Manteniment del lloc web en curs. Preguem disculpeu les molèsties.
  • Webs Municipals  

Activitats esportives del 2 al 4 de febrer 2018

Dies: del 2/2/2018 al 4/2/2018

 

DIVENDRES, 02/02/2018

PAVELLÓ-SALA ANNEXA

21.00

TENNIS TAULA
CTT AMPOSTA PREFERENT – ALMOSTER B
CTT AMPOSTA 2 DIV.- GANXETS

PAVELLÓ – SALA 2
21.45 HOQUEI SENIOR
CHQ AMPOSTA – CP SITGES

 

DISSABTE, 03/02/2018

FASES COMARCALS MONTSIÀ I TERRITORIALS TERRES DE L’EBRE 2017/2018
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
ESPORTS D’ASSOCIACIÓ

 

 

 

JORNADA

8

MINI BÀSQUET

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

 

 

 

 

 

9h

ALEVI M + F

CB AMPOSTA

CB TORTOSA B

Sala 1 – P.3

 

ALEVI M + F

CB TORTOSA A

CB AMPOSTA FEM

Temple

 

ALEVI M + F

CB ALCANAR

CB RAPITENC

Pav. Alcanar

 

ALEVI M + F

CB TORTOSA FEM.

REPOSA

 

 

 

 

 

 

FUTBOL SALA

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

12H

PRE + BENJAMÍ

CIPTE ALCANAR

CIPTE ALCANAR PR *

P.E.2

12H

PRE + BENJAMÍ

AE LA SENIA *

CFS AMPOSTA

P.E.1

9h

PRE+BENJAMI*

AE LA SENIA *

CIPTE ALCANAR PR *

P.E.1

11H

ALEVI

CIPTE ALCANAR

ESPORT FUTSAL

P.E.2

11H

ALEVI

AE LA SENIA

CFS AMPOSTA

P.E.1

 

ALEVI

CFS RAPITENC

REPOSA

 

 

 

 

 

 

9H

INFANTIL + CADET

CFS AMPOSTA CM

AE LA SENIA

P.E.2

10H

INFANTIL + CADET

CIPTE ALCANAR

CFS TORTOSA SAC

P.E.1

10H

INFANTIL + CADET

CFS AMPOSTA

ESCOLA QUERETES

P.E.2

11H

INFANTIL + CADET

ESCOLA MASSALIO

CFS RAPITENC

Escola Massalio

 

INFANTIL + CADET

C.ROJA TORTOSA

ESPORT FUTSAL CM

Pav. Remolins

 

 

 

 

 

16h

JUVENIL

ALFACS- LA RAPITA

AVV EDEN PARC

Pav. La Rapita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HANDBOL

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

 

INFANTIL MIXTE

VICENS A- CAMBRILS

CH AMPOSTA MX

Pav. Cambrils

 

 

 

 

 

NOTA: Els remarcats amb un * juguen dos partits, a les 9h i a les 12h concretament AE La Sénia i Cipte Alcanar pr. De categoría Pre+Benjami

ESTADI

9.30






11.00
FUTBOL BENJAMI C-
CF AMPOSTA C- DERTUSA-
FUTBOL ALEVI D
CF AMPOSTA D – ROQUETENC – ANNEX-
FUTBOL ALEVI A
CF AMPOSTA A – ESCOLA DELTA EBRE

FUTBOL ALEVI A
CF AMPOSTA A – OLIMPIC MORA D’EBRE

PAVELLÓ – SALA 1

12.00 BÀSQUET JUNIOR MASCULI
CB AMPOSTA– VENDRELL
PAVELLÓ – SALA 2

12.00 FUTBOL SALA ALEVI
CFS AMPOSTA B– VANDELLÓS
ESTADI

12.30 FUTBOL JUVENIL A
CF AMPOSTA – SANT JAUME
PAVELLÓ – SALA 2

13.15 FUTBOL SALA PREBENJAMI
CFS AMPOSTA – VANDELLÓS
PAVELLÓ – SALA 1

15.00 FUTBOL SALA INFANTIL
CFS AMPOSTA– CFS REUS
PISTES EXTERIORS

16.00 FUTBOL SALA
CAMPIONAT LOCAL
PAVELLÓ – SALA 1

17.00 HANDBOL ALEVI MASCULI
CH AMPOSTA – GRANOLLERS
PAVELLÓ – SALA 2

17.00


18.00
HOQUEI PREBENJAMI B
CHQ AMPOSTA B– REUS DEPORTIU B

HOQUEI PREBENJAMI A
CHQ AMPOSTA A – VENDRELL B
ESTADI

18.00 FUTBOL PRIMER EQUIP
CF AMPOSTA – CAMBRILS UNIÓ
PAVELLÓ – SALA 1

19.00 HANDBOL SENIOR FEMENI
CH AMPOSTA –JH MATARÓ

 

DIUMENGE, 04/02/2018

PLATJA EUCALIPTUS

Matí
ESTADI
10H FUTBOL ALEVI F
CF AMPOSTA F– ULLDECONA
PAVELLÓ – SALA 1 10.30

BÀSQUET SOTS 21
CB AMPOSTA – AD TORREFORTA

ESTADI 11.30

FUTBOL INFANTIL A
CF AMPOSTA A- ALCANAR

PAVELLÓ – SALA 1 12.00 BÀSQUET SENIOR
CB AMPOSTA –ARBÓÇ B


Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament