• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

 

Activitats 'totes' previstes per al gener de 2019

Exposició "Treballs" de Carles Guerra

Dies: del 18/11/2018 al 20/1/2019

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

Parc d’atraccions de Nadal

Dies: del 15/12/2018 al 6/1/2019

Lloc: Parc dels Xiribecs

Somia el Nadal. Vine a descobrir la Caseta de Nadal

Dies: del 22/12/2018 al 5/1/2019

Horari: D’ 11:00 h a 13:00 h i de 17:00 h a 20:00 h

Lloc: Plaça Ramon Berenguer IV

Festa de Cap d’Any

Dies: del 31/12/2018 al 1/1/2019

Horari: 23:00h 

Lloc: Exterior Pavelló Firal 1 d’octubre

Festa Cap d’Any 2019

Dies: del 31/12/2018 al 1/1/2019

Horari: 24h

Lloc: Pavelló 1 d’Octubre

Projecció solidària de " El regreso de Mary Poppins"

Dia: 2/1/2019

Horari: 11.00h 

Lloc: Cinemes Amposta

Recollida de paquets pels Carters Reials

Dia: 3/1/2019

Horari: 16h. a 21h.

Lloc: Biblioteca Comarcal S. Juan Arbó

Recollida de paquets pels Carters Reials

Dia: 4/1/2019

Horari: 10h. a 23h.

Lloc: Biblioteca Comarcal S. Juan Arbó

Recollida de paquets pels Carters Reials

Dia: 5/1/2019

Horari: 10h. a 23h.

Lloc: Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Cavalcada dels Reis d’Orient. Mary Poppins

Dia: 5/1/2019

Horari: 18 h

Lloc: Embarcador d’Amposta

Storytme "The gingerbread man"

Dia: 11/1/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalentde la Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Jocs Escolars

Dia: 12/1/2019

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 12/1/2019

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 12/1/2019

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Club Futbol Amposta - Aleví D - Jesús i Maria B

Dia: 12/1/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí Negre - Santa Bàrbara

Dia: 12/1/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenament Club Gimnasia Rítmica Amposta

Dia: 12/1/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenament Club Twirling Big Dream Amposta

Dia: 12/1/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Tastets de circ

Dia: 12/1/2019

Horari: 10:30

Club Futbol Amposta - Aleví C - Arnes

Dia: 12/1/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 12/1/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Futbol Sala Amposta - Aleví B - Salou

Dia: 12/1/2019

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Infantil B - Arnes

Dia: 12/1/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Club Hoquei Patí Amposta - Pre iniciació A - Calafell

Dia: 12/1/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 12/1/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Cadet A - Dertusa

Dia: 12/1/2019

Horari: 15:15

Lloc: Estadi

Club Hoquei Patí Amposta - Pre iniciació B - Cambrils

Dia: 12/1/2019

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Patí Amposta - Pre Benjamí - Espluga

Dia: 12/1/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Aleví B - Jesús i Maria

Dia: 13/1/2019

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí B - Ampolla

Dia: 13/1/2019

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

Club Hoquei Patí Amposta - Aleví - Calafell

Dia: 13/1/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Amposta - Benjamí A - Reus

Dia: 13/1/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Infantil D - Ulldecona B

Dia: 13/1/2019

Horari: 11:15

Lloc: Estadi

Club Bàsquet Amposta - Sènior Masculí - Teresianes

Dia: 13/1/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Patí Amposta - Infantil - Noia

Dia: 13/1/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Amposta - Aleví A - Torredembarra

Dia: 13/1/2019

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Amposta - Infantil A - Torredembarra

Dia: 13/1/2019

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Femení Amposta - Femení Alcanar

Dia: 13/1/2019

Horari: 13:00

Lloc: Estadi

Futbol Sala Amposta - Sènior Femení - Alcoletge

Dia: 13/1/2019

Horari: 14:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - CF Amposta - CDC Torreforta

Dia: 13/1/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Futbol Sala Amposta - Sènior B - Mediterrani

Dia: 13/1/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Cafè científic. Feynman: La vida és millor amb ciència (i amb humor!)

Dia: 14/1/2019

Horari: 16:30h

Lloc: Institut Ramon Berenguer IV

Club de lectura. Llegim junts 1r i 2n de primària

Dia: 15/1/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Videofòrum Taula de Salut Mental de Terres de l’Ebre

Dia: 15/1/2019

Horari: 19 h

Lloc: Biblioteca Comarcall Sebastià Juan Arbó

Club de lectura. Detectius lectors de 3er i 4t de primària

Dia: 17/1/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Exposició "Col·leccionar passions. Els Segarra-Pedrola i la terrissa popular"

Dies: del 18/1/2019 al 4/3/2019

Lloc: Sala d’exposicions temporals del Museu de les Terres de l’Ebre

BibLab: Laboratori d’idees "Taller de paper reciclat en família" a càrrec d’ARTRA

Dia: 18/1/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Comarcal S. J. Arbó

Presentació del recull El bres de les fargues

Dia: 18/1/2019

Horari: 19.30 h

Lloc: Sala d’Adults de la Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Documental del Mes: "Silvana’"

Dia: 18/1/2019

Horari: 21.30 h

Lloc: El Casal

Entrenament Club Gimnàstica Rítmica Amposta

Dia: 19/1/2019

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars (Cadet -Futsal - Amposta B)

Dia: 19/1/2019

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - PREBENJAMÍ ROIG - LA SÉNIA GROC

Dia: 19/1/2019

Horari: 10:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

Curs de tècnica vocal

Dies: del 19/1/2019 al 20/1/2019

Horari: 10:00

Club Bàsquet Amposta - MINI - ULLDECONA

Dia: 19/1/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars (Aleví - Futsal - Rapitenc)

Dia: 19/1/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - PREBENJAMÍ NEGRE - U. VINARÓS BLANC

Dia: 19/1/2019

Horari: 11:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

Club Bàsquet Amposta - INF. FEMENI - MORELL

Dia: 19/1/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Patí Amposta - BENJAMI - REUS DEPORTIU

Dia: 19/1/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Amposta - Infantil A - Montblanc

Dia: 19/1/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 19/1/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Audició de Oboès, Fagots i trompetes

Dia: 19/1/2019

Horari: 16 h

Lloc: Auditori de l’escola de la Lira Ampostina

Futbol Sala Amposta - 1r Equip - Barnasants

Dia: 19/1/2019

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Audició de violins

Dia: 19/1/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Auditori de l’escola de la Lira Ampostina

Documental del Mes: "Silvana’"

Dia: 19/1/2019

Horari: 18 h

Lloc: El Casal

La Xarxa, amb l’obra "La nena dels pardals", a càrrec de Teatre al Detall

Dia: 19/1/2019

Horari: 18 h

Lloc: La Lira Ampostina

Club Handbol Amposta - Sènior Femení - St Vicenç

Dia: 19/1/2019

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Veterans Amposta CF - AV ROQUETENC

Dia: 19/1/2019

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

Club Bàsquet Amposta - CADET - SALOU

Dia: 20/1/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Amposta - Benjamí - Pobla Montornes

Dia: 20/1/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Celebració de la festivitat de Sant Antoni

Dia: 20/1/2019

Horari: 11.30 h

Lloc: Església del Sagrat Cor

Club Futbol Amposta - CADET “B” - ARNES, C.E.

Dia: 20/1/2019

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

Club Handbol Amposta - Aleví Experts - Martorell

Dia: 20/1/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Hoquei Patí Amposta - PRE BENJAMI INICIACIÓ B - CP VILASECA

Dia: 20/1/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Amposta - Infantil B - Alforja

Dia: 20/1/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenament Club Twirling Amposta

Dia: 20/1/2019

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - 1er Equip - VILASECA, C.F.

Dia: 20/1/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Futbol Sala Amposta - Juvenil A - Balaguer

Dia: 20/1/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Conferència: "Art i Ciutat sobre les ciutats creatives"

Dia: 22/1/2019

Horari: 16.30 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Conferència  a càrrec de l’economista Gay de Liébana

Dia: 23/1/2019

Horari: 19 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica

Club de lectura. Masterlectors 5è i 6è primària

Dia: 24/1/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Comarcal S. Juan Arbó

Aules d’extensió universitària per a la gent gran

Dia: 24/1/2019

Horari: 18 h

Lloc: El Casal

Cicle de conferències Biografies ampostines: "La família Ruiz, la música a la sang"

Dia: 24/1/2019

Horari: 19.30 h

Lloc: Sala d’Actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Bebeteca 0-3 anys: "Contes amb olor de cel blau"

Dia: 25/1/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Comarcal S. Juan Arbó

Conferència per commemorar el dia de l’holocaust

Dia: 25/1/2019

Horari: 19 h

Lloc: Sala d’Actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Tennis Taula - CTT B - Carquinyolis & CTT - AEC Reus

Dia: 25/1/2019

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Jocs Escolars

Dia: 26/1/2019

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Infantil B - Rapitenca C

Dia: 26/1/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 26/1/2019

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Prebenjamí Roig - Ulldecona Roig

Dia: 26/1/2019

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 26/1/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Aleví E - Rapitenca E

Dia: 26/1/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí A - Tec Tarragona

Dia: 26/1/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí blanc - La Sènia

Dia: 26/1/2019

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

Club Handbol Amposta - Aleví Experts - La Llagosta

Dia: 26/1/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Infantil A - Calafell

Dia: 26/1/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Infantil D- Rapitenca D

Dia: 26/1/2019

Horari: 14:30

Lloc: Estadi

Club Hoquei Patí Amposta - Prebenjamí Iniciació A - CP Vilaseca A

Dia: 26/1/2019

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Patí Amposta - Prebenjamí Iniciació B - Ch Valls B

Dia: 26/1/2019

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Juvenil B - La Sènia

Dia: 26/1/2019

Horari: 16:15

Lloc: Estadi

Club Hoquei Patí Amposta - Prebenjamí - CP Calafell

Dia: 26/1/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Sala Amposta - 1r Equip - Alcoletge

Dia: 26/1/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Patí Amposta - Benjamí - Reus Ploms

Dia: 26/1/2019

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Amater - Villalba

Dia: 26/1/2019

Horari: 18:15

Lloc: Estadi

18a Temporada de Concerts "Amposta de banda a banda"

Dia: 26/1/2019

Horari: 20 h

Lloc: Auditori-Teatre de la Lira Ampostina

Club Hoquei Patí Amposta - Infantil - Sant Ramón

Dia: 26/1/2019

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Cadet A - Camarles

Dia: 27/1/2019

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Futbol Sala Amposta - Benjamí - Pobla de Montornés

Dia: 27/1/2019

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Amposta - Femení Base - Montblanc

Dia: 27/1/2019

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Aleví A - Base Marc Bartra

Dia: 27/1/2019

Horari: 11:45

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí C - Mora la Nova

Dia: 27/1/2019

Horari: 11:45

Lloc: Estadi

Club Handbol Amposta - Infantil - Martorell

Dia: 27/1/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Amposta - Sènior Femení - Lleida Cargol

Dia: 27/1/2019

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Futbol Amposta - Amposta Femení - La Plana B

Dia: 27/1/2019

Horari: 13:00

Lloc: Estadi

Futbol Sala Amposta - Sènior B- Morell

Dia: 27/1/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club de lectura. Juvenil ESO

Dia: 29/1/2019

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Comarcal S. Juan Arbó

Tarda de Ioga passiva

Dia: 31/1/2019

Horari: 17:00

Lloc: Seu de les Mestresses de Casa

Població: Amposta

Cicle de conferències Biografies ampostines: "Lluís Garcia, un home arrelat al Delta"

Dia: 31/1/2019

Horari: 19.30 h

Lloc: Sala d’Actes del Museu de les Terres de l’Ebre

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament