agenda

dl dm dc dj dv ds dg
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

 

Activitats 'totes' previstes per a l'abril de 2024

Consulta tots els actes des de l'APP de la Ciutat d'Amposta

Pots instal·lar-la gratuïtament des de les tendes d'aplicacions. Trobaràs tots els actes organitzats per dies a dins la secció de l'agenda, i podràs filtrar-los per categoria. Més informació sobre l'app a www.amposta.cat/app.

Llista d'activitats

Exposició ’Energia submergida’ sobre el projecte Castor, de l’artista Paula Artés

Dies: del 3/3/2024 al 9/6/2024

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

"Cosmic Eye" de l’artista Anaisa Franco en el marc del festival XYZ

Dies: del 9/3/2024 al 14/4/2024

Lloc: Façana fluvial de la Plaça del Poador d’Amposta

Exposició "Geografies Josep Vallverdú"

Dies: del 20/3/2024 al 30/4/2024

Lloc: Sala d’exposicions del Museu Terres de l’Ebre

Trobada del Club de Lectura en francès "amis et Livres"

Dia: 2/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Espai KM0

Espai de joc i relació, per a famílies amb infants 0-3 anys

Dia: 3/4/2024

Horari: 17:30

Lloc: Espai DONA

Curs de certificació de maquinària 3D del FabLab

Dia: 5/4/2024

Horari: 15:00

Lloc: FabLab

III Jornades Cultura Menstrual

Dia: 5/4/2024

Horari: 16:45

Lloc: Espai Dones

Inauguració i visita guiada de l’exposició fotogràfica "Les nostres orquídies"

Dia: 5/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Documental del mes "Breaking social" de Fredrik Gertten

Dia: 5/4/2024

Horari: 20:00

Lloc: El Casal

III Jornades Cultura Menstrual

Dia: 6/4/2024

Horari: 00:00

Lloc: Espai Dones

Taller de cuina: preparació de receptes amb conill

Dia: 6/4/2024

Horari: 00:00

Lloc: Oficina de turisme

Open de Patinatge nivell 1-2-3-4

Dies: del 6/4/2024 al 7/4/2024

Lloc: Pavelló esportiu d’Amposta

Campionat Patinatge Artístic

Dia: 6/4/2024

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 6/4/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 6/4/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Negre - Rapitenca

Dia: 6/4/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CFA - Pre Roig - Rapitenca Blau

Dia: 6/4/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Prebenjamí Negre - Alcanar

Dia: 6/4/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

FSA - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 6/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí S10 - Rapitenca

Dia: 6/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil B - Camarles

Dia: 6/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Ruta urbana per Amposta

Dia: 6/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta

FSA - Infantil - Experience

Dia: 6/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí - Montblanc

Dia: 6/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Presentació del llibre "On ets Lana?" de Vanesa Roca

Dia: 6/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Llibreria La Romàntica

CFA - Juvenil B - Jesús Catalònia

Dia: 6/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Blanc - Vinaròs

Dia: 6/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Femení B - Mediterrani

Dia: 6/4/2024

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Júnior - Alcover

Dia: 6/4/2024

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta B - Atmella de Mar B

Dia: 6/4/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 6/4/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Sènior A - Alcarràs

Dia: 6/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Masculí - Montblanc

Dia: 6/4/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Cambrils

Dia: 6/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - Sant Boi

Dia: 6/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Exposició fotogràfica "Les nostres orquídies"

Dies: del 6/4/2024 al 14/5/2024

Horari: 19:00

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

CBA - Sènior Femení - Vilaseva

Dia: 6/4/2024

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Ebreglosa. Cancó improvisada. Curs 2023-24

Dies: del 7/4/2024 al 28/4/2024

Lloc: El Casal

Campionat Patinatge Artístic

Dia: 7/4/2024

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

III Jornades Cultura Menstrual

Dia: 7/4/2024

Horari: 10:00

Lloc: Espai Dones

CHA - Cadet Masculí - Sant Llorenç

Dia: 7/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Cadet Femení - Vilarodona

Dia: 7/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSE - Aleví - Tortosa

Dia: 7/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí S10 - Gandesa

Dia: 7/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil D - Ametlla de Mar

Dia: 7/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Ruta guiada a la Torre de la Carrova

