• Webs Municipals  

Inici La Ciutat Horari bus urbà

Horari bus urbà

Transport urbà d’Amposta L1: 

Parada Hora
Lira Ampostina 07:35 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00
Avda. Santa Bàrbara 07:36 08:01 08:31 09:01 09:31 10:01 10:31 11:01 11:31 12:01 12:31 13:01 14:31 - 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:31 19:01 19:31 20:01
Avda. Aragonesa / Jutjat 07:37 08:02 08:32 09:02 09:32 10:02 10:32 11:02 11:32 12:02 12:32 13:02 14:32 - 15:32 16:02 16:32 17:02 17:32 18:02 18:32 19:02 19:32 20:02
Pl. Castellania - est. Busos 07:38 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 14:33 - 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03
Tanatori (a demanda excepcional) 07:38 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 10:33 11:03 11:33 12:03 12:33 13:03 14:33 - 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03
Urbanització Favaret - - 08:35 - 09:35 - 10:35 - 11:35 - 12:35 - 14:35 - 15:35 - 16:35 - 17:35 - 18:35 - 19:35 -
Pl. Transhumància 07:39 08:04 08:37 09:04 09:37 10:04 10:37 11:04 11:37 12:04 12:37 13:04 14:37 - 15:37 16:04 16:37 17:04 17:37 18:04 18:37 19:04 19:37 20:04
Avda. Generalitat 07:40 08:05 08:38 09:05 09:38 10:05 10:38 11:05 11:38 12:05 12:38 13:05 14:38 - 15:38 16:05 16:38 17:05 17:38 18:05 18:38 19:05 19:38 20:05
Estació d’Autobusos 07:45 08:06 08:39 09:06 09:39 10:06 10:39 11:06 11:39 12:06 12:39 13:06 14:39 15:10 15:39 16:06 16:39 17:06 17:39 18:06 18:39 19:06 19:39 20:06
C.A.P. - 08:08 08:40 09:08 09:40 10:08 10:40 11:08 11:40 12:08 12:40 13:08 14:40 - 15:40 16:08 16:40 17:08 17:40 18:08 18:40 19:08 19:40 20:08
A.J. Sant Jordi - 08:09 08:41 09:09 09:41 10:09 10:41 11:09 11:41 12:09 12:41 13:09 14:41 - 15:41 16:09 16:41 17:09 17:41 18:09 18:41 19:09 19:41 20:09
C/ Sebastià Joan Arbó - 08:10 08:42 09:10 09:42 10:10 10:42 11:10 11:42 12:10 12:42 13:10 14:42 - 15:42 16:10 16:42 17:10 17:42 18:10 18:42 19:10 19:42 20:10
Avda. Catalunya - 08:12 08:43 09:12 09:43 10:12 10:43 11:12 11:43 12:12 12:43 13:12 14:43 - 15:43 16:12 16:43 17:12 17:43 18:12 18:43 19:12 19:43 20:12
Sant Cristòfol - 08:13 08:44 09:13 09:44 10:13 10:44 11:13 11:44 12:13 12:44 13:13 14:44 - 15:44 16:13 16:44 17:13 17:44 18:13 18:44 19:13 19:44 20:13
Col·legi Àngel - 08:14 08:45 09:14 09:45 10:14 10:45 11:14 11:45 12:14 12:45 13:14 14:45 - 15:45 16:14 16:45 17:14 17:45 18:14 18:45 19:14 19:45 20:14
Pabelló d’Esports - 08:16 08:47 09:16 09:47 10:16 10:47 11:16 11:47 12:16 12:47 13:16 14:47 - 15:47 16:16 16:47 17:16 17:47 18:16 18:47 19:16 19:47 20:16
Avda. Ràpita / Sebastià Joan Arbó - 08:17 08:48 09:17 09:48 10:17 10:48 11:17 11:48 12:17 12:48 13:17 14:48 - 15:48 16:17 16:48 17:17 17:48 18:17 18:48 19:17 19:48 20:17
C.A.P. II - 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 14:49 - 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:19 19:49 20:19
Carrer Madrid - 08:19 08:49 09:19 09:49 10:19 10:49 11:19 11:49 12:19 12:49 13:19 14:49 - 15:49 16:19 16:49 17:19 17:49 18:19 18:49 19:19 19:49 20:19
Instituts 07:50 08:21 08:51 09:21 09:51 10:21 10:51 11:21 11:51 12:21 12:51 13:21 14:51 15:05 15:51 16:21 16:51 17:21 17:51 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21
Passeig del Canal 07:52 08:23 08:53 09:23 09:53 10:23 10:53 11:23 11:53 12:23 12:53 13:23 14:53 - 15:53 16:23 16:53 17:23 17:53 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23
Avda. Sant Jaume 07:53 08:24 08:54 09:24 09:54 10:24 10:54 11:24 11:54 12:24 12:54 13:24 14:54 - 15:54 16:24 16:54 17:24 17:54 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24
Pl. La Pau 07:54 08:25 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55 13:25 14:55 - 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25
Centre 07:55 08:26 08:56 09:26 09:56 10:26 10:56 11:26 11:56 12:26 12:56 13:26 14:56 - 15:56 16:26 16:56 17:26 17:56 18:26 18:56 19:26 19:56 20:26
C/ Grao 07:56 08:27 08:57 09:27 09:57 10:27 10:57 11:27 11:57 12:27 12:57 13:27 14:57 - 15:57 16:27 16:57 17:27 17:57 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27
C/ Joan d’Austria 07:57 08:28 08:58 09:28 09:58 10:28 10:58 11:28 11:58 12:28 12:58 13:28 14:58 - 15:58 16:28 16:58 17:28 17:58 18:28 18:58 19:28 19:58 20:28
C/ Verge del Pilar 07:58 08:29 08:59 09:29 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:29 14:59 - 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 18:59 19:29 19:59 20:29
Lira Ampostina 07:59 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30

Transport urbà d’Amposta L2

Parada Hores                
Lira Ampostina 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00
Avda. Santa Bàrbara 18:01 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31 21:01 21:31 22:01
Avda. Aragonesa / Jutjat 18:02 18:32 19:02 19:32 20:02 20:32 21:02 21:32 22:02
Pl. Castellania - est. Busos 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03 20:33 21:03 21:33 22:03
Pol·lígon Tosses 18:12 18:42 19:12 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42 22:12
Sortida pol·lígon Tosses 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15
Pl. Castellania - est. Busos 18:24 18:54 19:24 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:24
Avda. Aragonesa / Jutjat 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25
Avda. Santa Bàrbara 18:26 18:56 19:26 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:26
Lira Ampostina 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27 20:57 21:27 21:57 22:27


Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament