 al 26/9/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Torneig Futbol Prebenjamins

Dia: 25/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil - Tortosa

Dia: 25/9/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Stage QuicDance

Dia: 25/9/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Triangular Experience

Dia: 25/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil - Vendrell

Dia: 25/9/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Triangular Experience

Dia: 25/9/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Sènior- Pare Manyaney

Dia: 25/9/2021

Horari: 12:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil A - La Floresta B

Dia: 25/9/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Mas Pellicer

Dia: 25/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Infantil - Calafell

Dia: 25/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet B - Jesús Catalònia

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Cardedeu

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Benjamí Reus

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Stage QuicDance

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Juvenil B - Ebre Escola

Dia: 25/9/2021

Horari: 18:45

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - Levante

Dia: 25/9/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Campionat Territorial

Dia: 26/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

Probes àrbitres FCF

Dia: 26/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

Torneig Futbol Prebenjamins

Dia: 26/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Triangular Experience

Dia: 26/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Aleví Fem - Ascó

Dia: 26/9/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí A - Fundació Base Reus

Dia: 26/9/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Castellvell - Tortosa

Dia: 26/9/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Triangular Experience

Dia: 26/9/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior - Futbol Pax

Dia: 26/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior Femení - Sant Esteve

Dia: 26/9/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Ajuntament d´Amposta · Pl. de l´Ajuntament, 3-4 · 43870 Amposta | Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament