agenda

dl dm dc dj dv ds dg
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

 

Activitats 'activitats esportives' previstes per al setembre de 2021

Consulta tots els actes des de l'APP de la Ciutat d'Amposta

Pots instal·lar-la gratuïtament des de les tendes d'aplicacións. Trobaràs tots els actes organitzats per dies a dins la secció de l'agenda, i podràs filtrar-los per categoria. Més informació sobre l'app a www.amposta.cat/app.

Llista d'activitats

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 10/9/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Nacional Júnior Esgrima

Dia: 11/9/2021

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Alevins

Dia: 11/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 11/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Amposta - Benicarló

Dia: 11/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Vinaròs

Dia: 11/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

CFA - Cadet A - Torreforta

Dia: 11/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 11/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - Rapitenca

Dia: 11/9/2021

Horari: 19:30

Lloc: Estadi

Torneig Nacional Júnior Esgrima

Dia: 12/9/2021

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 12/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil Femení - Canonja

Dia: 12/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA- Sènior A - Salou

Dia: 12/9/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior Femení - Catllar

Dia: 12/9/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dies: del 17/9/2021 al 18/9/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Benjamins Futbol

Dia: 18/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Torneig Prebenjamí Femení Basquetbol

Dia: 18/9/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Amistòs Futbol Sala

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Big Dream

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Partits Amistosos Experience

Dia: 18/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Juvenil A - S.Pedro

Dia: 18/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

CHP - Sènior - Alcañiz

Dia: 18/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 18/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Juvenil Ebre Escola

Dia: 18/9/2021

Horari: 17:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil B - Tortosa B

Dia: 18/9/2021

Horari: 19:30

Lloc: Estadi

Torneig Benjamins Futbol

Dia: 19/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Concentració Bàsquet Viladecans

Dia: 19/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet - Sant Boi

Dia: 19/9/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil F - Alcalà

Dia: 19/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Amistòs Prebenjamí

Dia: 19/9/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet B - La Floresta

Dia: 19/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

FSA - 1r Equip - Aldeana

Dia: 19/9/2021

Horari: 18:30

Lloc: Estadi

Triangular Experience

Dies: del 24/9/2021 al 26/9/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Torneig Futbol Prebenjamins

Dia: 25/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil - Tortosa

Dia: 25/9/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Stage QuicDance

Dia: 25/9/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Triangular Experience

Dia: 25/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil - Vendrell

Dia: 25/9/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Triangular Experience

Dia: 25/9/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Sènior- Pare Manyaney

Dia: 25/9/2021

Horari: 12:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil A - La Floresta B

Dia: 25/9/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Mas Pellicer

Dia: 25/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Infantil - Calafell

Dia: 25/9/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet B - Jesús Catalònia

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Cardedeu

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Benjamí Reus

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Stage QuicDance

Dia: 25/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Juvenil B - Ebre Escola

Dia: 25/9/2021

Horari: 18:45

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - Levante

Dia: 25/9/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Campionat Territorial

Dia: 26/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

Probes àrbitres FCF

Dia: 26/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

Torneig Futbol Prebenjamins

Dia: 26/9/2021

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Triangular Experience

Dia: 26/9/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Aleví Fem - Ascó

Dia: 26/9/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí A - Fundació Base Reus

Dia: 26/9/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Castellvell - Tortosa

Dia: 26/9/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Triangular Experience

Dia: 26/9/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior - Futbol Pax

Dia: 26/9/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior Femení - Sant Esteve

Dia: 26/9/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHPA - Sènior - Montbui

Dia: 1/10/2021

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Mini -Vilaseca

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Big Dream

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí - Tortosa

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí - Rapitenca

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments rítmica (Pavelló Firal)

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

FSA - Benjamí A - Alcanar

Dia: 2/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Prebenjamí - Rapitenca

Dia: 2/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHPA - Prebenjamí - Reus

Dia: 2/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - BenjamíB - Alcanar

Dia: 2/10/2021

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Preinfantil - Reus Ploms

Dia: 2/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Junior - Juneda

Dia: 2/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil B - La Floresta

Dia: 2/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Tortosa

Dia: 2/10/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - Tortosa

Dia: 2/10/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior A - Vinyols

Dia: 2/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior F - Pare Manyanet

Dia: 2/10/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Benjamí - Alcañiz

Dia: 2/10/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Aleví - Alcañiz

Dia: 2/10/2021

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Big Dream

Dia: 3/10/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Aleví - Alcanar

Dia: 3/10/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Alcanar

Dia: 3/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet - Sant Antoni

Dia: 3/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Ebre Escola B

Dia: 3/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - Alcanar

Dia: 3/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior F - Caseres

Dia: 3/10/2021

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - Ebre Escola A

Dia: 3/10/2021

Horari: 18:00

Lloc: Camp de tir

Entrenaments Big Dream

Dia: 9/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Torneig Patufet

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CBA - Pre In - Reus

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví - Tortosa

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Cadet - Aula Esport

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Valls

Dia: 9/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Cadet F - Molins de Rei

Dia: 9/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Tortosa

Dia: 9/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Inanftil B - Jesús i Maria

Dia: 9/10/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CBA - Júnior - Cantaires

Dia: 9/10/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta B - Flix

Dia: 9/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil F - Sant Llorenç

Dia: 9/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Masc - Móra d’Ebre

Dia: 9/10/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Ulldecona

Dia: 9/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior F - Benidorm

Dia: 9/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Fem - Alcover

Dia: 9/10/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví A - Tortosa

Dia: 10/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví B - Ulldecona

Dia: 10/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - La Sènia

Dia: 10/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSE - Infantil - Reus

Dia: 10/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil M - Cardedeu

Dia: 10/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil - Tortosa

Dia: 10/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSE - Cadet - Reus

Dia: 10/10/2021

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil M- Mataró

Dia: 10/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil B - Arnes

Dia: 10/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSE - Benjamí - Reus

Dia: 10/10/2021

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior B - Rapitenc

Dia: 10/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP- Sènior - Reus

Dia: 15/10/2021

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Prebenjamí Blanc - La Sènia

Dia: 16/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Alcanar

Dia: 16/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 16/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Mini Masc - Cantaires

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Pre Inf - Cambrils

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Twirling

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSE - Aleví - Reus

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí - Tortosa

Dia: 16/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Laguna

Dia: 16/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet B - Arnés

Dia: 16/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil F - Franqueses

Dia: 16/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Vilaseca

Dia: 16/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Veterans Amposta - Tortosa

Dia: 16/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Vilaseca

Dia: 16/10/2021

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil F - Cornella

Dia: 16/10/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Infantil - Cambrils

Dia: 16/10/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Benjamí B lanc - Benjamí Negre

Dia: 17/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA -Juvenil A - Gandesa

Dia: 17/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSE - Infantil - Castellvell

Dia: 17/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení - Rubí

Dia: 17/10/2021

Horari: 12:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví D - Olímic de Mora

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Terres de l’Ebre

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet M - Vic

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sub 23 - Montblanc

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior A - Huracans

Dia: 17/10/2021

Horari: 17:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Jesús Catalònia

Dia: 23/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví C - Perelló

Dia: 23/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí B - Valls

Dia: 23/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Cadet - Nàstic

Dia: 23/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí - Alcanar

Dia: 23/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Cfa - Infantil - Aldeana

Dia: 23/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí A - Valls

Dia: 23/10/2021

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Cadet M - Vandellós

Dia: 23/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Aleví Femení - Ascó

Dia: 23/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil - La Cava

Dia: 23/10/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Aleví - Vandellós

Dia: 23/10/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior C - Masroig

Dia: 23/10/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví - Casal

Dia: 23/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Júnior M - Cantaires

Dia: 23/10/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta B - Corbera

Dia: 23/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Presentació Club Handbol Amposta

Dia: 23/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior F - La Selva B

Dia: 23/10/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Sènior M - VilaSeca

Dia: 23/10/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Pre Groc - Santa Barbara

Dia: 24/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Pre Roig - Masdenverge

Dia: 24/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 24/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

VIII Motocross Tardor

Dia: 24/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Camp de motocròs

CFA - Infantil b - Gandesa

Dia: 24/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior B - Pobla

Dia: 24/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Elisabeth

Dia: 24/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta - Ulldecona

Dia: 24/10/2021

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 30/10/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí B - Ampolla

Dia: 30/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA Aleví C - Ebre Esportiva

Dia: 30/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Torneig Nacional Masculí Absolut Florete

Dia: 30/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Triangular Benjamíns Amposta - Rapitenc

Dia: 30/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Infantil - Canonja

Dia: 30/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví a - Ulldecona

Dia: 30/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Aleví - Rapitenc

Dia: 30/10/2021

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Cadet F - La Canonja

Dia: 30/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

CFA - Cadet A - Terres de l’Ebre

Dia: 30/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA -Infantil- Rapitenc

Dia: 30/10/2021

Horari: 12:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Juvenil - Tivissa

Dia: 30/10/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior A - La Sentiu

Dia: 30/10/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior Femení - Sant Andreu

Dia: 30/10/2021

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Torneig NacionalFemení Absolut Florete

Dia: 31/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Running Series Amposta 10km i 5 km

Dia: 31/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CFA - Aleví d - Rapitenca D

Dia: 31/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí A - Nastic de Tarragona

Dia: 31/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil M - Esplugues

Dia: 31/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Jesus i Maria

Dia: 31/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Concentracions Seleccions Handbol

Dia: 1/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Concentracions Seleccions Handbol

Dia: 1/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior - Vendrell

Dia: 5/11/2021

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Big Dream

Dia: 6/11/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví B - Santa Bàrbara

Dia: 6/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Rapitenca

Dia: 6/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CBA - Mini Mixte - Cambrils

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - PreInfantil - Tarragona

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP- Benjamí B - Vendrell

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Infantil - Rapitenc

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Juvenil - Futsal Pax

Dia: 6/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Terres de l’Ebre

Dia: 6/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Infantil - Alcañiz

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Femeni Base - Vilarodona

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí Amposta

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil B - Arnes

Dia: 6/11/2021

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

CFA - Amposta B - Olímpic de Mora

Dia: 6/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil F - Ascó

Dia: 6/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Trobada Escoles Hoquei

Dia: 6/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil F - Canonja

Dia: 6/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Cadet M - Futbol Club Barcelona

Dia: 6/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

FSE - Aleví - Huracans

Dia: 7/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Aleví - Ràpita

Dia: 7/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Junior - Calafell

Dia: 7/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil M - Egara

Dia: 7/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Mediterrani

Dia: 7/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Twirling

Dia: 7/11/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip - Tortosa

Dia: 7/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - OAR Garcia

Dia: 7/11/2021

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Patinatge

Dia: 13/11/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Benjamí negre - Rapitenca

Dia: 13/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Pre Negre - Ulldecona

Dia: 13/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Twirling

Dia: 13/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Cadet B - Mora La Nova

Dia: 13/11/2021

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CBA - Cadet M - Cambrils

Dia: 13/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Pre Inf - Cambrils

Dia: 13/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 13/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta B - Roquetenc

Dia: 13/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CBA - Júnior M - Cambrils

Dia: 13/11/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Veterans - Delta

Dia: 13/11/2021

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CBA - Sènior M - Atmella

Dia: 13/11/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Sènior F - Sant Vicenç

Dia: 13/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA- Sènior F - Reus

Dia: 13/11/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil M - La Garriga

Dia: 13/11/2021

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví C - Terres de l’Ebre

Dia: 14/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Camp de tir

CFA - Prebenjamí Blanc - Alcanar

Dia: 14/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Morell

Dia: 14/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 14/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí A - Torreforta

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Ebre Escola

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Bernjamí A - Benjamí B

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior B - Reus

Dia: 14/11/2021

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet F - Vilanova

Dia: 14/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví - Valls

Dia: 14/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet A - Olimpic de Mora

Dia: 14/11/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Infantil - Valls

Dia: 14/11/2021

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Rapitenca

Dia: 14/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSE - Cadet - Salou

Dia: 14/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Juvenil - Aula Esport

Dia: 14/11/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Femení - Molins

Dia: 14/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior - Riudoms

Dia: 19/11/2021

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Patinatge

Dia: 20/11/2021

Horari: 08:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí Blanc - Santa Barbara

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments rítmica ( Pavelló Firal)

Dia: 20/11/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

CBA - Mini Mixte - Salle

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Pre Inf - Reus

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Big Dream

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví D - Batea

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí - La Sènia

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 20/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Aleví - Sant Vicenç

Dia: 20/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil B - Jesus Catalònia

Dia: 20/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Femení - Vallirana

Dia: 20/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 20/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP- Prebenjamí - Vendrell

Dia: 20/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Amposta B - Alcanar

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior A - Mediterrani

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Vendrell

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHP - Benjami - Alcanyis

Dia: 20/11/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA- Cadet - Vinyols

Dia: 20/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Júnior - Cubelles

Dia: 20/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil B - Ulldecona

Dia: 21/11/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CHA - Infsnyil F - Sant Esteve

Dia: 21/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 21/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil A - Jesús Catalònia

Dia: 21/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Estadi

CHA - Cadet M - Futbol Club Barcelona

Dia: 21/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Rapitenc

Dia: 21/11/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta- La Sénia

Dia: 21/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Presentació Club Hoquei Patí

Dia: 26/11/2021

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Sènior - Cambrils

Dia: 26/11/2021

Horari: 22:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenament Patinatge

Dia: 27/11/2021

Horari: 08:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Campionat de Boccia

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Prebenjamí Groc - Sant Jaume

Dia: 27/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Aleví - Vitxeta

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Tivissa

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Aleví C - Jesús i Maria

Dia: 27/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Batea

Dia: 27/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 27/11/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 27/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Rapitenca B

Dia: 27/11/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Femení Base - Batea

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior C - Ampolla

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - L’Atmella de Mar

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 27/11/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Cadet - Vilaseca

Dia: 27/11/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil m - Sant Esteve

Dia: 27/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 27/11/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHP - Benjamí - Calafell

Dia: 27/11/2021

Horari: 17:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior F - Pobla de Mafumet

Dia: 27/11/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Sènior A - Sant Joan d’Espí

Dia: 27/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Júnior - Masquefa

Dia: 27/11/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior M - Rocabruna

Dia: 27/11/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Big Dream

Dia: 28/11/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí Blanc - Alcanar

Dia: 28/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Negre - La Sènia

Dia: 28/11/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil M- Sant Esteve

Dia: 28/11/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí a - Santes Creus

Dia: 28/11/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet F - Tarragona

Dia: 28/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior B - Mora

Dia: 28/11/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet B - Ebre Escola

Dia: 28/11/2021

Horari: 12:40

Lloc: Estadi

Amistosos Seleccions Tarragona Futbol Sala

Dia: 28/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Amistosos Seleccions Tarragona Futbol Sala

Dia: 28/11/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

PDP de Bàsquet

Dia: 28/11/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Benjamí A - Calafell

Dia: 10/12/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Patinatge

Dia: 11/12/2021

Horari: 08:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 11/12/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 11/12/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví D - Dertursa

Dia: 11/12/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Blanc - Sant Jaume Femení

Dia: 11/12/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CBA - Minii - Claret

Dia: 11/12/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Benjamí B - Valls

Dia: 11/12/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 11/12/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Infantil B - Ebre Escola

Dia: 11/12/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Patufet Blanc - Jesus i Maria

Dia: 11/12/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Infantil - Riudoms

Dia: 11/12/2021

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 11/12/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Preinfantil F- Tarragona

Dia: 11/12/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Preinfantil M- Tarragona

Dia: 11/12/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Aleví F - Rives

Dia: 11/12/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Reus

Dia: 11/12/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil A - Olímpic

Dia: 11/12/2021

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - La Sènia

Dia: 11/12/2021

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Cadet - Cambrils

Dia: 11/12/2021

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Aleví - Reus

Dia: 11/12/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA -Cadet - Mediterrani

Dia: 11/12/2021

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Jesus Catalònia

Dia: 11/12/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

Lliga local Futbol sala

Dia: 11/12/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Junior - Morell

Dia: 11/12/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior A - Alcoletge

Dia: 11/12/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Sènior Femení - Mataró

Dia: 11/12/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Santa Maria

Dia: 11/12/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Masculí - Sant Llorenç

Dia: 11/12/2021

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Aula Esport

Dia: 11/12/2021

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil F - Igualada

Dia: 12/12/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Aleví - Reus

Dia: 12/12/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Cadet - Vinyols

Dia: 12/12/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Cadet M - Salou

Dia: 12/12/2021

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí - Amposta

Dia: 12/12/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Masculí - Sant llorenç

Dia: 12/12/2021

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Benjamí - La Sènia

Dia: 12/12/2021

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet - Vinyols

Dia: 12/12/2021

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení - Ballseca

Dia: 12/12/2021

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

PDP - Bàsquet

Dia: 12/12/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Juvenil Femení - Tortosa

Dia: 12/12/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Patinatge

Dia: 18/12/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 18/12/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 18/12/2021

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví C - Escola Delta

Dia: 18/12/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc - Alcanar

Dia: 18/12/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

FSE - Benjamí - Alcanar

Dia: 18/12/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Infantil - Reus

Dia: 18/12/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 18/12/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Benjamí B - Gandesa

Dia: 18/12/2021

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí Blanc - Benjamí Negre

Dia: 18/12/2021

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 18/12/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 18/12/2021

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Prebenjamí - La Sènia

Dia: 18/12/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA -Femeni B - Mas Pujols

Dia: 18/12/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 18/12/2021

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Benjamí A - Valls B

Dia: 18/12/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Cadet - Vendrell

Dia: 18/12/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip -Perelló

Dia: 18/12/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil M - Granollers

Dia: 18/12/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 18/12/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHP- Júnior - Lleida

Dia: 18/12/2021

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior Femení - Vilaseca

Dia: 18/12/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Aleví - Cambrils

Dia: 18/12/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Veterans - Canareu

Dia: 18/12/2021

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CBA - Sènior Masculí - Reus

Dia: 18/12/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Escacs (Auditori)

Dia: 19/12/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

FSA - Juvenil - Pobla de Montornés

Dia: 19/12/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Prebenjamí Roig - Ulldecona

Dia: 19/12/2021

Horari: 11:00

Lloc: Camp de tir

CHA - Cadet Femení - Granollers

Dia: 19/12/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Benjamí - Amposta

Dia: 19/12/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Escola Delta

Dia: 19/12/2021

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

Festival Rítmica

Dia: 19/12/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior C - Riba Roja

Dia: 19/12/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Festival Nadal Patinatge

Dia: 19/12/2021

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Tecnificació Basquetbol

Dia: 19/12/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

[CANCEL·LAT] VII Cursa Solidària Sant Silvestre Amposta

Dia: 31/12/2021

Horari: 17 h

Lloc: Pont Penjant

Campionat Integració Futbol Sala

Dia: 9/1/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Infantil B - Sant Jaume

Dia: 9/1/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Juvenil B - Rapitenca

Dia: 9/1/2022

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

CHP - Sènior A - Casal l’Espluga

Dia: 14/1/2022

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Patinatge

Dia: 15/1/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 15/1/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 15/1/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Aleví

Dia: 15/1/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 15/1/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Bejanjamí Blanc - Rapitenca

Dia: 15/1/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí A - Calafell

Dia: 15/1/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Montblanc

Dia: 15/1/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 15/1/2022

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 15/1/2022

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CBA - Preinfantil - Calafell

Dia: 15/1/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Jesús Catalònia

Dia: 15/1/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Infantil - Reus

Dia: 15/1/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènio Femeni - CET 10

Dia: 15/1/2022

Horari: 14:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet - Cunit

Dia: 15/1/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Roquetenc

Dia: 15/1/2022

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

Lliga Local

Dia: 15/1/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Sènior A - Sicoris

Dia: 15/1/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví A - Terres de l’Ebre

Dia: 16/1/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Blanc - Sant Jaume

Dia: 16/1/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Olímpic de Mora

Dia: 16/1/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Baix Maestrat

Dia: 16/1/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - 1r Equip - Ampolla

Dia: 16/1/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CBA - Cadet - Reus

Dia: 22/1/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenament Patinatge

Dia: 22/1/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Jocs Escolars

Dia: 22/1/2022

Horari: 09:15

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

Jocs Escolars

Dia: 22/1/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 22/1/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CFA - Prebenjamí Roig - Rapitenca

Dia: 22/1/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA . Benjamí Blanc - Rapitenca Femení

Dia: 22/1/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHP - Aleví - Reus

Dia: 22/1/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Benjamí - Experience

Dia: 22/1/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví C - Gandesa

Dia: 22/1/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc Rapitenca

Dia: 22/1/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHP - Benjamí - Montblanc

Dia: 22/1/2022

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Infantil - Cunit

Dia: 22/1/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Infantil - Valls

Dia: 22/1/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Aleví - Morell

Dia: 22/1/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local

Dia: 22/1/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta B - Gandesa

Dia: 22/1/2022

Horari: 16:30

Lloc: Estadi

CHA - Cadet M - La Roca

Dia: 22/1/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Sènior F - Castelló

Dia: 22/1/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Tortosa

Dia: 23/1/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Rapitenca B

Dia: 23/1/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Aleví F - Sant Joan Despí

Dia: 23/1/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior B - Lligallos

Dia: 23/1/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil B - Mora

Dia: 23/1/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Patufets Triangula

Dia: 23/1/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Infantil M - VilaMajor

Dia: 23/1/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil Masculí - Esplugues

Dia: 23/1/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior - Calafell

Dia: 28/1/2022

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Patinatge

Dia: 29/1/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Fase Territorial Gimnàstica Rítmica

Dia: 29/1/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 29/1/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 29/1/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

FSA - Prebenjamí - Tortosa

Dia: 29/1/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Cadet - Reus

Dia: 29/1/2022

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Juvenil - La Selva

Dia: 29/1/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Cadet - Alcanar

Dia: 29/1/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - PreBenjamí - Calafell

Dia: 29/1/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Benjamí- Calafell

Dia: 29/1/2022

Horari: 17:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior F - Salle

Dia: 29/1/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Infantil - Reus

Dia: 29/1/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Benjamí - Santa Barabara

Dia: 30/1/2022

Horari: 10:30

Lloc: Estadi

CHA - Cadet F - Sant Joan Despí

Dia: 30/1/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil A - Ulldecona

Dia: 30/1/2022

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

CHA - Aleví F - Sant Joan Despí

Dia: 30/1/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA -Juvenil M - Canovelles

Dia: 30/1/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Infantil F - Sant Joan Despí

Dia: 30/1/2022

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Patinatge

Dia: 5/2/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 5/2/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Jocs Escolars

Dia: 5/2/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 5/2/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Pre Blanc - Pre Groc

Dia: 5/2/2022

Horari: 09:45

Lloc: Estadi

CFA- Cadet A - Alcanar

Dia: 5/2/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Reus

Dia: 5/2/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Preinfantil Masc - Reus Deportiu

Dia: 5/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil M - Igualada

Dia: 5/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil M - Sant Llorenç

Dia: 5/2/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior C - Tivissa

Dia: 5/2/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 5/2/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 5/2/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHA - Juvenil F - Sant Llorenç

Dia: 5/2/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil B - Aldeana

Dia: 5/2/2022

Horari: 17:30

Lloc: Estadi

CBA - Sènior M - AES

Dia: 5/2/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil A - Alcanar

Dia: 6/2/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHP - Juvenil - Sferic

Dia: 6/2/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior B - Morell

Dia: 6/2/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví A - Alcanar 2015

Dia: 6/2/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí A - Base Marc Bartra

Dia: 6/2/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Pre Roig - Ulldecona

Dia: 6/2/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Cadet F- Castelldefels

Dia: 6/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil B - Flix

Dia: 6/2/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Alevi - Experience

Dia: 6/2/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Femení Sub 23 - Ascó

Dia: 6/2/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Cadet - Laguna

Dia: 6/2/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Twirling

Dia: 6/2/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - 1r Equip - Remolins - Bítem

Dia: 6/2/2022

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet M - Sabadell

Dia: 6/2/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

PDP - Bàsquet

Dia: 6/2/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Patinatge

Dia: 12/2/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 12/2/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 12/2/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 12/2/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CFA - Aleví C - Jesús Catalònia B

Dia: 12/2/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prenbenjamí Blanc - Santa Barbara

Dia: 12/2/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CBA -Preinfantil - Vendrell

Dia: 12/2/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Patufets - Perelló

Dia: 12/2/2022

Horari: 10:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Infantil M - Parets

Dia: 12/2/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 12/2/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 12/2/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí A - Pallaresos

Dia: 12/2/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 12/2/2022

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 12/2/2022

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Infantil F - Sants

Dia: 12/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 12/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Ebre Escola

Dia: 12/2/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Sènior F - El Morell

Dia: 12/2/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Big Dream

Dia: 12/2/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 12/2/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 12/2/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CFA - Juvenil - Santa Barbara

Dia: 12/2/2022

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí - Cambrils

Dia: 12/2/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Cadet - Vandellós

Dia: 12/2/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior C - Tortosa

Dia: 12/2/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Juvenil - Castellvell

Dia: 12/2/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Veterans - Aldeana

Dia: 12/2/2022

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Montblanc

Dia: 12/2/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví A - Roquetenc

Dia: 13/2/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Aldeana

Dia: 13/2/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Masdenverge

Dia: 13/2/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CBA - Mini - Joan 23

Dia: 13/2/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Patufets Negre - Jesús Catalònia

Dia: 13/2/2022

Horari: 10:30

Lloc: Estadi

CHA - Aleví F - Gavá

Dia: 13/2/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Blanc - Sant Jaume

Dia: 13/2/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Negre - Alcanar

Dia: 13/2/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Masculí - Sant Joan

Dia: 13/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví Calafell

Dia: 13/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Amposta - Experience

Dia: 13/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet B - Ascó

Dia: 13/2/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Infantil - Reus

Dia: 13/2/2022

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

PDB Bàsquet

Dia: 13/2/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior A - Valls

Dia: 13/2/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Patinatge

Dia: 19/2/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 19/2/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 19/2/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví B - Escola Delta

Dia: 19/2/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Sant Jaume

Dia: 19/2/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Prebenjamí - Rapitenca

Dia: 19/2/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 19/2/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 19/2/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 19/2/2022

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Benjamí - Cambrils

Dia: 19/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Juvenil - La Sènia

Dia: 19/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Alevi - Tortosa

Dia: 19/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Juvenil B - Ebre Escola

Dia: 19/2/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CBA - Cadet

Dia: 19/2/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Femeni Base - La Selva

Dia: 19/2/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga local FutbolSala

Dia: 19/2/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta B - Rapitenca B

Dia: 19/2/2022

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CBA - Júnior M - Salou

Dia: 19/2/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet Femení - Palafrugell

Dia: 19/2/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 19/2/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Veterans - Vinaros

Dia: 19/2/2022

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CBA - Sènior Masculí - La Selva

Dia: 19/2/2022

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Sènior Femení - Elda

Dia: 19/2/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Femení - Clarà

Dia: 19/2/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior B - Alforja

Dia: 19/2/2022

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Catalana Motocross

Dia: 20/2/2022

Horari: 09:00

Lloc: Camp de motocròs

CFA - Infantil B - Terres de l’Ebre

Dia: 20/2/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Alcanar Blau

Dia: 20/2/2022

Horari: 09:45

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Prebenjamí Blanc - Prebenjamí Negre

Dia: 20/2/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Aleví D - Mora La Nova

Dia: 20/2/2022

Horari: 11:15

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí A - Valls

Dia: 20/2/2022

Horari: 11:15

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Molins

Dia: 20/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí - LA Sènia

Dia: 20/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil A - Ascó

Dia: 20/2/2022

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

Entrenaments Twirling

Dia: 20/2/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

PDP Bàsquet

Dia: 20/2/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta - Camarles

Dia: 20/2/2022

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Molins de Rei

Dia: 20/2/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Patinatge

Dia: 26/2/2022

Horari: 08:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Prebenjamí Negre - Baix Maestrat

Dia: 26/2/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví A - Ebre Escola

Dia: 26/2/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - La sènia

Dia: 26/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Tortosa

Dia: 26/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Veterans - Aldeana

Dia: 26/2/2022

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil M - Sants

Dia: 26/2/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil Masculí - Rubí

Dia: 27/2/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior - Igualada

Dia: 4/3/2022

Horari: 21:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Patinatge

Dia: 5/3/2022

Horari: 08:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 5/3/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 5/3/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví C - La Sènia

Dia: 5/3/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Tortosa B

Dia: 5/3/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CBA - Mini i Cadet

Dia: 5/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Infantil M - Castelldefels

Dia: 5/3/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 5/3/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CFA - Pre Groc - Pre Roig

Dia: 5/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Aleví A - Jesús i Maria

Dia: 5/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Pre Blanc - Baix Maestrat

Dia: 5/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP- Prebenjamí - Calafell

Dia: 5/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Preinfantils

Dia: 5/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví - Cambrils

Dia: 5/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Benjamí A - B

Dia: 5/3/2022

Horari: 12:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet A - Aldeana

Dia: 5/3/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Aleví Femení - Molins de rei

Dia: 5/3/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior F - Vilatorrada

Dia: 5/3/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 5/3/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Classificatori Escacs

Dia: 5/3/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

FSA - Sènior C - Batea

Dia: 5/3/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 5/3/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

FSE - Juvenil - Calafell

Dia: 5/3/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil F- Tortosa

Dia: 6/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Trobada Prebenjamins

Dia: 6/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Femení Base - Mora

Dia: 6/3/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí A - Pau Apòstol

Dia: 6/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil M - Gavà

Dia: 6/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví - Masquefa

Dia: 6/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Cadet - Futbolpax

Dia: 6/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Benjamí - Experience

Dia: 6/3/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior A - Baró de Maials

Dia: 6/3/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Ascó

Dia: 6/3/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet - La Roda

Dia: 6/3/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP- Sènior - Vilafranca

Dia: 11/3/2022

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenament Bàsquet

Dia: 12/3/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenament Patinatge

Dia: 12/3/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 12/3/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 12/3/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Roquetenc

Dia: 12/3/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví D - Jesús i Maria

Dia: 12/3/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení - Sabadell

Dia: 12/3/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Blanc - Vinaròs

Dia: 12/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Infantil A - Atmella de Mar

Dia: 12/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Entrenament Big Dream

Dia: 12/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - Sant Andreu

Dia: 12/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví - Ribes

Dia: 12/3/2022

Horari: 12:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil B - Santa Barbarà

Dia: 12/3/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CBA - Cadet - Farlaw

Dia: 12/3/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí -A i B

Dia: 12/3/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 12/3/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta B - Atmella de Mar

Dia: 12/3/2022

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CBA - Júnior - Baix Gaial

Dia: 12/3/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Femení - Parets

Dia: 12/3/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 12/3/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CHP - Junior - Girona

Dia: 12/3/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior Femení - Morell

Dia: 12/3/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior B - Riudecanyes

Dia: 12/3/2022

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Prebenjamí Negre - Rapitenca Blau

Dia: 13/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Masdenverge

Dia: 13/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Reus

Dia: 13/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Aleví - Morell

Dia: 13/3/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil B - Ascó

Dia: 13/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSE - Benjamí - La Ràpita

Dia: 13/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior - Bell Lloc

Dia: 13/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Infantil - FutbolPAx

Dia: 13/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet Masculí - La Roca

Dia: 13/3/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - Móra la Nova

Dia: 13/3/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Patinatge

Dia: 19/3/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Presentació i partits equips Futbol Sala Creu Roja

Dia: 19/3/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Aleví C - Atmella de Mar

Dia: 19/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Ulldecona B

Dia: 19/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Elisabeth

Dia: 19/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Vitxeta

Dia: 19/3/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví A - Rpitenc B

Dia: 19/3/2022

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí negre - Rapitenca C

Dia: 19/3/2022

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

CHA - Aleví F . Sant Vicenç

Dia: 19/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí - Alcanar

Dia: 19/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Benjamí B - Reus

Dia: 19/3/2022

Horari: 12:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Juvenil A - Camarles

Dia: 19/3/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Femení Sub 23 - Priorat

Dia: 19/3/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 19/3/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Júnior - Claret

Dia: 19/3/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior C - Flix

Dia: 19/3/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet B - Tortosa

Dia: 19/3/2022

Horari: 17:15

Lloc: Estadi

CHA -Sènior Femení - Granollers

Dia: 19/3/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí A - La Floresta

Dia: 20/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Pre Blanc - Santa Bàrbara

Dia: 20/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 20/3/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet A - Santa Bàrbara

Dia: 20/3/2022

Horari: 11:30

Lloc: Estadi

FSA - Aleví - Alcanar

Dia: 20/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Aula Esports

Dia: 20/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil M - Sants

Dia: 20/3/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Cadet - Alforja

Dia: 20/3/2022

Horari: 15:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Programa Detecció i Perfeccionament Bàsquet

Dia: 20/3/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Sènior A - Lleida Esportiu

Dia: 20/3/2022

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior F - Cervera

Dia: 20/3/2022

Horari: 19:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Patinatge

Dia: 26/3/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 26/3/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 26/3/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Prebenjamí Groc - Masdenverge A

Dia: 26/3/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Rapitenca Blanc

Dia: 26/3/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Cadet - Valls

Dia: 26/3/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 26/3/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 26/3/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Prebenjamí Blanc - LA Sènia

Dia: 26/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA- Benjamí Negre - Rapitenca Femení

Dia: 26/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CBA - Mini - Cantaires

Dia: 26/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Preninfantil Fem - Reus Ploms

Dia: 26/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Prebenjamí - Cambrils

Dia: 26/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Benjamí - Amposta

Dia: 26/3/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil B - Escola Delta

Dia: 26/3/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí B - Vilaseca

Dia: 26/3/2022

Horari: 13:20

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Cadet - Salle Reus

Dia: 26/3/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Preinfantil - Pare Manyanet

Dia: 26/3/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil B - Terres de l’Ebre B

Dia: 26/3/2022

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 26/3/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Sènior F - Cambrils

Dia: 26/3/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior A - Salou

Dia: 26/3/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Femení - Lleida

Dia: 26/3/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Rapitenca C

Dia: 27/3/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví D - Ebre Escola

Dia: 27/3/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 27/3/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - La Sènia

Dia: 27/3/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Prebenjamí Negre - Alcanar

Dia: 27/3/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSE - Aleví - Tortosa

Dia: 27/3/2022

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil A - La Sènia

Dia: 27/3/2022

Horari: 12:15

Lloc: Estadi

CHA- Cadet M - Granollers

Dia: 27/3/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Rapitenc

Dia: 27/3/2022

Horari: 12:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Seleccions Handbol

Dia: 27/3/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

PDP Bàsquet

Dia: 27/3/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - 1r Equip - Vilaseca

Dia: 27/3/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Seleccions Handbol

Dia: 27/3/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior Femení - Sants

Dia: 27/3/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Mini- Cambrils

Dia: 2/4/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Patinatge

Dia: 2/4/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 2/4/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 2/4/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí B - Ulldecona

Dia: 2/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Patufet Negre - Escola Delta

Dia: 2/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Prebenjamí Groc - Sant Jaume

Dia: 2/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví A - Aldeana

Dia: 2/4/2022

Horari: 10:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí A - Tecnifutbol

Dia: 2/4/2022

Horari: 10:30

Lloc: Estadi

CFA - Patufet Blanc - El Perelló

Dia: 2/4/2022

Horari: 10:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Cadet Femení - La Salle

Dia: 2/4/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Cadet B - Gandesa

Dia: 2/4/2022

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 2/4/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Salou

Dia: 2/4/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Aleví F - Guisona

Dia: 2/4/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Preinfantil Femení - Elisabeth

Dia: 2/4/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

AV Veterans - Atmella de Mar

Dia: 2/4/2022

Horari: 16:30

Lloc: Estadi

CBA - Júnior M - El Carme

Dia: 2/4/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior C- Guiamets

Dia: 2/4/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Benjamí B - Sant Josep

Dia: 2/4/2022

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Infantil - Tordera

Dia: 2/4/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior F - Gava

Dia: 2/4/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Juvenil - Montblanc

Dia: 3/4/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Vandellós

Dia: 3/4/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip - Remolins

Dia: 3/4/2022

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil F- Ribes

Dia: 3/4/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil F - Montmeló

Dia: 3/4/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

PDP Bàsquet

Dia: 3/4/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Femení B - Pallaresos

Dia: 3/4/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior B - Pallaresos

Dia: 3/4/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet - Montblanc

Dia: 9/4/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Patinatge

Dia: 9/4/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Benjamí Negre - Rapitenca Femení

Dia: 9/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Blanc - Prebenjamí Negre

Dia: 9/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 9/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 9/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Jocs Escolars

Dia: 9/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Preinfantil Femení - Baix Gaià

Dia: 9/4/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví B - Alcanar

Dia: 9/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví D - Arnés

Dia: 9/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí Calafell

Dia: 9/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Aleví - Sant Josep

Dia: 9/4/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil B - Rapitenca C

Dia: 9/4/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí A - Vendrell

Dia: 9/4/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Curs Bàsquet

Dia: 9/4/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet - Salou

Dia: 9/4/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Benissanet

Dia: 9/4/2022

Horari: 16:30

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Femení - Molins 99

Dia: 9/4/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior A - Futbolpax

Dia: 9/4/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Junior - Taradell

Dia: 9/4/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Triangular Patufets

Dia: 10/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CFA - Aleví A - Ascó

Dia: 10/4/2022

Horari: 10:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil M - Granollers

Dia: 10/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Tortosa

Dia: 10/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Juvenil A - Terres de l’Ebre

Dia: 10/4/2022

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

CHP- Sènior - Piera

Dia: 10/4/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil M - Palautordera

Dia: 10/4/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Curs Bàsquet

Dia: 10/4/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Femení Base - Piorat

Dia: 10/4/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Sènior M - Vellvei

Dia: 10/4/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Negre - Rapitenca C

Dia: 12/4/2022

Horari: 17:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Rapitenca Blanc

Dia: 12/4/2022

Horari: 17:30

Lloc: Estadi

CFA - Cadet B - Batea

Dia: 12/4/2022

Horari: 19:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Patinatge

Dia: 23/4/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 23/4/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 23/4/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí B - Jesús Catalònia

Dia: 23/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Pre Blanc - Ulldecona

Dia: 23/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Aleví - Tortosa

Dia: 23/4/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 23/4/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Aleví A - L’Atmella de Mar

Dia: 23/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví C - Flix

Dia: 23/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Pre Roig - Pre Groc

Dia: 23/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA - Infantil Femení - Granollers

Dia: 23/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet B - Terres de l’Ebre B

Dia: 23/4/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Cadet F - Igualada

Dia: 23/4/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet - Reus Ploms

Dia: 23/4/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Júnior - Cantaires

Dia: 23/4/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 23/4/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Veterans - Canareu

Dia: 23/4/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHP - Júnior Torrelles

Dia: 23/4/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior B - Mora

Dia: 23/4/2022

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí A - Ebre Escola

Dia: 24/4/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Negre - Sant Jaume

Dia: 24/4/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 24/4/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

VII Trobada Escoles de Bàsquet

Dia: 24/4/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

VII Trobada Escoles de Bàsquet

Dia: 24/4/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Femení Base - Priorat

Dia: 24/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Cadet A - Jesús i Maria

Dia: 24/4/2022

Horari: 11:45

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - Nàstic

Dia: 24/4/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Campionat De Catalunya Aleví d’Hoquei

Dia: 29/4/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Sènior - Riidebitlles

Dia: 29/4/2022

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Campionat De Catalunya Aleví d’Hoquei

Dia: 30/4/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Benjamí Blanc - Benjamí negre

Dia: 30/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 30/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 30/4/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Mini i Preinffantil Femení

Dia: 30/4/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Fsa - Benjamí - Alcanar

Dia: 30/4/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Campredó

Dia: 30/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Pre Groc - Alcanar Blau

Dia: 30/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Pre Negre - Santa Barbarà

Dia: 30/4/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi (Camp annex)

FSA Cadet - Platense

Dia: 30/4/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil B - Tortosa

Dia: 30/4/2022

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

CBA - Preinfantil Masculí

Dia: 30/4/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení - Montcada

Dia: 30/4/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Godall

Dia: 30/4/2022

Horari: 16:30

Lloc: Estadi

FSA - Sènior C - Mora

Dia: 30/4/2022

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local

Dia: 30/4/2022

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Cba - Sènior M - Torredembarra

Dia: 30/4/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Veterans - Rapitenca

Dia: 30/4/2022

Horari: 18:30

Lloc: Estadi

Campionat De Catalunya Aleví d’Hoquei

Dia: 1/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil B - Camarles

Dia: 1/5/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

FSA - Prebenjamí - Rapitenc

Dia: 1/5/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet M - Sant Marti

Dia: 1/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil - Santa Barbara

Dia: 1/5/2022

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení - Laieta

Dia: 1/5/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

PDP Bàsquet

Dia: 1/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Juvenil - Roquetes

Dia: 1/5/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior A - Fraga

Dia: 1/5/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí A - Cambrils Unió

Dia: 6/5/2022

Horari: 18:30

Lloc: Estadi

CHP - Junior - Sant Cugat

Dia: 6/5/2022

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Big Dream

Dia: 7/5/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví C - Jesús i Maria

Dia: 7/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 7/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 7/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Pre Groc - Rapitenca Blanc

Dia: 7/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Aleví F - Sants

Dia: 7/5/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí Morell

Dia: 7/5/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil A - Ebre Escola

Dia: 7/5/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil F - Garbí

Dia: 7/5/2022

Horari: 13:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Aleví - Morell

Dia: 7/5/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Cadet - LA Selva

Dia: 7/5/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - La Sénia

Dia: 7/5/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí - Vendrell

Dia: 7/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Júnior - Baix Gayà

Dia: 7/5/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil B - Ebre Escola

Dia: 7/5/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior C - Capçanes

Dia: 7/5/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 7/5/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Aleví - Igualada

Dia: 7/5/2022

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior M - Constantí

Dia: 7/5/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Infantil - Riudebitlles

Dia: 7/5/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil F - Montmeló

Dia: 7/5/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior F - ST Pere i ST Pau

Dia: 7/5/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví D - Ebre Escola

Dia: 8/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Pre Roig - Sant Jaume

Dia: 8/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil M - Esplugues

Dia: 8/5/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entreno Rugby

Dia: 8/5/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pista atletisme

CFA - Aleví A - Olímpic

Dia: 8/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Pre Blanc - Alcanar

Dia: 8/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior B - Priorat

Dia: 8/5/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí - Amposta

Dia: 8/5/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet B - Rapitenca C

Dia: 8/5/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - La Sènia

Dia: 8/5/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Miami

Dia: 8/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Tecnificació Bàsquet

Dia: 8/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - Riudoms

Dia: 8/5/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHP - Infantil - Setmenat

Dia: 8/5/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Juvenil - Mora

Dia: 8/5/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Veterans - Rapitenca

Dia: 8/5/2022

Horari: 19:15

Lloc: Estadi

CFA - Pre Negre- Ulldecona

Dia: 13/5/2022

Horari: 18:45

Lloc: Estadi

Entrenaments Patinatge

Dia: 14/5/2022

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Preinfantil Fem - Sant Pau

Dia: 14/5/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví D - Sant Jaume Femení

Dia: 14/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Jocs Escolars

Dia: 14/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 14/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Benjamí - Cambrils

Dia: 14/5/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Mini Mixte - Baix Gaià

Dia: 14/5/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA-Preinfantil Masculí - Selva del Camp

Dia: 14/5/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aelví B - Terres de l’Ebre

Dia: 14/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Terres de l’Ebre

Dia: 14/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí - Vilaseca

Dia: 14/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Prebenjamí - Reus

Dia: 14/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil B - Batea

Dia: 14/5/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Cadet - Reus

Dia: 14/5/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Rapitenca B

Dia: 14/5/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSE - Aleví - Amposta

Dia: 14/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior A - La Sènia

Dia: 14/5/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Juvenil B - Ulldecona

Dia: 14/5/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 14/5/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Cadet B- Rapitenca B

Dia: 14/5/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

FSA - Femení Base - Batea

Dia: 14/5/2022

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior F - Teresianes

Dia: 14/5/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Infantil - Rapitenc

Dia: 15/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet M - Mataró

Dia: 15/5/2022

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Benjamí - LA Sènia

Dia: 15/5/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení - Sant Vicenç

Dia: 15/5/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Rapitenc

Dia: 15/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

PDP - Bàsquet

Dia: 15/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Amposta B - LA Cava

Dia: 15/5/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Mediterrani

Dia: 15/5/2022

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Juvenil - Vila Rodona

Dia: 15/5/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Trofeu Tarragona Promoció

Dia: 21/5/2022

Horari: 07:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Aleví D - Atmella de Mar B

Dia: 21/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Pre Blanc - Rapitenca Blau

Dia: 21/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Finals Intercomarcals Jocs Escolars Futbol Sala

Dia: 21/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Finals Intercomarcals Jocs Escolars Futbol Sala

Dia: 21/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Alevi F - Cardedeu

Dia: 21/5/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví C - Gandesa

Dia: 21/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Pre Negre - La Sènia

Dia: 21/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet F - Molins de Rei

Dia: 21/5/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí A - Rapitenca

Dia: 21/5/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CBA - Junior - Morell

Dia: 21/5/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Femení - Sant Llorenç

Dia: 21/5/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 21/5/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Cadet B - Terres de L’Ebre

Dia: 21/5/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

Trofeu Tarragona Promoció

Dia: 22/5/2022

Horari: 07:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil Masculí - Guisona

Dia: 22/5/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Seleccions Handbol

Dia: 22/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Seleccions Handbol

Dia: 22/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

PDP Bàsquet

Dia: 22/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Final Consell Esportiu Prebenjamins

Dia: 28/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Torneig Patufets

Dia: 28/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

CHA Cadet Masculí

Dia: 28/5/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Benjamí - Reus

Dia: 28/5/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Cadet - Pax

Dia: 28/5/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Final Benjamins

Dia: 28/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí - Riudoms

Dia: 28/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Preinfantil Femení

Dia: 28/5/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil M - Franqueses

Dia: 28/5/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Benjamí - Vendrell

Dia: 28/5/2022

Horari: 12:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Torneig Prebenjamins

Dia: 28/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Finals Catalanes Handbol Infantil

Dia: 28/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Finals Catalanes Handbol Infantil

Dia: 28/5/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil B - Campredó

Dia: 29/5/2022

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

CFA - Torneig Prebenjamins

Dia: 29/5/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Finals Catalanes Handbol Infantil

Dia: 29/5/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Finals Catalanes Handbol Infantil

Dia: 29/5/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví B - Ebre Escola

Dia: 29/5/2022

Horari: 10:30

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Roquetes

Dia: 29/5/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Amater - Tortosa B

Dia: 29/5/2022

Horari: 18:00

Lloc: Estadi

Control Atletisme

Dia: 3/6/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pista atletisme

Entrenaments Big Dream

Dia: 4/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Entrenaments patinatge

Dia: 4/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Torneig Infantil

Dia: 4/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Trobada Rugby

Dia: 4/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

Amistòs futbol Sala amb els pares

Dia: 4/6/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Semifinals Lliga Local Futbol Sala

Dia: 4/6/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Torneig Benjamins

Dia: 5/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Trobada Rugby

Dia: 5/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

PDP Bàsquet

Dia: 5/6/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet M - Matarò

Dia: 5/6/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior femení - Cabanes

Dia: 10/6/2022

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Patinatge

Dia: 11/6/2022

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Campionat Catalunya M15 Esgrima

Dia: 11/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Benjamins Futbol

Dia: 11/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí A - Valls

Dia: 11/6/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Torneig Solidari Experience

Dia: 11/6/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Vendrell

Dia: 11/6/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Benjamí B - Valls B

Dia: 11/6/2022

Horari: 12:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Big Dream

Dia: 11/6/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Torneig Alevins Futbol

Dia: 11/6/2022

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

XXI Copa Montsià de Bitlles Catalanes

Dia: 11/6/2022

Horari: 16:00

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

Final Lliga Futbol Sala

Dia: 11/6/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Campionat Catalunya M20 Esgrima

Dia: 12/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Torneig Cadet Futbol

Dia: 12/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

PDP Bàsquet

Dia: 12/6/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Triangular Prebenjamí

Dia: 12/6/2022

Horari: 11:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

Torneig Infantil Lo nostre Pont - Futbol

Dia: 18/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Final Nacional Gimnàstica Patinatge

Dia: 18/6/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Final Nacional Gimnàstica Rítmica Infantil i Benjamí Femení

Dia: 18/6/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Finals Nacionals Bàsquet Femení

Dia: 18/6/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Tarde de Sant Joan Hoquei

Dia: 19/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Torneig Aleví Lo Nostre Pont- Futbol

Dia: 19/6/2022

Horari: 09:00

Lloc: Estadi

Final Nacional Gimnàstica Rítmica Infantil i Benjamí Femení

Dia: 19/6/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil Femeni - Gava

Dia: 9/9/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Partits Futbol Sala Experience

Dia: 10/9/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí - Tortosa

Dia: 10/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Femení A - La Cava B

Dia: 10/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Partits Futbol Sala Amposta

Dia: 10/9/2022

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Entrenaments Atlètico FS

Dia: 10/9/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Women Winners Cup 2k22

Dia: 10/9/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Women Winners Cup 2k23

Dia: 10/9/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil C - Vinaròs B

Dia: 10/9/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Juvenil B - Tarragona

Dia: 10/9/2022

Horari: 12:45

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Femení - Sant Esteve

Dia: 10/9/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet A - Torreforta

Dia: 10/9/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - Lleida

Dia: 10/9/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior Femeni - Atletic Palma

Dia: 10/9/2022

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Women Winners Cup 2k23

Dia: 11/9/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Masculí - La Salle

Dia: 11/9/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Infantil A - Canonja

Dia: 11/9/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior A

Dia: 11/9/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet Femeni - Canonja

Dia: 11/9/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - Tortosa A

Dia: 11/9/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

FSA - Cadet - Vilarodona

Dia: 11/9/2022

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet Femení - Vilanova

Dia: 16/9/2022

Horari: 19:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet Masculí

Dia: 16/9/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Torneig Nacional Esgrima Masculí

Dia: 17/9/2022

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Pre Blanc - Rapitenca

Dia: 17/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Pre Roig - Pre Groc

Dia: 17/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Diada de l’esport

Dia: 17/9/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Partits Aleví Infantil - Ràpita

Dia: 17/9/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Infantil A - Ascó

Dia: 17/9/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení B - Rapitenca Femení

Dia: 17/9/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Infantil A - Hospitalet

Dia: 17/9/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil B - Tortosa

Dia: 17/9/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Tortosa B

Dia: 17/9/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení Sant Boi

Dia: 17/9/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Big Dream

Dia: 17/9/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA- Juvenil A - Xerta A

Dia: 17/9/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masc - Plautordera

Dia: 17/9/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior Masc - Mora Ebre

Dia: 17/9/2022

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Torneig Nacional Esgrima Femení

Dia: 18/9/2022

Horari: 08:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví C - Tortosa C

Dia: 18/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví D - Ebre Escola

Dia: 18/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSE - Partits Vinaròs

Dia: 18/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Infantil - Rapitenc

Dia: 18/9/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Hospitalet

Dia: 18/9/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Blanc - Hospitalet

Dia: 18/9/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior B - Alcanar

Dia: 18/9/2022

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Prebenjamins

Dia: 18/9/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Femení - Almacelles

Dia: 18/9/2022

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior - Vilanova

Dia: 23/9/2022

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Aleví B - Tortosa B

Dia: 24/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Triangular Prebenjamí

Dia: 24/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Aleví - Irta

Dia: 24/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

Entrenaments Big Dream

Dia: 24/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Triangular Prebenjamí

Dia: 24/9/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

Entrenaments d’hoquei

Dia: 24/9/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE- Partits vs Montblanc

Dia: 24/9/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjami - Alforja

Dia: 24/9/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Benjamí Negre - Tortosa

Dia: 24/9/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Pre Groc Tortosa

Dia: 24/9/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Irta

Dia: 24/9/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Infantil - Alforja

Dia: 24/9/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Cadet B - Cadet C

Dia: 24/9/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Masc - Bonanova

Dia: 24/9/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

CFA - Juvenil A - Torreforta

Dia: 24/9/2022

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Cambrils

Dia: 24/9/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Sènior Femení - Montblanc

Dia: 24/9/2022

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Aleví - Vendrell

Dia: 24/9/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Dos Amistosos Lliga Local

Dia: 24/9/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSE - Sènior Masculí - Lligallos

Dia: 24/9/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Sènior Femení - Gava

Dia: 24/9/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior B - Ribes

Dia: 24/9/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Campionat Esgrima Veterans

Dia: 25/9/2022

Horari: 07:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí Blanc - Vinarós

Dia: 25/9/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Cadet - Mora

Dia: 25/9/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví A - Pallaresos

Dia: 25/9/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí A - Alevi C

Dia: 25/9/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Aula Reus

Dia: 25/9/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet B - Torreforta A

Dia: 25/9/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Femení - Huracans

Dia: 25/9/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta B - Godall

Dia: 25/9/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Masculí - Roquetes

Dia: 25/9/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení C - UE Santjaume

Dia: 1/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Pre Roig - Rapitenca

Dia: 1/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 1/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Prebenjamí - Calafell

Dia: 1/10/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Infantil Masculí - Salle

Dia: 1/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Alevi - Rapitenc

Dia: 1/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Tortosa

Dia: 1/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Cambrils

Dia: 1/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Reus

Dia: 1/10/2022

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - infantil Ribes

Dia: 1/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Benjamí - Rapitenc

Dia: 1/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil C - Ebre Escola

Dia: 1/10/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Juvenil - Alcanyis

Dia: 1/10/2022

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil - Elisabeth

Dia: 1/10/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil Fem - Castelldefels

Dia: 1/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Amposta B - Sant Jaume A

Dia: 1/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior F - Batea

Dia: 1/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Partits Lliga Local 18h i 18:30h

Dia: 1/10/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Juvenil B - Ebre Escola B

Dia: 1/10/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior A - Batea

Dia: 1/10/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior M - Torredembarra

Dia: 1/10/2022

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Femení A - Rapitenca

Dia: 2/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Pre Blanc - Rapitenca

Dia: 2/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masc - Polinyà

Dia: 2/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil B - Rapitenca

Dia: 2/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Masc - La Roca

Dia: 2/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Pax

Dia: 2/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Rapitenca

Dia: 2/10/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Veterans - Santa Barbara

Dia: 2/10/2022

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví C - Aleví D

Dia: 8/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Negre - Vinaròs

Dia: 8/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSA - Cadet B - Ràpita

Dia: 8/10/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

XVII - Festa Del Rem

Dia: 8/10/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

CBA - Mini - Cambrils

Dia: 8/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví B - Jesus Catalonia

Dia: 8/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Prebenjamí Roig

Dia: 8/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CBA - Infantil Femení - VilaSeca

Dia: 8/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet - Alforja

Dia: 8/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet C - Borges Del Camp

Dia: 8/10/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CBA - Cadet Masculí - Valls

Dia: 8/10/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Partit Femení

Dia: 8/10/2022

Horari: 14:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil C - Terres de l’Ebre B

Dia: 8/10/2022

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Femení - Canonja

Dia: 8/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior B - Ploms

Dia: 8/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior Femení - Valls

Dia: 8/10/2022

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Prebenjamí - Flix

Dia: 8/10/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior Femení - Mataró

Dia: 8/10/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior B - Lligallos

Dia: 8/10/2022

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Dextrem BTT

Dia: 9/10/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

CFA - Benjamí Femení - Benjamí Blanc

Dia: 9/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc - Prebbenjamí Blanc

Dia: 9/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

PDP Bàsquet

Dia: 9/10/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Junior Masculí - Teresianes

Dia: 9/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví A - Sant Pau Apostol

Dia: 9/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí A - EbreEscola

Dia: 9/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Granollers

Dia: 9/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Vandellós

Dia: 9/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - La Senia

Dia: 9/10/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - 1e Equip - Xerta

Dia: 9/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Cfa - Cadet B - TTEE

Dia: 9/10/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CFA - Infantil C - Rapitenca B

Dia: 15/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 15/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Aleví Femení - Sant Vicenç

Dia: 15/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Cadet B - Ulldecona

Dia: 15/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí Negre - Rapitenca

Dia: 15/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CBA - Infantil Masculí - Vila-Seca

Dia: 15/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Masculí - Cambrils

Dia: 15/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil A - Ascó

Dia: 15/10/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil B - Campredó

Dia: 15/10/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Cadet A - Nàstic

Dia: 15/10/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Mora la Nova

Dia: 15/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Masculí - Platense

Dia: 15/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Partits Lliga Local

Dia: 15/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Sènior Masculí - Constantí

Dia: 15/10/2022

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Veterans - Canareu

Dia: 15/10/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Aula Esports

Dia: 15/10/2022

Horari: 19:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Roquetes - Cambrils

Dia: 15/10/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjamí Femení - Ulldecona

Dia: 16/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSE - Aleví B - Morell

Dia: 16/10/2022

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení B - Catllar

Dia: 16/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení A - Ampolla

Dia: 16/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Sant Jaume

Dia: 16/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSE - Aleví - Salou

Dia: 16/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - La Roca

Dia: 16/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Alforja

Dia: 16/10/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 16/10/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Femení - Calafell

Dia: 16/10/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet Femení - Molins

Dia: 16/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - La Cava

Dia: 16/10/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHP - Juvenil - Reus

Dia: 21/10/2022

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Big Dream

Dia: 22/10/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSE - Prebenjamí Amposta

Dia: 22/10/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví B - Experience

Dia: 22/10/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Blanc - La Sènia

Dia: 22/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc - Baix Maestrat

Dia: 22/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení -Igualada

Dia: 22/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - La Senia

Dia: 22/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Roig - Baix Maestrat

Dia: 22/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Baix Maestrat

Dia: 22/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí - Calafell

Dia: 22/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Infantil Femení - Reus

Dia: 22/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Cadet - Valls

Dia: 22/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví A - Rapitenca

Dia: 22/10/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí A - Nàstic

Dia: 22/10/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Alevi - Calafell

Dia: 22/10/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet C - Hospitalet

Dia: 22/10/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Femení - Cervera

Dia: 22/10/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Femení - Morell

Dia: 22/10/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta B - Jesús Catalònia B

Dia: 22/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Masculí B - Catllar

Dia: 22/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Partits Lliga Local

Dia: 22/10/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior Femení - Mislata

Dia: 22/10/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet B - Escola Delta

Dia: 22/10/2022

Horari: 19:30

Lloc: Estadi

CHA - Juenil Masculí - Sant Pedor

Dia: 22/10/2022

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Aldeana

Dia: 23/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Ebre Escola

Dia: 23/10/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Tortosa

Dia: 23/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Aleví A - Rapitenc

Dia: 23/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví C - Campredó

Dia: 23/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví D - Dertusa

Dia: 23/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

IX Motocross Tardor

Dia: 23/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Camp de motocròs

CHA - Juvenil Femení - Tortosa

Dia: 23/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Salou

Dia: 23/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Infantil C - Batea

Dia: 23/10/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil A - Terres de l’Ebre

Dia: 23/10/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CFA - Cadet A - Ulldecona

Dia: 23/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Masculí - Tortosa

Dia: 23/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Masculí - Miami

Dia: 23/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Junior Masculí - l’Arboç

Dia: 23/10/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Entrenaments PDP

Dia: 23/10/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Sala Creu Roja Aleví - Tortosa

Dia: 29/10/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Creu Roja

Dia: 29/10/2022

Horari: 10:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjamí - Amposta

Dia: 29/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Femení B - Dertusa

Dia: 29/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjami Blanc - Alcanar

Dia: 29/10/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Cadet - Aula Esport

Dia: 29/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil B - Escola Delta

Dia: 29/10/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Juvenil B - Batea

Dia: 29/10/2022

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Masculí - Salou

Dia: 29/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Partits Lliga Local

Dia: 29/10/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Pistes exteriors)

Pedalem per Patxi

Dia: 30/10/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

XXXVI Descens de l’Ebre

Dia: 30/10/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

FSA - Aleví A - Reus

Dia: 30/10/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví B - Vandellós

Dia: 30/10/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSE - Aleví - Alforja

Dia: 30/10/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta - Perelló

Dia: 30/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSE - Sènior Femení - Capçanes

Dia: 30/10/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juevnil A - Ebre Escola

Dia: 30/10/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

Presentació Club Hoquei

Dia: 4/11/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Sènior -Sitges

Dia: 4/11/2022

Horari: 21:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Control Atletisme

Dia: 5/11/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

Jocs Escolars

Dia: 5/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 5/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 5/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Mini - Cambrils

Dia: 5/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Benjamí - Vilaseca

Dia: 5/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Infantil Masc - Pare Manyanet

Dia: 5/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Masculí - Molins

Dia: 5/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Riudoms

Dia: 5/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior Femení - Reus

Dia: 5/11/2022

Horari: 14:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Juvenil - Mediterrani B

Dia: 5/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Cadet - Salou

Dia: 5/11/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Juvenil Femení - Sant Andreu

Dia: 5/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Masculí - Pare Manyanet

Dia: 5/11/2022

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Sènior B - Cambrils

Dia: 5/11/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHP - Juvenil - Cambrils

Dia: 5/11/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Infantil - Miravet

Dia: 5/11/2022

Horari: 20:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

5k i 10K Amposta Montbike

Dia: 6/11/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pista atletisme

CHA - Cadet Masculí - Sabadell

Dia: 6/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Infantil Femení - Sant Vicenç

Dia: 6/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví B - Castellvell

Dia: 6/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Juvenil Masculí - Terrassa

Dia: 6/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Reus

Dia: 6/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 6/11/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení B - Experience

Dia: 6/11/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

PDP Bàsquet

Dia: 6/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Masculí - Amposta B

Dia: 6/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Infantil - Tivissa

Dia: 11/11/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Juvenil -

Dia: 11/11/2022

Horari: 21:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Escolars

Dia: 12/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 12/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 12/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Mini - Torreforta

Dia: 12/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Aleví Femení - Sant Boi

Dia: 12/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Infnatil Femení - Elisabeth

Dia: 12/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - Palautordera

Dia: 12/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Sant jaume

Dia: 12/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil B - Camarles

Dia: 12/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Alevi Negre - Rapitenc

Dia: 12/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Reus B

Dia: 12/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala - Jornada 2

Dia: 12/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Cadet Masculí - Montblanc

Dia: 12/11/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Juvenil B - Santa Barbara

Dia: 12/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení Llavaneres

Dia: 12/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Aleví - Riudoms

Dia: 12/11/2022

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CBA - Sènior Masculí - Montblanc

Dia: 12/11/2022

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Juvenil - Sant Ramon

Dia: 12/11/2022

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior Femení - Alicante

Dia: 12/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Veterans - Perelló

Dia: 12/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Roig - Benjamí Negre

Dia: 13/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Sant Barbara

Dia: 13/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Trobades Escoles de Bàsquet

Dia: 13/11/2022

Horari: 10:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Trobades Escoles de Bàsquet

Dia: 13/11/2022

Horari: 10:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví E - Gandesa

Dia: 13/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA -Aleví B - Ulldecona

Dia: 13/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjami Femení - Sant Barbara

Dia: 13/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Blanc - Ulldecona

Dia: 13/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Programa de detecció i perfeccionament de basquetbol

Dia: 13/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Juvenil - Nàstic

Dia: 13/11/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - 1r Equip - L’Atmella de Mar

Dia: 13/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHP - Sènior A - Calafell

Dia: 18/11/2022

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Esportius Escolars Montsià

Dia: 19/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Esportius Escolars Montsià

Dia: 19/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Esportius Escolars Montsià

Dia: 19/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí Blanc - Ulldecona

Dia: 19/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjmaí Negre - Sant Jaume

Dia: 19/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Jornada de Rugby

Dia: 19/11/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pista atletisme

CHA - Infantil Femení - Ascó

Dia: 19/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Benjamí - Alcanar

Dia: 19/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví A - Marc Bartra

Dia: 19/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Aleví C - Jesús i Maria

Dia: 19/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí - Riudoms

Dia: 19/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Projeccions Rugby (Tatami)

Dia: 19/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

CBA - Infantil Masculí - Vendrell

Dia: 19/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Masculí - Tarragona

Dia: 19/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Negre - Baix Maestrat

Dia: 19/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc - Alcanar

Dia: 19/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHP - Prebenjamí B - Calafell

Dia: 19/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil C - Flix

Dia: 19/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSE - Infantil - Tortosa

Dia: 19/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 19/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Sènior Femení - La Selva

Dia: 19/11/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta B - Tivenys

Dia: 19/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior B - Roquetes

Dia: 19/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Benjamí - Alcanyis

Dia: 19/11/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Cadet B - Arnés

Dia: 19/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil Masculí - Claret

Dia: 19/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior - Salou

Dia: 19/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Sènior B - Cubelle

Dia: 19/11/2022

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Sènior Masculí - Tivissa

Dia: 19/11/2022

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví D - Sant Jaume A

Dia: 20/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Dertusa

Dia: 20/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 20/11/2022

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí A - Cambrils

Dia: 20/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení A - Perelló

Dia: 20/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Cadet - Futsalpax

Dia: 20/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví B - Presentació

Dia: 20/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil A - Jesús i Maria

Dia: 20/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil A - Roquetenc

Dia: 20/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Programa detecció i perfeccionament bàsquet

Dia: 20/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Presentació Club Handbol Amposta

Dia: 20/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Júnior Masculí - Morell

Dia: 20/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Sènior Femení - Sabadell

Dia: 20/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Esportius Escolars

Dia: 26/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Esportius Escolars

Dia: 26/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Esportius Escolars

Dia: 26/11/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Benjamí Negre - Alcanar

Dia: 26/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Groc - Rapitenca

Dia: 26/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Canonja

Dia: 26/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil femení - Gavà

Dia: 26/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví B - Atmella de Mar A

Dia: 26/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CBA - Infantil Femení - Manyanet

Dia: 26/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Juvenil - Batea

Dia: 26/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil B - Camarles A

Dia: 26/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CHA - Aleví Femení - Sant Joan d’Espí

Dia: 26/11/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet A - Mora la nova

Dia: 26/11/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 26/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 26/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHA - Juvenil Femení - Sant Vicenç

Dia: 26/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Veterans - Alcanar

Dia: 26/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CBA - Senior Masculí - Vilaseca

Dia: 26/11/2022

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet C - Riudoms

Dia: 26/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení - Castelldefels

Dia: 26/11/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Blanc - Alcanar Blau

Dia: 27/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Masdenverge

Dia: 27/11/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

FSE - Prebenjamí - Alcanar

Dia: 27/11/2022

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Cadet Masculí - Vendrell

Dia: 27/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Vilaseca

Dia: 27/11/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil B - Ulldecona

Dia: 27/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSE - Benjamí - Alcanar

Dia: 27/11/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví B - Mediterrani

Dia: 27/11/2022

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Prebenjamí B - Reus

Dia: 27/11/2022

Horari: 11:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil Masculí - Sant Andreu

Dia: 27/11/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Aula Esport

Dia: 27/11/2022

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Juvenil - Anoia

Dia: 27/11/2022

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Seleccions Handbol

Dia: 27/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Femení - Batea

Dia: 27/11/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip - Tortosa

Dia: 27/11/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSE - Sènior Masculí - Catllar

Dia: 27/11/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet B - Escola Ebre

Dia: 2/12/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

Jocs Esportius Escolars

Dia: 3/12/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Esportius Escolars

Dia: 3/12/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Esportius Escolars

Dia: 3/12/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Cadet Futbol

Dia: 3/12/2022

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

CBA - Mini - Cantaires

Dia: 3/12/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví A - Alforja

Dia: 3/12/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Cadet Masculí - Vila-Seca

Dia: 3/12/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Prebenjamí Blanc- Prebenjamí Groc

Dia: 3/12/2022

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Prebenjamí Negre

Dia: 3/12/2022

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Calafell

Dia: 3/12/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 3/12/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Júnior Masculí - Reus

Dia: 3/12/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Aleví - Reus

Dia: 3/12/2022

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Senior Masculí B - Alcanar

Dia: 3/12/2022

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior B - Calafell

Dia: 3/12/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior Femení - Benidorm

Dia: 3/12/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Masculí - Roquetes B

Dia: 3/12/2022

Horari: 20:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví B - Vandellós

Dia: 4/12/2022

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Alcanar

Dia: 4/12/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Femení - Castellvell

Dia: 4/12/2022

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí Femení - Benjamí Blanc

Dia: 4/12/2022

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Roig - Sant Jaume

Dia: 4/12/2022

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

Partits Seleccions Futbol Sala

Dia: 4/12/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Partits Seleccions Futbol Sala

Dia: 4/12/2022

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví D - Camarles

Dia: 10/12/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Rapitenca

Dia: 10/12/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí A - Calafell

Dia: 10/12/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA Aleví A - Calafell

Dia: 10/12/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Sant Andreu

Dia: 10/12/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infntil C - Dertusa

Dia: 10/12/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Amater - Aldeana

Dia: 10/12/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet Femení - Sant Joan Espí

Dia: 10/12/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Arnes

Dia: 10/12/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior Femení - Sant Joan Espí

Dia: 10/12/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví C - Camarles

Dia: 11/12/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Femení A - Alcanar

Dia: 11/12/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Infantil A - Alcanar

Dia: 11/12/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Cadet B - Gandesa

Dia: 11/12/2022

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Entrenaments PDP

Dia: 11/12/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Esportius Escolars

Dia: 17/12/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Jocs Esportius Escolars

Dia: 17/12/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Esportius Escolars

Dia: 17/12/2022

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Prebenjamí Groc - Ulldecona

Dia: 17/12/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Santa Barbarà

Dia: 17/12/2022

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments i partit Taus

Dia: 17/12/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pista atletisme

CHA - Infantil Femení - Vilanova

Dia: 17/12/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Base Hoquei

Dia: 17/12/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Prebnejamí - La Sènia

Dia: 17/12/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví E - Rapitenca

Dia: 17/12/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Blanc - Santa Bàrbara

Dia: 17/12/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CBA - Infantil Femení - Morell

Dia: 17/12/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Masculí - Sant Andreu B

Dia: 17/12/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil B - Rapitenca

Dia: 17/12/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Laguna

Dia: 17/12/2022

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet C - Santes Creus

Dia: 17/12/2022

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Masculí - Nàstic

Dia: 17/12/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 17/12/2022

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CHP - Prebenjamí A - Reus

Dia: 17/12/2022

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Festival Nadal Rítmica

Dia: 17/12/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Juvenil - Calafell

Dia: 17/12/2022

Horari: 18:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Sènior Femení - Levante

Dia: 17/12/2022

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Benjamí - Experience

Dia: 18/12/2022

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Entrenaments Twirling

Dia: 18/12/2022

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Infantil - Pallaresos

Dia: 18/12/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Aleví - Vinyols

Dia: 18/12/2022

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Benjami Roig - Vinaròs

Dia: 18/12/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA -Aleví B - Ascó

Dia: 18/12/2022

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Prebenjamí - Tortosa

Dia: 18/12/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Nàstic

Dia: 18/12/2022

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Juvenil B - Ebre Escola

Dia: 18/12/2022

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Sènior B - Huracans

Dia: 18/12/2022

Horari: 13:30

Lloc: Estadi (Pista de bitlles)

FSE - Sènior Femení - Priorat

Dia: 18/12/2022

Horari: 15:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - 1r Equip - Flix

Dia: 18/12/2022

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Presentació Experience

Dia: 18/12/2022

Horari: 18:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Masculí - Morell

Dia: 18/12/2022

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Cadet A - Ascó

Dia: 18/12/2022

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

I Cursa Solidària Sant Silvestre Infantil

Dia: 31/12/2022

Horari: 16:30

Lloc: Pont Penjant d’Amposta

VII Cursa Solidària Sant Silvestre Amposta

Dia: 31/12/2022

Horari: 17:00

Lloc: Pont Penjant d’Amposta

Ball de Cap d’any amb raïm de la sort, bossa de cotilló i refrigeri de matinada

Dia: 31/12/2022

Horari: 23:30

Lloc: Casal Cívic de la Gent Gran

CFA - Aleví D - Jesus Catalònia

Dia: 7/1/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Ulldecona

Dia: 7/1/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Torneig Solidari Futbol Sala Experience

Dia: 7/1/2023

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Aleví A - Floresta

Dia: 7/1/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjami A - Floresta

Dia: 7/1/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Cadet - Aula reus

Dia: 7/1/2023

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet B - Tortosa

Dia: 7/1/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Infantil A - Ebre Escola

Dia: 7/1/2023

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CFA - Amposta B - Ginestar

Dia: 7/1/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

Torneig Solidari Futbol Sala Experience

Dia: 8/1/2023

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Presentació del Club

Dia: 8/1/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Infantil C - Gandesa

Dia: 8/1/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSA - Prebenjamí - Masdenverge

Dia: 8/1/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Femení - Catllar

Dia: 8/1/2023

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Femení A - La Cava

Dia: 8/1/2023

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

FSA - Benjamí - Alforja

Dia: 8/1/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Gandesa

Dia: 8/1/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Juvenil - Laguna

Dia: 8/1/2023

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior - Riudoms

Dia: 13/1/2023

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 14/1/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 14/1/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí Femení - Alcanar Blau

Dia: 14/1/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Roig - Masdenverge

Dia: 14/1/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments twirling big dream

Dia: 14/1/2023

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

FSA - Alevi A - Experience

Dia: 14/1/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Benjami - La senia

Dia: 14/1/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Jocs Escolars

Dia: 14/1/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Aleví E - Sant Jaume

Dia: 14/1/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Blanc - Rapitenca Roig

Dia: 14/1/2023

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHA - Infantil Femení - Tortosa

Dia: 14/1/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Masculí - Sant Boi

Dia: 14/1/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet C - Costa Daurada

Dia: 14/1/2023

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

FSA - Cadet - Rapitenc

Dia: 14/1/2023

Horari: 15:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lliga Local Futbol Sala

Dia: 14/1/2023

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Junior Masculi - Baix Gaia

Dia: 14/1/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Juvenil A - Jesus Catalonia

Dia: 14/1/2023

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

FSA - Sènior Masculí B - Vinallop

Dia: 14/1/2023

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Sènior Femení - Reus Ploms

Dia: 14/1/2023

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Prebenjamí B - Calafell

Dia: 14/1/2023

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Cadet Masculí - La Roca

Dia: 14/1/2023

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Sènior B - Vilafranca

Dia: 14/1/2023

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - Aleví B - FutbolPax

Dia: 15/1/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Cadet - Aula Esport

Dia: 15/1/2023

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Infnatil Masculí - La Selva

Dia: 15/1/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHA - Infantil Femení - Molins

Dia: 15/1/2023

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHA - Juvenil Masculí - Salou

Dia: 15/1/2023

Horari: 13:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Amposta - Corbera

Dia: 15/1/2023

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

Entrenaments PDP Bàsquet

Dia: 15/1/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Sènior Masculí - Alcanar

Dia: 15/1/2023

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Aleví - Reus

Dia: 20/1/2023

Horari: 21:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 21/1/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Jocs Escolars

Dia: 21/1/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Jocs Escolars

Dia: 21/1/2023

Horari: 09:15

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí Blanc - Sant Jaume

Dia: 21/1/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí Roig - Alcanar

Dia: 21/1/2023

Horari: 09:30

Lloc: Estadi