agenda

dl dm dc dj dv ds dg
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

 

Activitats 'totes' previstes per a l'abril de 2023

Consulta tots els actes des de l'APP de la Ciutat d'Amposta

Pots instal·lar-la gratuïtament des de les tendes d'aplicacions. Trobaràs tots els actes organitzats per dies a dins la secció de l'agenda, i podràs filtrar-los per categoria. Més informació sobre l'app a www.amposta.cat/app.

Llista d'activitats

Curs: Fruita dolça. Empelts en fruiters

Dies: del 22/1/2023 al 3/9/2023

Lloc: Escola Agrària

Exposició del Cicle Col·leccionar Passions " Joan Cladelles i les postals de les Terres de l’Ebre"

Dies: del 4/2/2023 al 2/4/2023

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Exposició "El valor de la sal"

Dies: del 26/2/2023 al 30/4/2023

Lloc: Lo Pati

Curs de fotografía. Converteix-te en un expert de la fotografia, a carrec de Cristobal Sorribes

Dies: del 28/2/2023 al 11/5/2023

Horari: Dimarts i dijous de 20:00 a 22:00 h

Lloc: Microdelta Soft

Exposició: "Els contes de Sebastià Juan Arbó: dels manuscrits a l’edició impresa"

Dies: del 4/3/2023 al 21/5/2023

Lloc: Arxiu Comarcal del Montsià

VIIè Concurs Llegim Amposta

Dies: del 13/3/2023 al 13/4/2023

Horari: Termini de presentació de fotografies: del dia 13 de març al 13 d’abril

Monogràfic de dibuix i pintura. Alejandro Rodríguez González

Dies: del 16/3/2023 al 25/5/2023

Horari: Dijous de 16h a 19h

Lloc: Escola d’Art i Disseny Esardi

Murmurations & Ornitographies, de l’artista Xavi Bou

Dies: del 21/3/2023 al 20/5/2023

Lloc: La façana de Lo Pati 

Curs de monitors de lleure infantil i juvenil

Dies: del 1/4/2023 al 6/4/2023

Lloc: Casal d’Amposta

Visita dels menuts

Dies: del 1/4/2023 al 10/4/2023

Horari: Dissabtes i diumenges a les 10.30h

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Visites guiades a MónNatura Delta

Dies: del 1/4/2023 al 10/4/2023

Horari: Dissabtes i diumenges a les 12.00h i a les 16.00h

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Competició Sala Esgrima Amposta

Dia: 1/4/2023

Horari: 08:00

Lloc: Sala esgrima

Jocs Escolars

Dia: 1/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 1/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 1/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Benjamí B - Jesus Catalònia

Dia: 1/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Roig - Rapitenca

Dia: 1/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Femení C - UE Sant Jaume

Dia: 1/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

Trofeu Rítimica Amposta

Dia: 1/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Sessió de musicoteràpia per a embarassades i famílies amb nadons

Dia: 1/4/2023

Horari: 10:00

Lloc: Auditori de l’escola de la Lira Ampostina

"Creixem amb tu". Acte de benvinguda als nadons nascuts l’any 2022

Dia: 1/4/2023

Horari: 10:30

Lloc: Plaça de l’Ajuntament i carrer Major

Caminada etnobotànica de primavera amb Eixarcolant

Dia: 1/4/2023

Horari: 11 h

Lloc: Escola Bosc Tataküa

CFA - Aleví B - Ebre Escola

Dia: 1/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví E - Mora La Nova

Dia: 1/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Vinaròs Blau

Dia: 1/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Ruta urbana per Amposta

Dia: 1/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta

CHA - Cadet Femení - Palautordera

Dia: 1/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Visita dels flamencs

Dia: 1/4/2023

Horari: Dissabtes i diumenges a les 10.30h

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

CFA - Cadet C - Falset

Dia: 1/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc - Rapitenca Roig

Dia: 1/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Triangular Prebenjamins

Dia: 1/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Aleví - Reus

Dia: 1/4/2023

Horari: 15:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil B - Rapitenca A

Dia: 1/4/2023

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 1/4/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 1/4/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHA - Infantil Femení - Balsereny

Dia: 1/4/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Benjamí - Olímpic de Reus

Dia: 1/4/2023

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Temporada d’arts escèniques 2023 Teatre familiar. "El monstre de colors"

Dies: del 1/4/2023 al 31/3/2023

Horari: 18:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

CHA - Aleví Femení - Tortosa

Dia: 1/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP -Aleví - Prat

Dia: 1/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Sortida a la natura: Racons del delta

Dia: 1/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

CHA - Sènior Femení - Onda

Dia: 1/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Exposició ’’Aquarel·les’’ de Mercè Solé

Dies: del 1/4/2023 al 9/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Casino Recreatiu

CHP - Sènior B - Valls

Dia: 1/4/2023

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Competició Sala Esgrima Amposta

Dia: 2/4/2023

Horari: 08:30

Lloc: Sala esgrima

Jornada solidària contra el càncer

Dia: 2/4/2023

Horari: 09:00

Lloc: plaça del Castell d’Amposta

FSE - Aleví B - Castellvell

Dia: 2/4/2023

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Infantil - Platense

Dia: 2/4/2023

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Dia Mundial de Sensibilització sobre l’Autisme Caminem junts per l’autisme

Dies: del 2/4/2023 al 31/3/2023

Horari: 11:00

Lloc: Parc dels Xiribecs

FSE - Aleví - Reus

Dia: 2/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Selva

Dia: 2/4/2023

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Gimcana Viatge al passat d’Ibar. Joc interactiu pel museu

Dia: 2/4/2023

Horari: 11:30

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Ballada popular de Jotes

Dia: 2/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: cruïlla Av. de la Ràpita - c/ Madrid

CFA - Cadet A - Batea

Dia: 2/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

Visita dels flamencs

Dia: 2/4/2023

Horari: Dissabtes i diumenges a les 10.30h

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

FSE - Infantil - Mediterrani

Dia: 2/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Femení B - Priorat

Dia: 2/4/2023

Horari: 12:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Dia Mundial de Sensibilització sobre l’Autisme. Activitats familiars i xocolatada

Dies: del 2/4/2023 al 31/3/2023

Horari: 16:00

Lloc: Baixos de la Lira Ampostina

CFA - 1r Equip - Benissanet

Dia: 2/4/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSE - Sènior Femení - Maspujols

Dia: 2/4/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Sortida a la natura: Coneix les aus d’Amposta

Dia: 2/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Viu la Pasqua

Dies: del 3/4/2023 al 5/4/2023

Horari: De 10.00h a 13.00h i de 16.30h a 20.30h

Lloc: Carpa municipal (pavelló)

Visita dels flamencs

Dia: 3/4/2023

Horari: Dissabtes i diumenges a les 10.30h

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Sortida a la natura: Coneix les aus d’Amposta

Dia: 3/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Taller infantil: contacontes "els Moixons i la Lluna"

Dia: 4/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Sortida a la natura: Racons del delta

Dia: 4/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Presentació del poemari "Hi entra de puntetes la llum"

Dia: 4/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de Turisme (nova seu biblioteca)

Visita dels flamencs

Dia: 5/4/2023

Horari: Dissabtes i diumenges a les 10.30h

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Sortida a la natura: Coneix les aus d’Amposta

Dia: 5/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Taller infantil: contacontes "els Moixons i la Lluna"

Dia: 6/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Visita guiada al Poble Nou del Delt

Dia: 6/4/2023

Horari: 18:00

Lloc: Sortida de l’Ajuntament del Poble Nou del Delta

Sortida a la natura: Racons del delta

Dia: 6/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Visita guiada al Poble Nou del Delt

Dia: 7/4/2023

Horari: 18:00

Lloc: Sortida de l’Ajuntament del Poble Nou del Delta

Ruta urbana per Amposta

Dia: 8/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta

Taller de manualitats de Setmana Santa

Dia: 8/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Espai Gastrònomic del Mercat

Concert de la Jove Orquestra Intercomarcal (JOIC)

Dia: 8/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Auditori Octavi Ruiz La Lira Ampostina

Visita dels flamencs

Dia: 10/4/2023

Horari: Dissabtes i diumenges a les 10.30h

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Iniciació al tattoo

Dies: del 11/4/2023 al 2/9/2023

Horari: Dimarts de 16.00h a 19.00h

Lloc: Esardi

Taller de cuina de Clara Lor

Dia: 13/4/2023

Horari: 10:00

Lloc: Espai Gastrònomic del Mercat

Espai de joc (0-3 anys)

Dia: 13/4/2023

Horari: 17:15

Lloc: Sala polivalent de l’Oficina de Turisme

Trobada de cantautor{e}s

Dia: 13/4/2023

Horari: 21:00

Lloc: pub Llar

"El meu camí cap a la felicitat" (1a part), xerrada de creixement personal

Dia: 14/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

"Un copalta de poesia, "El pez en la chistera"", de Tomás Camacho Molina

Dia: 14/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Sala polivalent de l’Oficina de Turisme

Club de lectura feminista

Dia: 14/4/2023

Horari: 20:00

Lloc: Llibreria La Romàntica

Documental del mes d’abril "Memòries del Tsunami"

Dia: 14/4/2023

Horari: 21:30

Lloc: Casal d’Amposta

Curs de monitors de lleure infantil i juvenil

Dies: del 15/4/2023 al 16/4/2023

Lloc: Casal d’Amposta

Jocs Escolars

Dia: 15/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 15/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 15/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí B - Aldeana A

Dia: 15/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Prebenjamí - Sènia

Dia: 15/4/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Prebenjamí - Tortosa

Dia: 15/4/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví D - Gandesa B

Dia: 15/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí A - Sant Pau

Dia: 15/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Ruta urbana per Amposta

Dia: 15/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta

FSA - Cadet - Les Corts

Dia: 15/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Alcanar

Dia: 15/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Visita dels flamencs

Dia: 15/4/2023

Horari: Dissabtes i diumenges a les 10.30h

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

CFA - Prebenjamí Roig - Masdenverge

Dia: 15/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Aleví - Sants

Dia: 15/4/2023

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amater - Jesús i Maria

Dia: 15/4/2023

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - Aula Esport

Dia: 15/4/2023

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Prebenjamí Negre - Prebenjamí Groc

Dia: 15/4/2023

Horari: 16:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Lliga Lcoal Futbol Sala

Dia: 15/4/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Sortida a la natura: Racons del delta

Dia: 15/4/2023

Horari: 16:30

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

CHA - Infantil Femení - Poble Nou

Dia: 15/4/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FESTIVAL ART ALS PATIS. Inauguració a càrrec de Los Navegantes

Dia: 15/4/2023

Horari: 17:00

Lloc: plaça de l’Ajuntament de Poble Nou

Població: Poble Nou del Delta

FSE - Cadet - Tivissa

Dia: 15/4/2023

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Veterans - Rapitenca

Dia: 15/4/2023

Horari: 17:30

Lloc: Estadi

FESTIVAL ART ALS PATIS. Diferents espectacles als patis

Dia: 15/4/2023

Horari: 18:00

Lloc: patis de Poble Nou

Població: Poble Nou del Delta

CHP - Benjamí - Riudoms

Dia: 15/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

La vida regulinchi de Daniel Fez

Dia: 15/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Auditori de la Lira Ampostina

FSA - Sènior A - Vilarodona

Dia: 15/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Femení - Castellvell

Dia: 15/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Sènior B - Espluga

Dia: 15/4/2023

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FESTIVAL ART ALS PATIS. Cloenda

Dia: 15/4/2023

Horari: 21:00

Lloc: plaça de l’Ajuntament de Poble Nou

Població: Poble Nou del Delta

CFA - Benjamí Femení - Alcanar Blau

Dia: 16/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Negre - Ulldecona

Dia: 16/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CBA - Cadet Masculí - Valls

Dia: 16/4/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Uracans

Dia: 16/4/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví A - La Canonja

Dia: 16/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví C - Ascó B

Dia: 16/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Femení A - Roquetenc

Dia: 16/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Masculí - Sant Vicenç

Dia: 16/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Atmella de Mar

Dia: 16/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Femení - Palafrugell

Dia: 16/4/2023

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet A - Sant Jaume A

Dia: 16/4/2023

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CBA - Junior Masculí - Farlaw - Sports

Dia: 16/4/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Sènior - Montbui

Dia: 16/4/2023

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior Femení - El carme

Dia: 16/4/2023

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Tancament clubs de lectura infantils i juvenil

Dia: 17/4/2023

Horari: 17:15

Lloc: Sala polivalent de l’Oficina de Turisme

Trobada del Club de Lectura en francès "Amis et Livres"

Dia: 18/4/2023

Horari: 18:00

Lloc: Sala polivalent de l’Oficina de Turisme

Tècniques humides

Dies: del 19/4/2023 al 17/5/2023

Horari: Dimecres de 16.00h a 19.00h

Lloc: Esardi

Presentació llibre "Portes de la memòria. Deportació dels republicans ampostins als camps nazis"

Dia: 19/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Oficina de turisme (actual seu biblioteca)

Taller de cuina de Clara Lor

Dia: 20/4/2023

Horari: 10:00

Lloc: Espai Gastrònomic del Mercat

En Família: Contes i jocs

Dia: 20/4/2023

Horari: 17:30

Lloc: Sala polivalent de l’Oficina de Turisme

Aules d’Extensió Universitària per a la Gent Gran a la URV

Dia: 20/4/2023

Horari: 18:00

Lloc: Casal Cívic

Presentació de la novel·la "Aquest cos meu i nostre", de Clàudia Pallisé

Dia: 20/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Sala polivalent de l’Oficina de Turisme

Festival: Dóna veu al Parkinson

Dia: 20/4/2023

Horari: 21:00

Lloc: Auditori Octavi Ruiz La Lira Ampostina

Entrega premis del VIIè concurs Llegim Amposta

Dia: 21/4/2023

Horari: 18:00

Lloc: Sala polivalent de l’Oficina de Turisme

Presentació del llibre "Sira-cota", dels autors Susana Ibáñez i Sergi Masip

Dia: 21/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Sala polivalent de l’Oficina de Turisme

Inauguració de l’exposició "L’ull d’un immigrant" d’Andrew Maben

Dia: 21/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Entrega Premi Narrativa Breu Ciutat d’Amposta

Dia: 21/4/2023

Horari: 19:30

Lloc: Sala polivalent de l’Oficina de Turisme

XXV Setmana Cultural de la Lira Ampostina. Concert inaugural de la 25a Setmana Cultural de la Lira Ampostina

Dia: 21/4/2023

Horari: 22:00

Lloc: Auditori Octavi Ruiz de la Lira Ampostina

Curs de monitors de lleure infantil i juvenil

Dies: del 22/4/2023 al 23/4/2023

Lloc: Casal d’Amposta

Exposició "L’ull d’un immigrant" d’Andrew Maben

Dies: del 22/4/2023 al 28/5/2023

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

FSA - Infantil - Alcanar

Dia: 22/4/2023

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 22/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 22/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 22/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Prebenjamí Groc - Santa Barbarà

Dia: 22/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Sessió de musicoteràpia per a embarassades i famílies amb nadons

Dia: 22/4/2023

Horari: 10:00

Lloc: Auditori de l’escola de la Lira Ampostina

FSA - Benjamí - Morell

Dia: 22/4/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet - Les Corts

Dia: 22/4/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví C - Arnes B

Dia: 22/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Olímpic de Mora

Dia: 22/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Roig - Vinaròs Blau

Dia: 22/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Conta contes de dracs i altres monstres (Sant Jordi 2023)

Dia: 22/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Espai gastrònomic del mercat

Ruta urbana per Amposta

Dia: 22/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta

CHA - Cadet Femení - Sant Joan Despí

Dia: 22/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Alcanar

Dia: 22/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Visita dels flamencs

Dia: 22/4/2023

Horari: Dissabtes i diumenges a les 10.30h

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Festival Food Trucks Amposta 2023

Dies: del 22/4/2023 al 23/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Parc dels Xiribecs

CFA - Juvenil B - Formatiu

Dia: 22/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Blanc - SantJAume

Dia: 22/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA- Aleví - Vilanova

Dia: 22/4/2023

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet C - La Pastoreta

Dia: 22/4/2023

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Femení - Linyola

Dia: 22/4/2023

Horari: 15:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 22/4/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Sortida a la natura: Coneix les aus d’Amposta

Dia: 22/4/2023

Horari: 16:30

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

CFA - Juvenil A - Rapitenca A

Dia: 22/4/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Pax

Dia: 22/4/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví - Martorell

Dia: 22/4/2023

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Infantil Femení - Selva

Dia: 22/4/2023

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

XXV Setmana Cultural de la Lira Ampostina. Audició participativa

Dia: 22/4/2023

Horari: 18:00

Lloc: Auditori de l’escola de la Lira Ampostina

CHP - Sènior B - Piera

Dia: 22/4/2023

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior Masculí B - Rapitenc

Dia: 22/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Roquetenc

Dia: 23/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil B - Escolta Delta

Dia: 23/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Trobada Escoles de Bàsquet

Dia: 23/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Trobada Escoles de Bàsquet

Dia: 23/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Trobada Escoles de Bàsquet

Dia: 23/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Diada de Sant Jordi 2023

Dia: 23/4/2023

Horari: 10:00

Lloc: carrer Major i plaça de l’Ajuntament

Festival Food Trucks Amposta 2023

Dia: 23/4/2023

Horari: 10:00

Lloc: Parc dels Xiribecs

CFA - Benjamí Blanc - Santa Barbarà

Dia: 23/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Benjamí Femení - Benjamí Negre

Dia: 23/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil C - Ulldecona

Dia: 23/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Ruta urbana amb bicicleta. Visita guiada per la Vall de Zafan i el Castell d’Amposta

Dia: 23/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Sortida de l’Oficina de Turisme

FSA - Aleví A - Tortosa

Dia: 23/4/2023

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Masculí - Ampolla

Dia: 23/4/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

PDP Bàsquet

Dia: 23/4/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - Godall

Dia: 23/4/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CBA - Sènior Masculí - Bellvei

Dia: 23/4/2023

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Cadet - Calafell

Dia: 23/4/2023

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

XXV Setmana Cultural de la Lira Ampostina. Concert del Grup de guitarres i grups cambra del Centre Professional

Dia: 24/4/2023

Horari: 20:00

Lloc: Auditori de l’escola de la Lira Ampostina

XXV Setmana Cultural de la Lira Ampostina. Concert de les bandes de l’Escola i de Grau Professional

Dia: 25/4/2023

Horari: 20:00

Lloc: Auditori Octavi Ruiz de la Lira Ampostina

L’hora del nadó, espai de joc per a infants no caminadors

Dia: 26/4/2023

Horari: 10:30

Lloc: Sala Biblioteca (Oficina de Turisme)

Taller de cuina de Clara Lor

Dia: 27/4/2023

Horari: 10:00

Lloc: Espai Gastrònomic del Mercat

Embarassades: Post-parts reals, el 4t trimestre. A càrrec de Montse Gasparín, llevadora Batecs

Dia: 27/4/2023

Horari: 17:00

Lloc: Sala polivalent de l’Oficina de Turisme

XXV Setmana Cultural de la Lira Ampostina. Concert de les millors bandes sonores

Dia: 27/4/2023

Horari: 20:00

Lloc: Auditori Octavi Ruiz de la Lira Ampostina

"El meu camí cap a la felicitat"(2a part)

Dia: 28/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Sala polivalent Oficina de Turisme

Jocs Escolars

Dia: 29/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 29/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 29/4/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví B - Terres de l’Ebre

Dia: 29/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví C - Escola Delta

Dia: 29/4/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

Taller de cuina "Fem panoli!"

Dia: 29/4/2023

Horari: 10:00

Lloc: Espai Gastrònomic del Mercat

FSE - Aleví - Amposta

Dia: 29/4/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí A - Reus

Dia: 29/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil A - Jesus Catalonia

Dia: 29/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Ruta urbana per Amposta

Dia: 29/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Oficina de Turisme d’Amposta

CHP - Prebenjamí B - Calafell

Dia: 29/4/2023

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Dia internacional de la dansa a càrrec de l’Escola de Dansa Maria Lozano

Dia: 29/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Parc dels Xiribecs

FSA - Cadet - Tortosa

Dia: 29/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Visita dels flamencs

Dia: 29/4/2023

Horari: Dissabtes i diumenges a les 10.30h

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

XXV Setmana Cultural de la Lira Ampostina. Concert del Quartet de saxos (Nexes Project)

Dia: 29/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: Auditori de l’escola de la Lira Ampostina

CFA - Benjamí Negre - Alcanar

Dia: 29/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Cadet B - Tortosa B

Dia: 29/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí A - Calafell

Dia: 29/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP- Aleví - Noia

Dia: 29/4/2023

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Sortida a la natura: Racons del delta

Dia: 29/4/2023

Horari: 16:30

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Veterans - Vinaròs

Dia: 29/4/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Femení B - Vila Rodona

Dia: 29/4/2023

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

XXV Setmana Cultural de la Lira Ampostina. Concert del Quartet de saxos (Nexes Project)

Dia: 29/4/2023

Horari: 18:00

Lloc: Auditori de l’escola de la Lira Ampostina

CFA - Amater - Camarles B

Dia: 29/4/2023

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

Jornada Rugby Taus

Dia: 30/4/2023

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

CFA - Femení A - Remolins Bítem

Dia: 30/4/2023

Horari: 10:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Ruta literària Sebastià Juan Arbó

Dia: 30/4/2023

Horari: 10:30

Lloc: Sortida davant la Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

CFA - Aleví A - Nàstic

Dia: 30/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví D - Mora

Dia: 30/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Baix Maestrat

Dia: 30/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Partits Hoquei Escola

Dia: 30/4/2023

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Dia internacional de la dansa, a càrrec de l’escola de dansa Jacqueline Biosca

Dia: 30/4/2023

Horari: 12:00

Lloc: plaça Ramon Berenguer IV

Visita dels flamencs

Dia: 30/4/2023

Horari: Dissabtes i diumenges a les 10.30h

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

CFA - Cadet A - Ulldecona

Dia: 30/4/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSE - Sènior Femení - LA Selva

Dia: 30/4/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Sortida a la natura: Coneix les aus d’Amposta

Dia: 30/4/2023

Horari: 16:30

Lloc: Món Natura Delta de l’Ebre

Visita guiada a la Torre de la Carrova

Dia: 30/4/2023

Horari: 18:00

Lloc: Torre de la Carrova

Ajuntament d´Amposta · Pl. de l´Ajuntament, 3-4 · 43870 Amposta | Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament