• Webs Municipals  

Inici agenda Activitats esportives del 17 al 19 de novembre 2017

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

 

Activitats esportives del 17 al 19 de novembre 2017

Dies: del 17/11/2017 al 19/11/2017

 

DIVENDRES, 17/11/2017

PAVELLÓ – SALA ANNEXA

21.00

TENNIS TAULA
CTT AMPOSTA A – CAMBRILS B
CTT AMPOSTA B – LA SELVA C

 

DISSABTE 18/11/2017

FASES COMARCALS MONTSIÀ I TERRITORIALS TERRES DE L’EBRE 2016/2017
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
ESPORTS D’ASSOCIACIÓ

JORNADA

1

 

 

 

MINI BÀSQUET

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

 

PRE + BENJAMÍ

CB ALCANAR

REPOSA

 

9 h

PRE + BENJAMÍ

CB AMPOSTA

CB TORTOSA A

Sala 1- p.1

10 h

PRE + BENJAMÍ

CB TORTOSA B

CB TORTOSA PR.

Temple

 

 

 

 

 

9 h

ALEVI M + F

CB AMPOSTA FEM.

CB TORTOSA A

Sala 1 – P.1

 

ALEVI M + F

CB TORTOSA B

CB AMPOSTA

Temple

 

ALEVI M + F

CB RAPITENC

CB ALCANAR

Pista Patí Rapi.

 

ALEVI M + F

CB TORTOSA FEM.

REPOSA

 

 

 

 

 

 

16.30 h

INFANTIL MASCULÍ

CG. ULLDECONA

CE ROCABRUNA

Pav. Ulldecona

 

JUVENIL M,ASCULÍ

 

 

 

FUTBOL SALA

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

11 h

PRE + BENJAMÍ

CIPTE ALCANAR PR

CFS AMPOSTA

P.E.2

12 h

PRE + BENJAMÍ

AE LA SENIA

CIPTE ALCANAR

P.E.1

 

 

 

 

 

10 h

ALEVI

CFS AMPOSTA

ESPORT FUTSAL

P.E.2

11 h

ALEVI

CFS RAPITENC

CIPTE ALCANAR

P.E.1

 

ALEVI

AE LA SENIA

REPOSA

 

 

 

 

 

 

9 h

INFANTIL + CADET

AE LA SENIA

CFS RAPITENC

P.E.1

9 h

INFANTIL + CADET

CIPTE ALCANAR

ESPORT FUTSAL

P.E.2

10 h

INFANTIL + CADET

CFS AMPOSTA CM

CFS TORTOSA SAC

P.E.1

11 h

INFANTIL + CADET

ESCOLA MASSALIO

ESCOLA QUERETES

Escola Massalio

 

INFANTIL + CADET

C. ROJA TORTOSA

CFS AMPOSTA

Pav Remolins

 

 

 

 

 

15h

JUVENIL

ALFACS- LA RAPITA

AMPA COLLBLANC

Pav. La Rapita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HANDBOL

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

11 h

INFANTIL MIXTE

TARRAGONA HC CF

CH AMPOSTA MX

Pav.S. Salvador

 

 

 

 

 


ESTADI

9.30 h FUTBOL BENJAMI – JOCS-
CF AMPOSTA BLANC- LA SENIA GROC

FUTBOL BENJAMI
CF AMPOSTA B – RAPITENCA C
PAVELLÓ – SALA 1

10.15 BÀSQUET PREINFANTIL
CB AMPOSTA – REUS DEPORTIU
ESTADI

11.00 FUTBOL BENJAMI
CF AMPOSTA A – FLIX
FUTBOL ALEVI F
CF AMPOSTA F – LA SENIA
PAVELLÓ – SALA 1

12.00 BÀSQUET JUNIOR MASCULI
CB AMPOSTA – CALAFELL
PAVELLÓ – SALA 2

12.00 FUTBOL SALA ALEVI A
CFS AMPOSTA A –MED. CAMBRILS
ESTADI


12.30 FUTBOL INFANTIL B
CF AMPOSTA B – ARNES
ESTADI
15H
15.00 FUTBOL CADET B
CF AMPOSTA B – ARNES
PAVELLÓ – SALA 1

15.30


17.00
FUTBOL SALA JUVENIL A
CFS AMPOSTA A – CFS SALOU B

FUTBOL SALA SENIOR
CFS AMPOSTA – FS SALOU B

ESTADI

17.00 FUTBOL JUVENIL B
CF AMPOSTA B – AMETLLA DE MAR
PAVELLÓ – SALA 2

17.00 HOQUEI BENJAMI
CHQ AMPOSTA – VILASECA B
AL LOCAL SOCIAL D’ESCACS
17.00 CAMPIONAT D’ESCACS CIUTAT D’AMPOSTA
PAVELLÓ – SALA 1

19.00 FUTBOL SALA JUVENIL B
FS AMPOSTA – POBLA MONTORNES
ESTADI

19.00 FUTBOL VETERANS
AV AMPOSTA – AV PERELLO
PAVELLÓ – SALA 2
19H


19.00


20.00
HOQUEI INFANTIL
CH AMPOSTA – LLEIDA

HOQUEI PREBENJAMI
CHQ AMPOSTA – REUS DEPORTIU C

 

DIUMENGE 19/11/2017

ESTADI
9.30
FUTBOL PREBENJAMI - JOCS ESCOLARS-
CF AMPOSTA ROIG –LA SENIA

FUTBOL ALEVI A
CF AMPOSTA A – JEUS Y MARIA
CIRCUIT MOTOCROS- ORIOLA MX PARC
9H45

09.45
11.05
13.40
V MOTOCROS DE TARDOR
Entrenaments
Curses
Entrega Premis aprox.
PAVELLÓ – SALA 1
10H30
10.30
BÀSQUET SOTS 21
CB AMPOSTA – SALLE TARRAGONA
ESTADI

11.00
FUTBOL INFANTIL C
CF AMPOSTA C– TORTOSA
PAVELLÓ – SALA 1

12.00
BÀSQUET SENIOR MASCULI
CB AMPOSTA –BB TARRAGONA NEGRE
ESTADI

12.45
FUTBOL CADET A
CF AMPOSTA A–DERTUSA
PAVELLÓ – SALA 1
15H30
15.30


17.00
FUTBOL SALA FEMENI
FS AMPOSTA – FS PAX

HANDBOL JUVENIL FEMENI
CH AMPOSTA - RIBES


Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament