agenda

dl dm dc dj dv ds dg
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

Activitats 'totes' previstes per al març de 2024

Consulta tots els actes des de l'APP de la Ciutat d'Amposta

Pots instal·lar-la gratuïtament des de les tendes d'aplicacions. Trobaràs tots els actes organitzats per dies a dins la secció de l'agenda, i podràs filtrar-los per categoria. Més informació sobre l'app a www.amposta.cat/app.

Llista d'activitats

Exposició: Per ser nena

Dies: del 1/3/2024 al 15/3/2024

Lloc: Espai DONA

CBA - Cadet Masculí - Manyanet

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Hoquei Femení

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CFA - Aleví S11 B - Formatiu

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S10 - Formatiu

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Femení D - Sant Jaume

Dia: 2/3/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Infantil Femení - Vendrell

Dia: 2/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Mini Femení - Cambrils

Dia: 2/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Mini Masculí - Cambrils

Dia: 2/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí S10 - Ascó

Dia: 2/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení B - Catllar

Dia: 2/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 2/3/2024

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA- Cadet Femení - Vilaseca

Dia: 2/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - Poble Nou

Dia: 2/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Unió Rugby - Cornella

Dia: 2/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pista atletisme

CFA - Juvenil B - Rapitenca

Dia: 2/3/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc - Vinaròs

Dia: 2/3/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Juvenil - Alcanar

Dia: 2/3/2024

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Galera

Dia: 2/3/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Castelldefels

Dia: 2/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior A - Fraga

Dia: 2/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Liga Local Futbol Sala

Dia: 2/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Aleví B - Fraga

Dia: 2/3/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet A - Rapitenca

Dia: 2/3/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CBA - Sènior Femení - El Carme

Dia: 2/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Sènior B - Barbera

Dia: 2/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior B - Deltebre

Dia: 2/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil Masculí - Tortosa

Dia: 2/3/2024

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Exposició ’Energia submergida’ sobre el projecte Castor, de l’artista Paula Artés

Dies: del 3/3/2024 al 9/6/2024

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

CFA - Aleví S12- Aldeana

Dia: 3/3/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil B - LA Sénia

Dia: 3/3/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

FSE - Aleví - Amposta

Dia: 3/3/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

II Caminada de la Fila als Ullals de Baltasar

Dia: 3/3/2024

Horari: 10:00

Lloc: Benzinera de la Càmara Arrossera

FSA - Benjamí - Montblanc

Dia: 3/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení C - Rapitenca

Dia: 3/3/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil C - Olímpic de Mora

Dia: 3/3/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

FSE - Cadet - Mediterrani

Dia: 3/3/2024

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Gimcana Viatge al passat d’Ibar. Joc interactiu pel museu

Dia: 3/3/2024

Horari: 11:30

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

CHA - Infantil Mixte - Igualada

Dia: 3/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior A - Vilanova

Dia: 3/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet C - Arnes

Dia: 3/3/2024

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - MontRoig

Dia: 3/3/2024

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví B - Almacelles

Dia: 3/3/2024

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Femení - Tortosa

Dia: 3/3/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior B - Ampolla

Dia: 3/3/2024

Horari: 17:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Veterans - Alcanar

Dia: 3/3/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Femení - Almacelles

Dia: 3/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Trobada club de lectura "Començo a llegir"

Dia: 4/3/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Iniciació a la jota

Dies: del 5/3/2024 al 28/3/2024

Horari: Tots els dimarts de 19 a 20h. 1r curs. Tots els dijous de 20 a 21h. 2r curs

Lloc: Oficina de turisme

FÒRUM JOVE

Dies: del 6/3/2024 al 8/3/2024

Horari: 09:00

Lloc: Carpa de la zona firal i Auditori

Espai de joc i relació, per a famílies amb infants 0-3 anys

Dia: 6/3/2024

Horari: 17:30

Lloc: Espai DONA

Trobada del Club de Lectura "Cafè-Tertúlia" amb l’escriptora ampostina Maria Climent

Dia: 6/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Actes dins de la commemoració del Dia de la Dona. Acte institucional 8M de les Terres de l’Ebre

Dia: 7/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Auditori Municipal (Fòrum Jove)

Aules d’Extensió Universitària per a la Gent Gran URV

Dia: 7/3/2024

Horari: 18:00

Lloc: El Casal

Cicle de Biografies Ampostines. "Mª Teresa Alonso Schökel: "la Profe!"

Dia: 7/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Inauguració de l’exposició "Dones rurals. Dones de les Terres de l’Ebre"

Dia: 7/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Exposició: Dones Rurals. Dones de les Terres de l’Ebre

Dies: del 8/3/2024 al 31/3/2024

Lloc: Vestíbul del Museu Terres de l’Ebre

Presentació del llibre "L’amagatall d’Evan", de l’escriptor canareu Lluís Ortega i Giménez

Dia: 8/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Partit Futbol Sala

Dia: 8/3/2024

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Exposició: Qui era Natividad Yarza?

Dies: del 9/3/2024 al 15/3/2024

Lloc: Baixos de l’Ajuntament

"Cosmic Eye" de l’artista Anaisa Franco en el marc del festival XYZ

Dies: del 9/3/2024 al 14/4/2024

Lloc: Façana fluvial de la Plaça del Poador d’Amposta

Entrenaments Hoquei Femení

Dia: 9/3/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 9/3/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 9/3/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví S12 - Tortosa

Dia: 9/3/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Blanc - Sant Jaume

Dia: 9/3/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Caminada circular per Amposta i lectura de textos, a càrrec de Lorquianas

Dia: 9/3/2024

Horari: 10:00

Lloc: Sortida de la Plaça Ramon Berenguer IV

CBA - Mini Femení - Valls

Dia: 9/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Masdenverge

Dia: 9/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil B - Aldeana

Dia: 9/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Blanc - La Sènia

Dia: 9/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Aleví - Alforja

Dia: 9/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Negre - Ulldecona

Dia: 9/3/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S9 - Cambrils

Dia: 9/3/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení - Sarrià

Dia: 9/3/2024

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil D - Jesus i Maria

Dia: 9/3/2024

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FsA - Infantil - Nàstic

Dia: 9/3/2024

Horari: 15:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Benjamí - Reus

Dia: 9/3/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Benjamí - Reus Deportiu B

Dia: 9/3/2024

Horari: 16:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Femení A - Tortosa

Dia: 9/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil A - Vilafranca

Dia: 9/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior A - Tarrega

Dia: 9/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Infantil - Cambrils

Dia: 9/3/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Juvenil A - Calafell

Dia: 9/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Masculí - Martorell B

Dia: 9/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Rapitenc

Dia: 9/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet C - Mora la Nova

Dia: 10/3/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Santa Barbarà

Dia: 10/3/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Juvenil Femení - Castelldefels

Dia: 10/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Prebenjamí Negre - Rapitenca Blau

Dia: 10/3/2024

Horari: 11:15

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - Morell

Dia: 10/3/2024

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet B - Aldeana

Dia: 10/3/2024

Horari: 11:45

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Masculí - Igualada

Dia: 10/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví B - Vilanova

Dia: 10/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Benjamí - Vilarodona

Dia: 10/3/2024

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadte Masculí - Horta

Dia: 10/3/2024

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S11- Pallaresos

Dia: 10/3/2024

Horari: 16:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S10 - Tecnifutbol

Dia: 10/3/2024

Horari: 16:30

Lloc: Estadi

CBA - Sènior Masculí - Torreforta

Dia: 10/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet Masculí - Sant Llorenç

Dia: 10/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - LA Cava

Dia: 10/3/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CBA - Cadet Femení - La Selva

Dia: 10/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Trobada club de lectura "Ja sé llegir"

Dia: 11/3/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Exposició i conferència "L’evidència Científica del TDAH"

Dies: del 12/3/2024 al 24/3/2024

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Projecte Vincles. Conta contes "La mar cega" i taller, a càrrec de l’autora, Núria Cabanes

Dia: 13/3/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Conversa en Anglès. Nivell Mitjà. amb la professora Isabel Cid

Dia: 13/3/2024

Horari: 18:00

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Audició de l’aula de piano de l’Escola de Música de la Fila

Dia: 14/3/2024

Horari: 19:30

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Projecte Vincles. Taller de PRIMAVERA, a càrrec de Laia Oraá

Dia: 15/3/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Inauguració de l’exposició i conferència "L’evidència Científica del TDAH"

Dia: 15/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Sortida dels Amics del Camí de Sant Jaume de l’Ebre del Montsià. Mirador Zigurat - platja de la Marquesa - desembocadura

Dia: 16/3/2024

Horari: 00:00

Lloc: Lloc de trobada: Aparcament Merca China d’Amposta

Entrenaments Hoquei

Dia: 16/3/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 16/3/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 16/3/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 16/3/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí Blanc - Vinaròs

Dia: 16/3/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Blanc - Prebenjamí Groc

Dia: 16/3/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CBA - Mini masculí - Salou

Dia: 16/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí S10 - Roquetenc

Dia: 16/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Montbui

Dia: 16/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Mediterrani

Dia: 16/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Femení D - Alcanar

Dia: 16/3/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Cadet Femení - Igualada

Dia: 16/3/2024

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil B - Batea A

Dia: 16/3/2024

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - Tortosa

Dia: 16/3/2024

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Benjamí - Vila-seca B

Dia: 16/3/2024

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Amposta B - Sant Jaume

Dia: 16/3/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CBA - Cadet Masculí - Morell

Dia: 16/3/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Aleví A - Prat

Dia: 16/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Juvenil - Salou

Dia: 16/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 16/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Taus- Orihuela

Dia: 16/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pista atletisme

CFA - Cadet A - Valls A

Dia: 16/3/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CBA - Sènior Femení - Manyanet

Dia: 16/3/2024

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Sènior B - Sant Ramon

Dia: 16/3/2024

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior Femení - Vila Major

Dia: 16/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Recol·lectors de vinils. DJ’s per amenitzar

Dia: 16/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: El Casal

Ball de Primavera a favor de la Lliga Contra el Càncer

Dia: 16/3/2024

Horari: 20:00

Lloc: Casal Cívic de la Gent Gran

FSA - Prebenjmaí - Tortosa

Dia: 17/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Prebenjamí - Tortosa

Dia: 17/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil B - Arnés A

Dia: 17/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Juevenil Femení - Mataró

Dia: 17/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Vendrell

Dia: 17/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil C - Aldeana A

Dia: 17/3/2024

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

Entrenaments PDP

Dia: 17/3/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Femení B - Deltebre

Dia: 17/3/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Femení - LA Ràpìta

Dia: 17/3/2024

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Taller de cuina. Preparació de mones a càrrec de Dolços Alemany

Dia: 18/3/2024

Horari: 16:00

Lloc: Oficina de turisme

Trobada club de lectura "Llegeixo molt bé"

Dia: 18/3/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Tertúlia: "Dona veu", amb Clara Salvadó

Dia: 18/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Espai DONA

Audició de l’aula de violoncel, contrabaix i clarinet de l’Escola de Música de la Fila

Dia: 18/3/2024

Horari: 19:30

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Audició de l’aula de flauta i percussió de l’Escola de Música de la Fila

Dia: 19/3/2024

Horari: 19:30

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Exposició "Geografies Josep Vallverdú"

Dies: del 20/3/2024 al 30/4/2024

Lloc: Sala d’exposicions del Museu Terres de l’Ebre

Dia de la poesia, taller a càrrec de Sílvia Panisello

Dia: 20/3/2024

Horari: 18:00

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Audició de l’aula de cant Modern, guitarra i trombó de l’Escola de Música de la Fila

Dia: 20/3/2024

Horari: 19:30

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Dia Mundial de la poesia 2024

Dia: 21/3/2024

Horari: Durant el matí

Aules d’Extensió Universitària per a la Gent Gran URV

Dia: 21/3/2024

Horari: 18:00

Lloc: El Casal

Dia Mundial de la Poesia 2024.  "Poesia ets tu!!". Recital a micro obert

Dia: 21/3/2024

Horari: Durant el matí

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Audició de l’aula de fagot, oboè i saxo de l’Escola de Música de la Fila

Dia: 21/3/2024

Horari: 19:30

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Trobada club de lectura juvenil

Dia: 22/3/2024

Horari: Durant el matí

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Presentació del llibre "Lo pas de l’Ebre. Memòria autobiogràfica"

Dia: 22/3/2024

Horari: Durant el matí

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Entrenaments Hoquei

Dia: 23/3/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Aleví S11 - Tortosa

Dia: 23/3/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Negre - Masdenverge

Dia: 23/3/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Trobada Rugby

Dia: 23/3/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pista atletisme

Trobada Rugby

Dia: 23/3/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Prebenjamí B - Riudoms C

Dia: 23/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Aleví S12 - Gandesa

Dia: 23/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S10 - L’Ampolla

Dia: 23/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení - Franqueses

Dia: 23/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Infantil - Claret B

Dia: 23/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Presentació del llibre "Isòsceles", de Marta Sans, a càrrec de Maria Climent

Dia: 23/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Llibreria La Romàntica

CFA - Juvenil A - Can vIdalet

Dia: 23/3/2024

Horari: 13:00

Lloc: Estadi

CFA - Infantil C - Mora d’Ebre

Dia: 23/3/2024

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví S12 C - Olímpic de Mora

Dia: 23/3/2024

Horari: 15:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA - Benjamí - Reus

Dia: 23/3/2024

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local futbol Sala

Dia: 23/3/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Sènior A - Almacelles

Dia: 23/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Sènior Taus

Dia: 23/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pista atletisme

FSE - Infantil - Tortosa

Dia: 23/3/2024

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví S12A - Pallaresos

Dia: 23/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Masculí - Guisona

Dia: 23/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior - Tortosa

Dia: 23/3/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Prebenjamí Blanc - Ulldecona

Dia: 24/3/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Prebenjamí Negre - Baix Maestrat

Dia: 24/3/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Alcanar

Dia: 24/3/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

FSA - Alevi - Salou

Dia: 24/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Alforja

Dia: 24/3/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví S11 - Tecnifutbol

Dia: 24/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S9 - Hospitalet

Dia: 24/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení C - Calafell

Dia: 24/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Partit d’hoquei

Dia: 24/3/2024

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Infantil - Salou

Dia: 24/3/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet C - Gandesa A

Dia: 24/3/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Femení A - Remolins

Dia: 24/3/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil A - Tortosa Ebre

Dia: 24/3/2024

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CBA - Sènior Masculí Alcover

Dia: 24/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení - Pardinyes

Dia: 24/3/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - Tortosa Ebre B

Dia: 24/3/2024

Horari: 17:30

Lloc: Estadi

Saló de Pasqua

Dies: del 25/3/2024 al 27/3/2024

Horari: De 10 a 13 h

Lloc: Pavelló 3 (pistes blaves)

Exposició dels passos de Setmana Santa

Dia: 29/3/2024

Horari: 18:00

Lloc: Plaça de l’Ajuntament d’Amposta

Ajuntament d´Amposta · Pl. de l´Ajuntament, 3-4 · 43870 Amposta | Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament