• Webs Municipals  

Inici L’Ajuntament Grups municipals

Grups municipals

Articles d’opinió mensuals dels grups polítics amb representació a l’Ajuntament i les seves propostes


Estem acabant de preparar aquesta informació. En breu actualitzarem la web.

Esquerra d’Amposta - Acord Municipal (EA-AM)



Esquerra d’Amposta - Acord Municipal (EA-AM)

Adam Tomàs i Roiget
Alcalde
Regidor de Polítiques d’Ocupació i Empresa
atomas@amposta.cat

Inés Teresa Martí i Herrero
Regidora de Cultura
imarti@amposta.cat

Ramon Bel i Serrat
Regidor de Festes
rbels@amposta.cat

Núria Marco i Selma
Regidora d’Educació
Regidora de Polítiques Ambientals
nmarco@amposta.cat

Miquel Subirats i Garriga
Portaveu
Regidor de Governació
Regidor de Serveis al Territori
msubiratsg@amposta.cat

Susanna Sancho i Maigí
Regidora de Servei Socials i Salut
Regidora de Comerç i Mercat Municipal
ssancho@amposta.cat

Marc Fornós i Monllau
Regidor d’Esports
mfornos@amposta.cat

Carla Bonfill i Cerveró
Regidora de Joventut i Participació Ciutadana
Regidora de Transparència
Regidora de Medi Rural
cbonfill@amposta.cat

Tomàs Bertomeu i Balart
Regidor d’Hisenda i Règim Intern
Regidor d’Urbanisme i Activitats
tbertomeu@amposta.cat

Cristina Sales i Roig
Regidora de Personal
csales@amposta.cat

Pau Cid i Espelta
Regidor de Coneixement i Qualitat
pcid@amposta.cat

Pep  Simó i Parra
Regidor d’Economia Social i Innovació
Regidor de Turisme i Promoció Exterior
psimo@amposta.cat

Núria Pla i Toldà
Regidora de Fires
Regidora d’Atenció Ciutadana
npla@amposta.cat

Núria Ferré i Cardona
Regidora de Drets Socials i Ciutadania
nferre@amposta.cat

Agustí Tirado i Angulo
Regidor de Poble Nou i Nuclis Aïllats
atirado@amposta.cat

Iris Castell i Cid
Regidora de Promoció i Turisme Esportiu
icastell@amposta.cat


Som Amposta (SOM AMPOSTA)



Convergència i Unió (CIU)

Germán Ciscar Pastor
Portaveu
gciscar@amposta.cat

Félix Aliau i Arques
faliau@amposta.cat

Partit dels Socialistes de Catalunya - Candidatura de Progrés (PSC-CP)



Partit dels Socialistes de Catalunya - Candidatura de Progrés (PSC-CP)

Francesc Josep Miró Melich
Portaveu
fmiro@amposta.cat

Anna Maria Tomás Talarn
amtomas@amposta.cat

Junts per Amposta (JxA – JUNTS)



Plataforma per Catalunya (PXC)

Manel Masià i Almudever
Portaveu
mmasia@amposta.cat


Esquerra d’Amposta - Acord Municipal (EA-AM)



Esquerra d’Amposta - Acord Municipal (EA-AM)

Adam Tomàs i Roiget
Alcalde
atomas@amposta.cat

Inés Teresa Martí i Herrero
Regidoria d’Ensenyament i Cultura
imarti@amposta.cat

Ramon Bel i Serrat
Regidor de Mitjans de Comunicació i Festes
rbels@amposta.cat

Miquel Subirats i Garriga
Regidor de Governació
msubiratsg@amposta.cat

Marc Fornós i Monllau
Regidor d’Esports
mfornos@amposta.cat

Tomàs Bertomeu i Balart
Regidor d’Hisenda, Règim Intern i Personal i Obres, Urbanisme i Activitats
tbertomeu@amposta.cat

Susanna Sancho i Maigí
Regidora de Comerç i Mercat Municipal i Sanitat i Serveis Socials
ssancho@amposta.cat

Joana Isabel Estévez i Gonzàlez
Regidora de Turisme, Fires i Promoció Exterior
jestevez@amposta.cat

Daniel Forcadell i Ferreres
Regidor de Serveis Municipals, Pagesia i Medi Natural
dforcadell@amposta.cat

Pau Cid i Espelta
Regidor de Noves Tecnologies, Transparència, Eficiència i Sostenibilitat Energètica
pcid@amposta.cat

Júlia Barberà i Manrique
Regidora de Joventut i Participació Ciutadana
jbarbera@amposta.cat

Partit dels Socialistes de Catalunya - Candidatura de Progrés (PSC-CP)



Partit dels Socialistes de Catalunya - Candidatura de Progrés (PSC-CP)

Francesc Josep Miró Melich
fmiro@amposta.cat

Anna Maria Tomás Talarn
amtomas@amposta.cat

Plataforma per Catalunya (PxC)



Plataforma per Catalunya (PXC)

Germán Ciscar Pastor
gciscar@amposta.cat

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament