• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

Activitats 'totes' previstes per a l'octubre de 2021

Exposició "Paper i fil a la festa. 50 anys del Concurs de Vestits en paper d’Amposta"

Dies: del 10/7/2021 al 3/10/2021

Lloc: Museu de les Terres de l’Ebre

Exposició "60 anys d’Òmnium Cultural"

Dies: del 30/9/2021 al 15/10/2021

Horari: L’habitual del Museu de les Terres de l’Ebre

Lloc: Vestíbul del Museu de les Terres de l’Ebre

Ruta guiada dels molins i canals d’Amposta i el Delta de l’Ebre

Dia: 1/10/2021

Horari: 18:00

Lloc: Oficina de turisme d’Amposta

Inauguració VAG EXPERIENCE 2021

Dia: 1/10/2021

Horari: 18:40

Lloc: Carrer Tarragona, 7

CHPA - Sènior - Montbui

Dia: 1/10/2021

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Videomapping 3D (VAG) Gaudeix d’un espectacle digital immersiu en 3D

Dia: 1/10/2021

Horari: 22:30

Lloc: Carrer Tarragona, 7

CBA - Mini -Vilaseca

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Big Dream

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CFA - Benjamí - Tortosa

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí - Rapitenca

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments rítmica (Pavelló Firal)

Dia: 2/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

FSA - Benjamí A - Alcanar

Dia: 2/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Ruta guiada dels molins i canals d’Amposta i el Delta de l’Ebre

Dia: 2/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Oficina de turisme d’Amposta

Celebrem la festa de la sega de l’arròs. Taller de pintura ràpida

Dia: 2/10/2021

Horari: 11 h

Lloc: Mercat Interior, casilla 19- 20

CFA - Prebenjamí - Rapitenca

Dia: 2/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

CHPA - Prebenjamí - Reus

Dia: 2/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

FSA - BenjamíB - Alcanar

Dia: 2/10/2021

Horari: 11:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CBA - Preinfantil - Reus Ploms

Dia: 2/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Junior - Juneda

Dia: 2/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CFA - Infantil B - La Floresta

Dia: 2/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - Tortosa

Dia: 2/10/2021

Horari: 15:30

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - Tortosa

Dia: 2/10/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Conferències VAG EXPÈRIENCE 2021

Dia: 2/10/2021

Horari: 16.45 h

Lloc: La Lira Ampostina

FSA - Sènior A - Vinyols

Dia: 2/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Temporada Arts escèniques. Teatre La Xarxa Amposta, amb l’obra "Vegin i passin"

Dia: 2/10/2021

Horari: 18 h

Lloc: Auditori Unió Filharmònica

CBA - Sènior F - Pare Manyanet

Dia: 2/10/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CHP - Benjamí - Alcañiz

Dia: 2/10/2021

Horari: 18:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

El Documental del Mes: "El retorn a la vida, després d’Isis", d’Alba Sotorra

Dia: 2/10/2021

Horari: 18:30 h

Lloc: Casal d’Amposta

CHP - Aleví - Alcañiz

Dia: 2/10/2021

Horari: 19:30

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Entrenaments Big Dream

Dia: 3/10/2021

Horari: 09:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Aleví - Alcanar

Dia: 3/10/2021

Horari: 09:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSE - Infantil - Alcanar

Dia: 3/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

XXXI Festa de la Sega de l’Arròs d’Amposta

Dia: 3/10/2021

Horari: De 10.30 h a 13 h

Lloc: Mas de la Cuixota - Casa de Fusta

FSA - Cadet - Sant Antoni

Dia: 3/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Juvenil A - Ebre Escola B

Dia: 3/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Estadi

FSE - Juvenil - Alcanar

Dia: 3/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior F - Caseres

Dia: 3/10/2021

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Ruta guiada teatralitzada al Poble Nou del Delta

Dia: 3/10/2021

Horari: 17 h

Lloc: Plaça del Jardí dle Poble Nou del Delta

CFA - 1r Equip - Ebre Escola A

Dia: 3/10/2021

Horari: 18:00

Lloc: Camp de tir

XVII Cicle de Música Ciutat d’Amposta: Presentació del disc Bonaire 12, d’Arturo Gaya

Dia: 3/10/2021

Horari: 19 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica d’Amposta

Club de lectura infantil "Començo a llegir"

Dia: 4/10/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Població: Amposta

VIII Festicam

Dies: del 5/10/2021 al 10/10/2021

Inauguració del curs escolar i del Campus URV 2021/22 a Amposta: Escola de famílies

Dia: 6/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Auditori de la Lira Ampostina

Circ Raluy: Todo Locura

Dies: del 7/10/2021 al 17/10/2021

Lloc: Passeig del canal marítim

Espai nadó

Dia: 7/10/2021

Horari: 10:00

Població: Amposta

Projecte Vincles. Espai de joc i relació

Dia: 7/10/2021

Horari: 10 h

Lloc: Sala infantil de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Lletres Ebrenques: Artur Bladé. Escriure la memòria

Dia: 8/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Xerrada "Artur Bladé. Escriure la memòria"

Dia: 8/10/2021

Horari: 19 h

Lloc: Vestíbul de la Biblioteca

#FesticAM2021: Circ: De tu a tu

Dia: 8/10/2021

Horari: 22:00

Lloc: Pl. Ajuntament

Entrenaments Big Dream

Dia: 9/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

Torneig Patufet

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Estadi

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

CBA - Pre In - Reus

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Aleví - Tortosa

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

FSA - Cadet - Aula Esport

Dia: 9/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 9/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

CHP - Prebenjamí - Valls

Dia: 9/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 9/10/2021

Horari: 11:30

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 9/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

CHA - Cadet F - Molins de Rei

Dia: 9/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Conversa: "50 anys d’Òmnium Cultural a les Terres de l’Ebre"

Dia: 9/10/2021

Horari: 12 h

Lloc: Sala d’actes del Museu de les Terres de l’Ebre

FSE - Aleví - Tortosa

Dia: 9/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 9/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

#FesticAM2021: Clown: The legend: born to fail

Dia: 9/10/2021

Horari: 13:00

Lloc: Pl. Ajuntament

CFA - Inanftil B - Jesús i Maria

Dia: 9/10/2021

Horari: 15:00

Lloc: Estadi

CBA - Júnior - Cantaires

Dia: 9/10/2021

Horari: 16:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Amposta B - Flix

Dia: 9/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHA - Juvenil F - Sant Llorenç

Dia: 9/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

#FesticAM2021: Clown-Circ: Calor

Dia: 9/10/2021

Horari: 18:00

Lloc: Plaça de l'Aube

CBA - Sènior Masc - Móra d’Ebre

Dia: 9/10/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CFA - Cadet A - Ulldecona

Dia: 9/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Estadi

CHA - Sènior F - Benidorm

Dia: 9/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

#FesticAM2021: Teatre: Que s'acabi el món és culpa meva

Dia: 9/10/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pati de l'Antic Col·legi de les Monges

CBA - Sènior Fem - Alcover

Dia: 9/10/2021

Horari: 20:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

#FesticAM2021: Teatre-Dansa: Tabula rasa

Dia: 9/10/2021

Horari: 21:30

Lloc: Pl. Ajuntament

#FesticAM2021: Clown: M.D.R Mort de Riure

Dia: 9/10/2021

Horari: 23:00

Lloc: Plaça Santa Susanna

CFA - Aleví A - Tortosa

Dia: 10/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Aleví B - Ulldecona

Dia: 10/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí - La Sènia

Dia: 10/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi (Camp annex)

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 10/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

FSE - Infantil - Reus

Dia: 10/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 10/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

CHA - Infantil M - Cardedeu

Dia: 10/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 10/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

CFA - Infantil - Tortosa

Dia: 10/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 10/10/2021

Horari: 11:30

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

FSE - Cadet - Reus

Dia: 10/10/2021

Horari: 11:30

Lloc: Pavelló (Sala 4)

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 10/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

CHA - Juvenil M- Mataró

Dia: 10/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

#FesticAM2021: Teatre: Secrets

Dia: 10/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Plaça Cecília Carvallo

CFA - Juvenil B - Arnes

Dia: 10/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

#FesticAM2021: Clown: Rojo

Dia: 10/10/2021

Horari: 13:00

Lloc: Pl. Ajuntament

FSE - Benjamí - Reus

Dia: 10/10/2021

Horari: 13:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Trobada mensual d’intercanvi de xapes de cava

Dia: 10/10/2021

Horari: 16.30 h

Lloc: Rest. Bosc de Ribera d’Amposta

FSA - Sènior B - Rapitenc

Dia: 10/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

#FesticAM2021: Clown-Circ: Calor

Dia: 10/10/2021

Horari: 18:00

Lloc: Plaça de l'Aube

#FesticAM2021: Teatre-Música: Femin(ismes)

Dia: 10/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Pati de l'Antic Col·legi de les Monges

#FesticAM2021: Dansa: Upper vol.l

Dia: 10/10/2021

Horari: 20:00

Lloc: Plaça del Castell

#FesticAM2021: Circ: Emportats

Dia: 10/10/2021

Horari: 22:00

Lloc: Pl. Ajuntament

Missa amb jotes aragoneses en honor a la Verge del Pilar

Dia: 12/10/2021

Horari: 11 h

Lloc: Església de l’Assumpció

XVI Jornades de LLetres Ebrenques

Dies: del 13/10/2021 al 16/10/2021

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Embaràs i yoga a la sala del Km0

Dia: 13/10/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Vestíbul de la Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Població: AMPOSTA

Lletres Ebrenques: Trobada de l’escriptor i cantant Gerard Quintana

Dia: 13/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Lletres Ebrenques: Exposició "Color i passió per la vida"

Dia: 13/10/2021

Horari: 20:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Lletres Ebrenques: Taula rodona "Literatura per a explicar-mos i conèixer-mos"

Dia: 14/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Lletres Ebrenques: Recital de poesia "Versegem"

Dia: 14/10/2021

Horari: 20:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Hora del conte sobre Salut Mental "Fuig bèstia, fuig!", a càrrec de la narradora Mon Mas

Dia: 15/10/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Lletres Ebrenques: Homenatge a l’escriptor Josep Igual (primera part)

Dia: 15/10/2021

Horari: 18:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Inauguració oficial de les XVI Jornades de les Lletres Ebrenques

Dia: 15/10/2021

Horari: 19:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Lletres Ebrenques: Tirant lo Blanch, ara i aquí

Dia: 15/10/2021

Horari: 19:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Lletres Ebrenques: Reconeixement al professor i poeta Rafael Haro

Dia: 15/10/2021

Horari: 20:15

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Lletres Ebrenques: Reconeixement al professor i poeta Rafael Haro

Dia: 15/10/2021

Horari: 20:15

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Entrega del Mèrit de les Lletres Ebrenques 2021

Dia: 15/10/2021

Horari: 20:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Lletres Ebrenques: Entrega del Mèrit de les Lletres Ebrenques 2021

Dia: 15/10/2021

Horari: 20:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Lletres Ebrenques: Homenatge a l’escriptor Josep Igual (segona part)

Dia: 15/10/2021

Horari: 21:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

CHP- Sènior - Reus

Dia: 15/10/2021

Horari: 21:45

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lletres Ebrenques: Esmorzar literari

Dia: 16/10/2021

Horari: 09:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

CFA - Prebenjamí Blanc - La Sènia

Dia: 16/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

CFA - Prebenjamí Negre - Alcanar

Dia: 16/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Estadi

Entrenaments Big Dream

Dia: 16/10/2021

Horari: 09:30

Lloc: Pavelló (Sala 3)

CBA - Mini Masc - Cantaires

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

CBA - Pre Inf - Cambrils

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

Entrenaments Twirling

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Lletres Ebrenques: Trobada de traductores i traductors "Del nostre al tot i del tot al nostre"

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

FSE - Aleví - Reus

Dia: 16/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Benjamí - Tortosa

Dia: 16/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

Lletres Ebrenques: Espectacle familiar per la "Cia Pocferro"

Dia: 16/10/2021

Horari: 11:30

Lloc: Plaça del Castell

FSA - Juvenil - Laguna

Dia: 16/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Cadet B - Arnés

Dia: 16/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Estadi

Lletres Ebrenques: Taula rodona "De la ciutat al camp. L’Arbó dels anys 50 i 60"

Dia: 16/10/2021

Horari: 12:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

CHA - Infantil F - Franqueses

Dia: 16/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CHP - Prebenjamí - Vilaseca

Dia: 16/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lletres Ebrenques: Presentació al públic dels nous valors literaris ebrencs

Dia: 16/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

Veterans Amposta - Tortosa

Dia: 16/10/2021

Horari: 17:00

Lloc: Estadi

CHP - Benjamí - Vilaseca

Dia: 16/10/2021

Horari: 17:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

CHA - Juvenil F - Cornella

Dia: 16/10/2021

Horari: 17:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Lletres Ebrenques: Taula rodona "Noves veus per a un segle nou"

Dia: 16/10/2021

Horari: 18:00

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

CHP - Infantil - Cambrils

Dia: 16/10/2021

Horari: 18:15

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Lletres Ebrenques: Cloenda

Dia: 16/10/2021

Horari: 19:30

Lloc: Biblioteca Comarcal Sebastià Juan Arbó

XVII Cicle de Música Ciutat d’Amposta: Big Mama Montse & Sister Marion, blues en femení

Dia: 16/10/2021

Horari: 20 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica d’Amposta

FSA - Benjamí B lanc - Benjamí Negre

Dia: 17/10/2021

Horari: 10:30

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA -Juvenil A - Gandesa

Dia: 17/10/2021

Horari: 11:00

Lloc: Estadi

FSE - Infantil - Castellvell

Dia: 17/10/2021

Horari: 12:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sènior Femení - Rubí

Dia: 17/10/2021

Horari: 12:15

Lloc: Pavelló (Sala 1)

CFA - Aleví D - Olímic de Mora

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CFA - Benjamí B - Terres de l’Ebre

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Estadi

CHA - Cadet M - Vic

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 4)

FSA - Sub 23 - Montblanc

Dia: 17/10/2021

Horari: 16:00

Lloc: Pavelló (Sala 1)

FSA - Sènior A - Huracans

Dia: 17/10/2021

Horari: 17:45

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Club de lectura infantil "Ja sé llegir"

Dia: 18/10/2021

Horari: 17:30

Població: Amposta

En família. Musicoteràpia. a la sala KM0

Dia: 20/10/2021

Horari: 17.30 h

Club de lectura de mares i pares que llegeixen literatura infantil

Dia: 22/10/2021

Horari: 17:30

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Població: Amposta

Projecció del documental "La capsa vermella" i col·loqui

Dia: 22/10/2021

Horari: 20 h

Lloc: El Casal

Presentació del Cens d’artistes de Catalunya

Dia: 23/10/2021

Horari: 18 h

Lloc: Centre d’Art Lo Pati

XVII Cicle de Música Ciutat d’Amposta: Clàudia Xiva Quartet

Dia: 23/10/2021

Horari: 20 h

Lloc: Auditori de la Unió Filharmònica d’Amposta

Club de lectura infantil "Llegeixo molt bé"

Dia: 25/10/2021

Horari: 17:30

Població: Amposta

Trobada del club de lectura "Llegeixo molt bé"

Dia: 25/10/2021

Horari: 17.30 h

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Trobada del club de lectura "Pre-lectoescriptura"

Dia: 29/10/2021

Horari: 17:30 h 

Lloc: Sala polivalent de la Biblioteca Sebastià Juan Arbó

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies | RSS de l’AjuntamentRSS de l’Ajuntament