• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

més activitats

 

Activitats 'activitats esportives' previstes per a l'octubre de 2018

Hoquei senior - CHQ Amposta - Sitges

Dia: 5/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Alevi C- CF Amposta C - Aldeana B

Dia: 6/10/2018

Lloc: Estadi

Bàsquet infantil masculí - CB Amposta - Claret

Dia: 6/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Alevi B - CF Amposta B - La Senia

Dia: 6/10/2018

Lloc: Estadi

Futbol Sala juvenil - FS Amposta A - Alcoletge

Dia: 6/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Juvenil A - CF Amposta A - AE Prat

Dia: 6/10/2018

Lloc: Estadi

Futbol Infantil C- CF Amposta C - Tortosa

Dia: 6/10/2018

Lloc: Estadi

Rugbi - Partits de pretemporada

Dia: 6/10/2018

Lloc: Pista atletisme

Futbol Amposta B - CF Amposta B - Ginestar

Dia: 6/10/2018

Lloc: Estadi

Hoquei Prebenjami - CHQ Amposta - Vendrell

Dia: 6/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Hoquei Benjami - CHQ Amposta - Valls B

Dia: 6/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Handbol Senior femení - CH Amposta - Unizar

Dia: 6/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Partits Bàsquet Seleccions territorials

Dia: 7/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Twirling entrenaments

Dia: 7/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala annexa)

Futbol Cadet B - CF Amposta B - Mora d'Ebre

Dia: 7/10/2018

Lloc: Estadi

Futbol Sala Alevi - FS Amposta - Vendrell

Dia: 7/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Hoquei Preinfantil - CHQ Amposta A - Reus Ploms

Dia: 7/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Handbol Infantil Femeni - CH Amposta - El Perelló

Dia: 7/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Cadet - FS Amposta - Alforja

Dia: 7/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol 1er equip - CF Amposta - Gandesa

Dia: 7/10/2018

Lloc: Estadi

2a Fase Interclubs Territorial

Dia: 13/10/2018

Horari: 12h50 entrega premis

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Futbol Benjamí - CF Amposta B - Rapitenca C

Dia: 13/10/2018

Lloc: Estadi

Futbol Alevi B - CF Amposta B - L'Ametlla

Dia: 13/10/2018

Lloc: Estadi

Futbol Prebenjami - CF Amposta roig - Alcanar

Dia: 13/10/2018

Lloc: Estadi

Futbol Sala Infantil - FS Amposta A - Alcala de Xivert

Dia: 13/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Futbol Cadet A - CF Amposta A - Ebre Escola

Dia: 13/10/2018

Lloc: Estadi

Futbol Sala Senior A - Fs Amposta A - Linyola

Dia: 13/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Hoquei Prebenjami - CHQ Amposta - Reus Deportiu

Dia: 13/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Hoquei Aleví - CHQ Amposta - VIlaseca B

Dia: 13/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 2)

Handbol Senior Femení - CH Amposta - Sabadell

Dia: 13/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Hoquei Infantil - CHQ Amposta - Espluga

Dia: 13/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 2)

10a Duextrem Amposta -9h sortida BTT llarg 40kms --9h BTT Curt 20kms

Dia: 14/10/2018

Horari: 13h Entrega premis

Lloc: Partida Cabiscol

Futbol Aleví A - Cf Amposta A - Tortosa

Dia: 14/10/2018

Lloc: Estadi

Futbol Benjami - CF Amposta A - Salou

Dia: 14/10/2018

Lloc: Estadi

Futbol Sala femeni base - FS Amposta - Vandellós

Dia: 14/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 3)

Futbol Sala Senior B - FS Amposta B -. Alcanar

Dia: 14/10/2018

Lloc: Pavelló (Sala 1)

Nit de l'esport ampostí

Dia: 26/10/2018

Lloc: Auditori Municipal

Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament