• Webs Municipals  

agenda

dl dm dc dj dv ds dg
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

24/6/2017
Activitats esportives del 24 al 25 de juny de 2017

30/6/2017, 22:00h
Temporada de Teatre i dansa Amposta 2017. Amposta Comedy: Salomón (El Club de la Comèdia i Comedy Central)

30/6/2017, 22:00h
“CABARET”. El musical de Broadway

més activitats

oferta pública de treball

més ofertes

informació pública

 

Activitats esportives del 22 al 23 d'abril de 2017

Activitats esportives del 22 al 23 d'abril de 2017

DIVENDRES 03/06/2016
PAVELLÓ – SALA 1
21.30

COPA HANDBOL SEBIOR FEMENI
CH AMPOSTA - VILLAMAJOR

 

DISSABTE 22/04/2017
PISTES COBERTES EXTERIORS 1-2 PISTA EXTERIOR 1
9H JOCS ESCOLARS –16ª JORNADA

FUTBOL SALA

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

9H

INFANTIL

CFS AMPOSTA

CIPTE ALCANAR B

PC.1

9h

INFANTIL

CIPTE ALCANAR A

MDD PORTAL BATEA

PC2 ( 01.04)

9H

ALEVI

CFS AMPOSTA

CB- FS LA RAPITA

P 1 (04.03)

10H

ALEVI

CIPTE ALCANAR

ESPORT FUTSAL

PC.1(04.03)

11h

INFANTIL

CFS AMPOSTA

IE MDD PORTAL BATEA

PC.1 ( 17.12.

11H

INFANTIL

CIPTE ALCANAR A

CB-FS LA RAPITA

PC.2

11H

ALEVI

AE LA SENIA A

CFS AMPOSTA

P1 (18.02)

9H30

INFANTIL

CFS ROQUETES

ESPORT FUTSAL

ROQUETES

10H

INFANTIL

ESCOLA SANT JOAN

AME AMETLLA MAR

QUERETES

 

 

 

 

 

 

INFANTIL

IE MDD PORTAL BATEA

REPOSA

 


PAVELLÓ – SALA 1
10.00

BÀSQUET INFANTIL MASCULÍ
CB AMPOSTA – CALAFELL

ESTADI 10.30


10.30



12.00

FUTBOL BENJAMI
CF AMPOSTA A – RAPITENCA A

FUTBOL PREBENJAMI
CF AMPOSTA NEGRE– CF AMPOSTA BLANC

FUTBOL INFANTIL A
CF AMPOSTA A – JESUS Y MARIA A

PAVELLÓ – SALA 1
12.00 FUTBOL SALA CADET B
CFS AMPOSTA B – CFS RAPITENC
PAVELLÓ – SALA 2
12.00 FUTBOL SALA ALEVI A
CFS AMPOSTA A– CALAFELL
PAVELLÓ – SALA 2
15.00 HOQUEI PREBENJAMI
CHQ AMPOSTA – CALAFELL B
PAVELLÓ – SALA 1
15.30 FUTBOL SALA JUVENIL A
CFS AMPOSTA A – NASTIC TARRAGONA
ESTADI

15.30 FUTBOL BENJAMI
CF AMPOSTA ROIG – RAPITENCA D
PISTES COBERTES 1-2
16.00 LLIGA LOCAL DE FUTBOL SALA
PISTA ATLETISME

16.15
CAMPIONAT CATALUNYA DE CLUBS D'ATLETISME
Jornades classificatories

2a. jornada – 22 d'abril de 2017 (grup A - C)
16.15 Martell M
17.15 PerxaM Llargada F Alçada F
17.30 1.500 m.ll. F
17.40 1.500 m.ll. M Javelina F
18.00 100 m.t. F
18.15 110 m.t. M
18.30 100 m.ll. F
18.40 100 m.ll. M Triple M
18.55 400 m.ll. F Disc M
19.05 400 m.ll. M Pes F
19.20 3000 m.obs. F
19.40 3.000 m.obs. M
20.00 4x100 F
20.10 4x100 M

ESTADI

17.00 FUTBOL JUVENIL A
CF AMPOSTA A – CF GANDESA
PAVELLÓ – SALA 1
17.00 FUTBOL SALA SENIOR
CFS AMPOSTA – MARISTES LLEIDA
ESTADI

19.00 FUTBOL QUARTA DIVISIÓ
CF AMPOSTA B– CF ASCÓ B
PAVELLÓ – SALA 1
19.00 HANDBOL SENIOR FEMENI
CH AMPOSTA – AGUSTINOS ALICANTE

 

DIUMENGE 23/04/2017
ESTADI
9.30


10.00
FUTBOL BENJAMI
CF AMPOSTA BLANC– SANT JAUME

FUTBOL JUVENIL B
CF AMPOSTA B – CD LA CAVA

PAVELLÓ – SALA 1

10.30


12.00
BÀSQUET JUNIOR MASCULI
CB AMPOSTA NEGRE – CB CANTAIRES

BÀSQUET JUNIOR INTERTERRITORIAL
CB AMPOSTA - CERDANYOLA

ESTADI

12.00


12.00
FUTBOL BENJAMI
CF AMPOSTA B – SELECCIÓ BENJAMI FCF

FUTBOL ALEVI B
CF AMPOSTA B – ESCOLA DELTA

 


Dies: del 22/4/2017 al 23/4/2017


Ajuntament d´Amposta - Pl. de l´Ajuntament, 3-4 - 43870 Amposta - Tel. 977 70 00 57 | ajuntament@amposta.cat
Contacte | Avís legal | Política de privacitat | Accessibilitat | Política de cookies

RSS dRSS d'actualitatRSS de lRSS de l'agenda