• Webs Municipals  

Càrrecs electes

Estem acabant de preparar aquesta informació. En breu actualitzarem la web.

Esquerra d’Amposta - Acord Municipal (EA-ERC)

Esquerra d’Amposta - Acord Municipal (EA-AM)

Adam Tomàs i Roiget
Alcalde
Regidor de Polítiques d’Ocupació i Empresa
atomas@amposta.cat

Inés Teresa Martí i Herrero
Regidora de Cultura
imarti@amposta.cat

Ramon Bel i Serrat
Regidor de Festes
rbels@amposta.cat

Núria Marco i Selma
Regidora d’Educació
Regidora de Polítiques Ambientals
2a Tinent d’Alcalde
nmarco@amposta.cat

Miquel Subirats i Garriga
Portaveu
Regidor de Governació
Regidor de Serveis al Territori
1er Tinent d’Alcalde
msubiratsg@amposta.cat

Susanna Sancho i Maigí
Regidora de Servei Socials i Salut
Regidora de Comerç i Mercat Municipal
ssancho@amposta.cat

Marc Fornós i Monllau
Regidor d’Esports
4rt Tinent d’Alcalde
mfornos@amposta.cat

Carla Bonfill i Cerveró
Regidora de Joventut i Participació Ciutadana
Regidora de Transparència
Regidora de Medi Rural
5a Tinent d’Alcalde
cbonfill@amposta.cat

Tomàs Bertomeu i Balart
Regidor d’Hisenda i Règim Intern
Regidor d’Urbanisme i Activitats
tbertomeu@amposta.cat

Cristina Sales i Roig
Regidora de Personal
csales@amposta.cat

Pau Cid i Espelta
Regidor de Coneixement i Qualitat
6è Tinent d’Alcalde
pcid@amposta.cat

Pep  Simó i Parra
Regidor d’Economia Social i Innovació
Regidor de Turisme i Promoció Exterior
7è Tinent d’Alcalde
psimo@amposta.cat

Núria Pla i Toldà
Regidora de Fires
Regidora d’Atenció Ciutadana
npla@amposta.cat

Núria Ferré i Cardona
Regidora de Drets Socials i Ciutadania
nferre@amposta.cat

Agustí Tirado i Angulo
Regidor de Poble Nou i Nuclis Aïllats
3er Tinent d’Alcalde
atirado@amposta.cat

Iris Castell i Cid
Regidora de Promoció i Turisme Esportiu
icastell@amposta.cat


Partit dels Socialistes de Catalunya - Candidatura de Progrés (PSC-CP)

Partit dels Socialistes de Catalunya - Candidatura de Progrés (PSC-CP)

Francesc Josep Miró Melich
Portaveu
fmiro@amposta.cat

Anna Maria Tomás Talarn
amtomas@amposta.cat

Junts per Amposta (JxA – JUNTS)

Plataforma per Catalunya (PXC)

Manel Masià i Almudever
Portaveu
mmasia@amposta.cat




Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament