• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

 

Activitats 'totes' previstes per al dia 12/10/2019

Exposició de fotografies "Lo Delta 4.30"

Dies: del 27/9/2019 al 3/11/2019

Lloc: Vestíbul del Museu Terres de l’Ebre

Població: Amposta

Jornades Gastronòmiques de l’Arròs a Amposta i Poble Nou del Delta

Dies: del 1/10/2019 al 31/10/2019

Població: Amposta

Exposició "Videojocs, art i cultura".

Dies: del 4/10/2019 al 12/1/2020

Lloc: Sala d’exposicions temporals del Museu de les Terres de l’Ebre

Població: Amposta

VI Festicam - Festival Internacional de Teatre i Circ d’Amposta

Dies: del 8/10/2019 al 13/10/2019

Lloc: Carrers i places d’Amposta

Població: Amposta

XV Festa Del Rem

Dia: 12/10/2019

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Infantil C - Jesús i Maria A

Dia: 12/10/2019

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Kyudo

Dia: 12/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Entrenaments Rítmica

Dia: 12/10/2019

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Bàsquet Amposta - Pre Infantil - Vendrell

Dia: 12/10/2019

Horari: 10:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Futbol Amposta - Aleví A - Base Marc Bartra

Dia: 12/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Amposta - Benjamí A - UE Rapitenca A

Dia: 12/10/2019

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta- Infantil - Salou

Dia: 12/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Handbol Amposta - Aleví Femení - Mora d’Ebre

Dia: 12/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Peix peixet: Taller de manualitats infantil.

Dia: 12/10/2019

Horari: 12:00

Lloc: Món Natura

Població: Amposta

Club Futbol Amposta - Infantil A - Gandesa

Dia: 12/10/2019

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Dinar de germanor de l’Agrupació Aragonesa d’Amposta.

Dia: 12/10/2019

Horari: 14:00

Població: Amposta

Club Futbol Amposta - Cadet B - Escola Delta

Dia: 12/10/2019

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Club Hoquei Patí - Prebenjamí B - l’Espluga

Dia: 12/10/2019

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 12/10/2019

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Club Hoquei Patí - Prebenjamí A - l’Espluga

Dia: 12/10/2019

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Futbol Amposta - Juvenil A - Sant Ildelfons

Dia: 12/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Club Futbol Sala Amposta- Sènior - Agramunt

Dia: 12/10/2019

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Patí - Benjamí - l’Espluga

Dia: 12/10/2019

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Hoquei Patí -Aleví - Calafell

Dia: 12/10/2019

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Club Handbol Amposta - Cadet Masculí - Claret

Dia: 12/10/2019

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club Hoquei Patí -Juvenil - Cambrils

Dia: 12/10/2019

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament