• Webs Municipals  

Inici agenda Activitats esportives de l’11 al 14 de gener de 2018

Activitats esportives de l’11 al 14 de gener de 2018

Dies: del 11/1/2018 al 14/1/2018

 

DIJOUS, 11/01/2018

PAVELLÓ – SALA 1

17.45

FUTBOL ALEVI
CF AMPOSTA F- CF AMPOSTA D

 

DISSABTE, 13/01/2018

FASES COMARCALS MONTSIÀ I TERRITORIALS TERRES DE L’EBRE 2017/2018
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
ESPORTS D’ASSOCIACIÓ

 

 

 

JORNADA

5

 

 

 

DATA

13/01/2018

MINI BÀSQUET

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

 

 

 

 

 

9h

ALEVI M + F

CB AMPOSTA FEM.

CB TORTOSA B

Sala 1 – P.3

 

ALEVI M + F

CB TORTOSA A

CB TORTOSA FEM.

Temple

11H15

ALEVI M + F

CB ALCANAR

CB AMPOSTA

Pav. Alcanar

 

ALEVI M + F

CB RAPITENC

REPOSA

 

 

 

 

 

 

13h

INFANTIL MASCULÍ

REUS DEPORTIU

CJ ULLDECONA

P.ext. Reus Dep.

 

JUVENIL M,ASCULÍ

 

 

 

FUTBOL SALA

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

11H

PRE + BENJAMÍ

CIPTE ALCANAR PR

CIPTE ALCANAR

P.E.2

12H

PRE + BENJAMÍ

CFS AMPOSTA

AE LA SENIA

P.E.1

 

 

 

 

 

10H

ALEVI

ESPORT FUTSAL

CFS RAPITENC

P.E.2

11H

ALEVI

CIPTE ALCANAR

AE LA SENIA

P.E.1

 

ALEVI

CFS AMPOSTA

REPOSA

 

 

 

 

 

 

9H

INFANTIL + CADET

AE LA SENIA

CFS AMPOSTA

P.E.1

9H

INFANTIL + CADET

CFS RAPITENC

ESPORT FUTSAL CM

P.E.2

10H

INFANTIL + CADET

CFS AMPOSTA CM

CIPTE ALCANAR

P.E.1

11H

INFANTIL + CADET

CFS TORTOSA SAC

ESCOLA QUERETES

Pav. Ferreries

 

INFANTIL + CADET

C.ROJA TORTOSA

ESCOLA MASSALIO

Pav. Remolins

 

 

 

 

 

17h

JUVENIL

ALFACS- LA RAPITA

UE ESPLUGA

P.Patí La Rapita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HANDBOL

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

10H30

INFANTIL MIXTE

CH AMPOSTA MX

CE TORTOSA IF

Sala 1

 

 

 

 

 

     
ESTADI 9.30 FUTBOL BENJAMI
CF AMPOSTA C- RAPITENCA
FUTBOL ALEVI
CF AMPOSTA E – SANTA BARBARA
PAVELLÓ – SALA 1

10.30 HANDBOL INFANTIL-CADET
CH AMPOSTA MX– CE TORTOSA IF
ESTADI

11.00 FUTBOL PREBENJAMI – JOCS-
CF AMPOSTA BLANC – RAPITENCA
FUTBOL BENJAMI
CF AMPOSTA A – DERTUSA
PAVELLÓ – SALA 1

12.00 HANDBOL ALEVI MASCULI
CH AMPOSTA – LA GARRIGA
ESTADI


12.30 FUTBOL INFANTIL
CF AMPOSTA C– ESCOLA DELTA
PAVELLÓ – SALA 2

15.00 HOQUEI PREBENJAMI
CHQ AMPOSTA B– CAMBRILS
PAVELLÓ – SALA 1

15.15 FUTBOL SALA JUVENIL B
CFS AMPOSTA – FS VALLS
ESTADI

15.30 FUTBOL CADET
CF AMPOSTA A– GANDESA
PAVELLÓ – SALA 2

16.00 HOQUEI PREBENJAMI
CHQ AMPOSTA A– CALAFELL
PISTES EXTERIORS

16.00 FUTBOL SALA
CAMPIONAT LOCAL
PISTA ATLETISME – CAMP RUGBI-
16.00 PARTIT DE RUGBI TAUS AMPOSTA
PAVELLÓ – SALA 1

17.00 FUTBOL SALA SENIOR
FS AMPOSTA – ENFAF
ESTADI

17.30 FUTBOL QUARTA DIVISIÓ
CF AMPOSTA B – JD FLIX
PAVELLÓ – SALA 2

18.00 HOQUEI ALEVI
CHQ AMPOSTA – REUS DEPORTIU B
PAVELLÓ – SALA 1

19.00 FUTBOL SALA JUVENIL A
CFS AMPOSTA – CASTELLVELL
PAVELLÓ – SALA 1

20H30 HANDBOL SENIOR FEMENI
CH AMPOSTA – SALUD TENERIFE

 

DIUMENGE, 14/01/2018

ESTADI
9.30
FUTBOL PREBENJAMI - JOCS ESCOLARS-
CF AMPOSTA NEGRE –BAIX MAESTRAT
PAVELLÓ – SALA 2

10.00 FUTBOL SALA ALEVI
CFS AMPOSTA B – CFS AMPOSTA A
PAVELLÓ – SALA 1

10.30 BÀSQUET SOTS 21
CB AMPOSTA – CB VALLS
ESTADI

11.00 FUTBOL PREBENJAMI – JOCS ESCOLARS
CF AMPOSTA ROIG– ALCANAR

FUTBOL ALEVI
CF AMPOSTA B – ESCOLA DELTA
PAVELLÓ – SALA 1

12.00 BÀSQUET SENIOR MASCULI
CB AMPOSTA –MORELL
PAVELLÓ – SALA 2


12.00 FUTBOL SALA FEMENI
CFS AMPOSTA BASE – MONTBLANC
ESTADI

12.30 FUTBOL JUVENIL B
CF AMPOSTA B–ESCOLA DELTA
ESTADI


17.00 FUTBOL PRIMER EQUIP
CF AMPOSTA – RODA DE BARA


Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS de lRSS de l'Ajuntament