Dia: 7/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Torre de la Carrova

Gimcana Viatge al passat d’Ibar. Joc interactiu pel museu

Dia: 7/4/2024

Horari: 11:30

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

CHA - Juvenil Masculí - Terrassa

Dia: 7/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Rapitenc

Dia: 7/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Femeni B - Cambrils

Dia: 7/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Juvenil C - Sant Jaume A

Dia: 7/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Aleví B - Alcanar

Dia: 7/4/2024

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments seleccions handbol

Dia: 7/4/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Veterans - Ametlla

Dia: 7/4/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSE - Femení - Vilarodona

Dia: 7/4/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet B - Jesús i Maria

Dia: 7/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

FSE - Sènior - Batea

Dia: 7/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

III Jornades Cultura Menstrual

Dia: 8/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Espai DONA

Taller grupal per a dones "Salut a les Kalis" amb Ana Giménez

Dia: 10/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Espai DONA

"Cafè en família", trobada oberta a famílies amb nadons 0-3 anys.

Dia: 10/4/2024

Horari: 17:30

Lloc: Espai DONA

Presentació del llibre "El Desconocido", de l’autor Josep Mateu

Dia: 10/4/2024

Horari: 18:30

Lloc: Espai KM0

Curs de certificació de maquinària 3D del FabLab

Dia: 12/4/2024

Horari: 15:00

Lloc: FabLab

Taller de pre-lectoescriptura per a infants a partir de 3 anys, a càrrec de Laia Oraá

Dia: 12/4/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

CBA - Mini Femení - Vilaseca

Dia: 12/4/2024

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Cadet Femení - Vilarodona

Dia: 12/4/2024

Horari: 19:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Femení A - Pardinyes

Dia: 12/4/2024

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Sènior Femení - Arboç

Dia: 12/4/2024

Horari: 21:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Hoquei Femení

Dia: 13/4/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 13/4/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 13/4/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí Blanc - Alcanar

Dia: 13/4/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CBA - Mini Masculí - Reus

Dia: 13/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - Montgrí

Dia: 13/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S11 B - Escola Flix B

Dia: 13/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil A - Castelldefels

Dia: 13/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Ruta urbana per Amposta

Dia: 13/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta

CHA - Infantil Femení - Canonja

Dia: 13/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Rapitenc

Dia: 13/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví S11 - Canonja

Dia: 13/4/2024

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S9 - Canonja

Dia: 13/4/2024

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení - Sant Joan Espí

Dia: 13/4/2024

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Benjamí B - Morell

Dia: 13/4/2024

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil C - Jesús i Maria B

Dia: 13/4/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - Salou

Dia: 13/4/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Juvenil - Pax

Dia: 13/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 13/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Presentació del llibre: "Fotogrames de memòria"

Dia: 13/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Espai Ebre Km0

CFA - Juvenil A - Europa B

Dia: 13/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

Temporada Arts Escèniques 2024. Representació de l’obra "La ternura de la risa"

Dia: 13/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

CHP - Aleví A - Sant Just B

Dia: 13/4/2024

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

"Anòxia, un preludi constant" de l’artista Fito Conesa

Dia: 13/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

CHA - Sènior Masculí - Gavà

Dia: 13/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Júnior Masculí - Vilaseca

Dia: 13/4/2024

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet C - Ascó A

Dia: 13/4/2024

Horari: 20:00

Lloc: Estadi

CHP - Sènior A - Ribes

Dia: 13/4/2024

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 14/4/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí S10 - Sant Pau Apòstol

Dia: 14/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí A - Experience

Dia: 14/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet Femení - Elisabeth

Dia: 14/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Alevi S12 A - Costa Daurada

Dia: 14/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví S12 B - Rapitenca C

Dia: 14/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Juvenil Femení - Sabadell

Dia: 14/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet Masculí - La Selva

Dia: 14/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví S12C - Roqueten

Dia: 14/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Femení A - Campredoó

Dia: 14/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Patufets - Vinaròs

Dia: 14/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - 1r Equip - Camarles B

Dia: 14/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Sant Esteve

Dia: 14/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Concert de cloenda de les 12es Colònies Musicals de l’Escola de Música de la Fila

Dia: 14/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Entrenaments PDP Bàsquet

Dia: 14/4/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Espai d’Autocuidatge: Taller amb fang i flors

Dia: 17/4/2024

Horari: 17:30

Lloc: Espai DONA

Conversa en Anglès. Nivell Mitjà. amb la professora Isabel Cid

Dia: 17/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Espai KM0

Conferència "El ballet del Gran Teatre de Liceu" amb Tomàs Manyosa de licex ballet

Dia: 17/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Fablab Kids. Semàfor arduino

Dia: 19/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: FabLab

XXVI Setmana Cultural de la Lira Ampostina

Dia: 19/4/2024

Horari: 17:15

Lloc: Auditori Octavi Ruiz

XXVI Setmana Cultural de la Lira Ampostina

Dia: 19/4/2024

Horari: 19:15

Lloc: Auditori Octavi Ruiz

CHP - Sènior B - Olímpic Reus

Dia: 19/4/2024

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 20/4/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 20/4/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Jocs Escolars

Dia: 20/4/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Femení D - Benjamí Blanc

Dia: 20/4/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc - Vinaròs

Dia: 20/4/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Prebenjamí Roig

Dia: 20/4/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi (Camp annex)

CBA - Prebenjamí - Arboç

Dia: 20/4/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Prebenjamí - Riudoms

Dia: 20/4/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Taller "Descobrim les nostres orquídies"

Dia: 20/4/2024

Horari: 10:00

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

FSA - Benjamí B - Reus

Dia: 20/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí S10 C - Tortosa

Dia: 20/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Cadte B - Ascó

Dia: 20/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Ruta urbana per Amposta

Dia: 20/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta

CHP - Benjamí - Valls

Dia: 20/4/2024

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Benjamí A - Lleida

Dia: 20/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjami S10 B - Mora

Dia: 20/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Aleví A - Corbera

Dia: 20/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Prebenjamí Blanc - Rapitenca

Dia: 20/4/2024

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Montornés

Dia: 20/4/2024

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Infantil - Huracans

Dia: 20/4/2024

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Masculí - Vellvei

Dia: 20/4/2024

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Femení B - Flix

Dia: 20/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 20/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Partits Taus

Dia: 20/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pista atletisme

FSA - Aleví - Mediterrani

Dia: 20/4/2024

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Junior Masculí - Vendrell

Dia: 20/4/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

XXVI Setmana Cultural de la Lira Ampostina

Dia: 20/4/2024

Horari: 17:30

Lloc: Auditori de l’Escola

Temporada Arts Escèniques 2024. Representació de l’obra "Rebel·lió al mon dels contes"

Dia: 20/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Casal Cívic de la Gent Gran

CFA - Amposta B - Gandesa B

Dia: 20/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - Cardedeu

Dia: 20/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Femení A - Catllar

Dia: 20/4/2024

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior A - Mediterrani

Dia: 20/4/2024

Horari: 20:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Exposició: "Noise above our heads" de l’artista Claudia Larcher

Dies: del 21/4/2024 al 20/6/2024

Lloc: La façana de Lo Pati

Dansa

Dia: 21/4/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Trobada Handbol Alevi

Dia: 21/4/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Trobada Handbol Alevi

Dia: 21/4/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Vila Seca

Dia: 21/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Sènior B - Cambrils

Dia: 21/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Dia Internacional de la Dansa a càrrec dels alumnes de l’escola de Dansa Maria Lozano

Dia: 21/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló de Tecnificació

XXVI Setmana Cultural de la Lira Ampostina

Dia: 21/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Exterior sala de ball, cantonada carrer Roig Treig amb av. Santa Bàrbara

CHP- Aleví B - Alcañiz

Dia: 21/4/2024

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Trobada Handbol Alevi

Dia: 21/4/2024

Horari: 14:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Vilafranca

Dia: 21/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

XXVI Setmana Cultural de la Lira Ampostina

Dia: 21/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Auditori de l’Escola

CFA - Infantil B - Ascó

Dia: 21/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

IV Aplec de Sardanes Ciutat d’Amposta - Cancel·lat -

Dia: 21/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Plaça Ramon Berenguer IV

Revetlla de Sant Jordi: Trobada final clubs de lectura infantils

Dia: 22/4/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

REVETLLA DE SANT JORDI :  Lliurament del XVII Premi Literari de Teatre "La Carrova"

Dia: 22/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

XXVI Setmana Cultural de la Lira Ampostina

Dia: 22/4/2024

Horari: 20:00

Lloc: Auditori de l’Escola

SANT JORDI 2024

Dia: 23/4/2024

Horari: 00:00

Lloc: c/ Major i pl. de l’Ajuntament

XXVI Setmana Cultural de la Lira Ampostina

Dia: 23/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Plaça Ramon Berenguer IV

Exploratori: Benestar Digital

Dia: 24/4/2024

Horari: 00:00

Lloc: Fab Lab

Acte de cloenda de l’Exposició "Geografies Josep Vallverdú"

Dia: 25/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Taller "Balcons verds. la biodiversitat a casa teva"

Dia: 25/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Plaça Mari Chordà, davant del Museu de les Terres de l’Ebre

XXVI Setmana Cultural de la Lira Ampostina

Dia: 26/4/2024

Horari: 20:00

Lloc: Auditori Octavi Ruiz

Entrenaments Hoquei Femení

Dia: 27/4/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 27/4/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 27/4/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 27/4/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S11B - Alcanar

Dia: 27/4/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Negre - Vinaròs Blanc

Dia: 27/4/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CBA - Mini Femení Reus

Dia: 27/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Mini Masculí - Valls

Dia: 27/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - Vic

Dia: 27/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí S10A - Nàstic

Dia: 27/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Juvenil A - Prat A

Dia: 27/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Ruta urbana per Amposta

Dia: 27/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta

XXVI Setmana Cultural de la Lira Ampostina

Dia: 27/4/2024

Horari: 11:30

Lloc: Auditori de l’Escola

CBA - Cadet Masculí - Cambrils

Dia: 27/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - Vilanova

Dia: 27/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Festival Food Trucks i Crafty Day 2024

Dies: del 27/4/2024 al 28/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Parc dels Xiribecs

CFA - Aleví S12 - Aldeana B

Dia: 27/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Aleví S11 A - Hospitalet

Dia: 27/4/2024

Horari: 13:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví S12 A - Nàstic Tarragona

Dia: 27/4/2024

Horari: 13:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení - Ribes

Dia: 27/4/2024

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA -Infantil B -Roquetenc A

Dia: 27/4/2024

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Cadet Femení - Rapitenc

Dia: 27/4/2024

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet Femení - Salle

Dia: 27/4/2024

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil A - Escola Gavà

Dia: 27/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Nàstic

Dia: 27/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 27/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Ruta urbana. L’Amposta de la Guerra Civil

Dia: 27/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Plaça de l’Aube

CBA - Sènior Masculí - Reus

Dia: 27/4/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Aleví - Plegamans

Dia: 27/4/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Visita guiada a l’exposició "Energia submergida" amb l’artista Paula Artés

Dia: 27/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Centre d’Arts Visuals Lo Pati

XXVI Setmana Cultural de la Lira Ampostina

Dia: 27/4/2024

Horari: 18:00

Lloc: Inici i final de la cercavila - exterior de l’edifici de la Lira Ampostina

CHP - Infantil - La Sagrera

Dia: 27/4/2024

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior Femení - Cambrils

Dia: 27/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet C - Formatiu B

Dia: 27/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Masculí - Agramunt

Dia: 27/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Presentació de la publicació editada de l’exposició "Energia submergida"

Dia: 27/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Centre d’Art Lo Pati 

CHP - Sènior A - La Sagrera

Dia: 27/4/2024

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Femeni B - Alforja

Dia: 28/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Tarragona

Dia: 28/4/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví S12 - Ampolla A

Dia: 28/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S9 - Vilaseca A

Dia: 28/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Rapitenca Blanc

Dia: 28/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Festival Food Trucks i Crafty Day 2024

Dia: 28/4/2024

Horari: 11:00

Lloc: Parc dels Xiribecs

CHA - Juvenil Masculí - Canovelles

Dia: 28/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet -Futsal

Dia: 28/4/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Femení A - Perelló A

Dia: 28/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil D - Miami Futbol

Dia: 28/4/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSE - Prebenjamí - Amposta

Dia: 28/4/2024

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví - Presentació

Dia: 28/4/2024

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - Ametlla de Mar

Dia: 28/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Tarragona

Dia: 28/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Femení - Puigpelat

Dia: 28/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Sènior - Alcanar

Dia: 28/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

PDP Bàsquet

Dia: 28/4/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Taller "Fem memòria: l’atenció a la dona a la Clínica Arrossera"

Dia: 29/4/2024

Horari: 17:00

Lloc: Espai DONA

Ajuntament d´Amposta · Pl. de l´Ajuntament, 3-4 · 43870 Amposta | Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament