agenda

dl dm dc dj dv ds dg
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

 

Activitats 'totes' previstes per al febrer de 2024

Consulta tots els actes des de l'APP de la Ciutat d'Amposta

Pots instal·lar-la gratuïtament des de les tendes d'aplicacións. Trobaràs tots els actes organitzats per dies a dins la secció de l'agenda, i podràs filtrar-los per categoria. Més informació sobre l'app a www.amposta.cat/app.

Llista d'activitats

Exposició "Catalunya, terra cooperativa"

Dies: del 2/2/2024 al 25/2/2024

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Projecte vincles. Pinta-panxes, a càrrec de Laia Bort de Premamart

Dia: 2/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Espai DONA

Audició de l’aula de percussió (a càrrec de l’alumnat de l’escola i Centre Professional)

Dia: 2/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Sala d’assaig de La Lira Ampostina (segon pis)

Presentació del llibre "Florencio Pla "La Pastora". La dignitat robada"

Dia: 2/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Documental del mes "Domingo Domingo"

Dia: 2/2/2024

Horari: 20:00

Lloc: El Casal

Partit Experience

Dia: 2/2/2024

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Competició Atletisme

Dia: 3/2/2024

Horari: 08:00

Lloc: Pista atletisme

Jocs Escolars

Dia: 3/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 3/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 3/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví S12 - Jesús Catòlina

Dia: 3/2/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 3/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Mini Femení - Valls

Dia: 3/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Premini- Calafell

Dia: 3/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 3/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení D - Vinaròs

Dia: 3/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil D - Rapitenca C

Dia: 3/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Tarragona

Dia: 3/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S11 - Jesús Catalònia

Dia: 3/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Aleví S12 - Canonja

Dia: 3/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví S12C - Jesús i Maria

Dia: 3/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení - Molins

Dia: 3/2/2024

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Benissanet

Dia: 3/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - Alforja

Dia: 3/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení - Laguna

Dia: 3/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Partit Taus

Dia: 3/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pista atletisme

Audició de les aules de trompeta i oboè (a càrrec de l’alumnat de l’escola i Centre Professional)

Dia: 3/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Auditori de l’escola de La Lira Ampostina

CHP - Aleví A - Noia

Dia: 3/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet B - Escola Delta

Dia: 3/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 3/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Sènior Masculí - El Carme

Dia: 3/2/2024

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Infantil - Sant Cugat

Dia: 3/2/2024

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Senior Masculí - Sant Andreu

Dia: 3/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Temporada Arts Escèniques 2024. Representació de l’obra "L’últim pas"

Dia: 3/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Casal Cívic de la Gent Gran

Veterans - Aldeana

Dia: 3/2/2024

Horari: 19:30

Lloc: Estadi

22è Cicle Amposta de Banda a Banda. Concert a càrrec de l’Agrupació Musical Canareva

Dia: 3/2/2024

Horari: 20:00

Lloc: Auditori Octavi Ruiz - La Lira Ampostina

CHA - Juvenil - Ribes

Dia: 3/2/2024

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Blanc - Masdenverge

Dia: 4/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S10 - Canonja

Dia: 4/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - Vinyols

Dia: 4/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí S9 - Calafell A

Dia: 4/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Gimcana "Viatge al passat d’Ibar". Joc interactiu pel Museu

Dia: 4/2/2024

Horari: 11:30

Lloc: Museu Terres de l’Ebre

Ballada popular de jotes

Dia: 4/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: c/Larache (davant bar Xaloc)

FSA - S``enior B - Roquetes

Dia: 4/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení A - Rapitenca

Dia: 4/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Juvenil C - Alcanar

Dia: 4/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Masculí - Vilanova

Dia: 4/2/2024

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments PDP

Dia: 4/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil A - Blanca subur

Dia: 4/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Masculí - Sant Quirze

Dia: 4/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Infantil Femení - Martorell

Dia: 4/2/2024

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Trobada club de lectura "Començo a llegir"

Dia: 5/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Espai de joc i relació, per a famílies amb infants 0-3 anys

Dia: 7/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Espai DONA

DIJOUS JARDER. Jornada de portes obertes a la Torre de la Carrova

Dia: 8/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Torre de la Carrova

DIJOUS JARDER. Visita guiada a la Torre de la Carrova

Dia: 8/2/2024

Horari: 13:00

Lloc: Torre de la Carrova

DIJOUS JARDER. Visita guiada a la Torre de la Carrova

Dia: 8/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Torre de la Carrova

Aules d’Extensió Universitària per a la Gent Gran URV

Dia: 8/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: El Casal

Taller de Sant Valentí per a infants a partir de 2 anys, a càrrec de Laia Oraá

Dia: 9/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Fablab Kids: Semàfor arduino

Dia: 9/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: Fab Lab

Inauguració del Festival XYZ 2024 amb l’obra "Cosmic Eye" de l’artista Anaisa Franco

Dia: 9/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Plaça del Poador d’Amposta

CHA - Sen Fem - Sant Vicenç

Dia: 9/2/2024

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Cadet Femení - LA Selva

Dia: 10/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Alforja

Dia: 10/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Carnestoltes: Pregó del Rei i la Reina de Carnestoltes

Dia: 10/2/2024

Horari: 12h

Lloc: Espai Gastronòmic del Mercat Municipal d’Amposta

Població: Amposta

Veterans - Perelló

Dia: 10/2/2024

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Experience

Dia: 10/2/2024

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Femení - Teresianes

Dia: 10/2/2024

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Partit Lliga Local

Dia: 10/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Carnestoltes: La Rua

Dia: 10/2/2024

Horari: 18:00

CHA - Juvenil Femení - Terrassa

Dia: 11/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Sènior Femení - Terrassa

Dia: 11/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Carnestoltes: Rua infantil

Dia: 11/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Carpa de la zona firal

Trobada club de lectura "Ja sé llegir"

Dia: 12/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Carnestoltes: Vetlla del Rei i la Reina Carnestoltes

Dia: 13/2/2024

Horari: 21:00

Lloc: Capella antic col·legi de les Monges

Carnestoltes: Rua d’enterrament de la sardina i encesa del taüt reial

Dia: 13/2/2024

Horari: 23:00

Lloc: carrer Tarragona

Participa a les jornades del projecte CLIMAS

Dia: 15/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: Living Lab Ebre Bioterritori. Carrer Lligallo de Lorente, 3

Cicle de biografies ampostines. "Mª Josep Margalef Sagristà. L’educació, la literatura i la cultura com a eixos vitals"

Dia: 15/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Ruta dels Platerets de la Carxofa d’Amposta 2024

Dies: del 15/2/2024 al 18/2/2024

Horari: 19:00

Taller de pre-lectoescriptura per a infants a partir de 3 anys, a càrrec de Laia Oraá

Dia: 16/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

FSA - Cadet Femení - La Selva

Dia: 16/2/2024

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 17/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 17/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Mini Masculí - Reus

Dia: 17/2/2024

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí B - Sant Jaume A

Dia: 17/2/2024

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí B - Vilaseca B

Dia: 17/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Mini Femení - Vendrell

Dia: 17/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí C - Mora la Nova

Dia: 17/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil B - Jesís Catalònia

Dia: 17/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí A - Espluga

Dia: 17/2/2024

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Infantil Femení - Garbí

Dia: 17/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Valls

Dia: 17/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet C - Jesus Catalonia

Dia: 17/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Patufets - Ràpita

Dia: 17/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Benjamí - Riudoms B

Dia: 17/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Cadet Femení - Sant Joan d’Espí

Dia: 17/2/2024

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Femení B - Experience

Dia: 17/2/2024

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet Masculí - Salou

Dia: 17/2/2024

Horari: 15:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amater - Tivenys

Dia: 17/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHP - Infantil - Mollereussa B

Dia: 17/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Aleví B - Reus

Dia: 17/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet Femení - Torreforta

Dia: 17/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Poblet

Dia: 17/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Vic

Dia: 17/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Recol·lectors de vinils. DJ’s per amenitzar

Dia: 17/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: El Casal

CHA - Juvenil Masculí - Montcada

Dia: 17/2/2024

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Prebenjamí Blanc - Vinaròs

Dia: 18/2/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Prebenjamí Groc - Ulldecona

Dia: 18/2/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Rapita

Dia: 18/2/2024

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

FSE - Benjamí - Amposta

Dia: 18/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Femení C - Riudoms

Dia: 18/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil C - Campredó

Dia: 18/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP- Aleví B - Montblanc

Dia: 18/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Juvenil - Reus

Dia: 18/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Roquetes

Dia: 18/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Femení B - Roquetenc

Dia: 18/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Juvenil B - Tortosa Ebre

Dia: 18/2/2024

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Masculí - Horta

Dia: 18/2/2024

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Cambrils

Dia: 18/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Entrenaments PDP

Dia: 18/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení - Balaguer

Dia: 18/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior B - Deltebre

Dia: 18/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior A - Vilafranca

Dia: 18/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Dia Internacional de la Llengua Catalana. Dedicat al català

Dia: 21/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Aules d’Extensió Universitària per a la Gent Gran URV

Dia: 22/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: El Casal

Cicle de biografies ampostines. "Teresita Roda Huguet "la poleta"(1937-2008). Perruquera i dona extraordinària"

Dia: 22/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Ruta dels Platerets de la Carxofa d’Amposta 2024

Dies: del 22/2/2024 al 25/2/2024

Horari: 19:00

Trobada club de lectura juvenil

Dia: 23/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

Concert acústic de música celta i presentació del llibre "Una puta merda"

Dia: 23/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

CBA - Sènior Masculí - El Carme

Dia: 23/2/2024

Horari: 20:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Hoquei Femení

Dia: 24/2/2024

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 24/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 24/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 24/2/2024

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví S12 - Base Reus

Dia: 24/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S10 - Base Reus

Dia: 24/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamins

Dia: 24/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CBA - Premini - Vendrell

Dia: 24/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví - Vinyols

Dia: 24/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví S11 - Tortosa

Dia: 24/2/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví S12- Mora

Dia: 24/2/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí negre - Baix Maestrat

Dia: 24/2/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

Jocs Escolars

Dia: 24/2/2024

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Junior Masculí - Arboç

Dia: 24/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA -Infantil - Pax

Dia: 24/2/2024

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil D - Tortosa

Dia: 24/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior A - Vinyols

Dia: 24/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 24/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Partits Taus

Dia: 24/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pista atletisme

22è Cicle Amposta de Banda a Banda. Concert a càrrec de la Banda Municipal de Barcelona

Dia: 24/2/2024

Horari: 18:30

Lloc: Auditori Octavi Ruiz - La Lira Ampostina

CBA - Sènior Masculí - Calafell

Dia: 24/2/2024

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví S11- Nàstic

Dia: 24/2/2024

Horari: 18:30

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - Granollers

Dia: 24/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Castelldefels

Dia: 24/2/2024

Horari: 20:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Masculí - Suria

Dia: 24/2/2024

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Blanc - Femení D

Dia: 25/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí S9 - Nàstic

Dia: 25/2/2024

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí B - Cambrils

Dia: 25/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Infantil - Morell

Dia: 25/2/2024

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

27èna Festa de l’Arròs i la Carxofa d’Amposta

Dia: 25/2/2024

Horari: 11:00

Lloc: Carpa del Recinte Firal

CFA - Cadte B - Tortosa B

Dia: 25/2/2024

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Cambrils

Dia: 25/2/2024

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvneil Femení- Sants

Dia: 25/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Prebenjamí - Tortosa

Dia: 25/2/2024

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip - Godall

Dia: 25/2/2024

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSA - Cadet Femení - Alforja

Dia: 25/2/2024

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior - Mora

Dia: 25/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Temporada Arts Escèniques 2024. Representació de l’obra "La primera. Història de Nativitat Yarza"

Dia: 25/2/2024

Horari: 19:00

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Trobada club de lectura "Llegeixo molt bé"

Dia: 26/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Sala KM0 de l’Oficina de Turisme

"Cafè en família", trobada oberta a famílies amb nadons 0-3 anys

Dia: 28/2/2024

Horari: 17:30

Lloc: Espai DONA

Participa a les jornades del projecte CLIMAS

Dia: 29/2/2024

Horari: 18:00

Lloc: Living Lab Ebre Bioterritori. Carrer Lligallo de Lorente, 3

Ajuntament d´Amposta · Pl. de l´Ajuntament, 3-4 · 43870 Amposta | Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament